Čt 12.4.18 18:15 zzNOVOB Klika CFA Jacobs   (HL7G)
Čt 12.4.18 19:30 zzNOVOB Dehet Old 1.FC SUP Sedm zbabělých SUP   (SVL3C)
Po 4.6.18 18:00 HRAB2 Klub odložených mužů Litrpůl FC   (HL6A)
Po 4.6.18 19:15 HRAB2 Felix club super Garáže Klíčov   (SVL3A)
St 27.6.18 19:00 MIKU3 Domácí potřeby SUP Real Prd SUP   (SVL2B)
St 27.6.18 20:15 MIKU3 Old Bayern Prag Tatarský biftek VET   (VL4C)

20. 6. 18 19:00 P3 Friends Prague Líheň talentů 2015 11. 3:5 (3:2)
Vyrovnaný zápas dobré úrovně pro sebe rozhodli hráči Líhně důraznější koncovkou.
Friends Prague Líheň talentů 2015
Lukáš Jarco – Jan Behro, Jan Číhal, Aleš Kopeček, Otakar Nehasil, Martin Svoboda, Daniel Ungermann, Michal Zajíček, Jan Záruba vs Michal Čermák – David Hruška, Petr Janda, Jiří Kurek, Vojtěch Vihan, Daniel Vlk, Jan Vlk
2. Michal Zajíček
5. Otakar Nehasil
19. Jan Záruba
6., 33., 54. Jiří Kurek
24. Jan Vlk
59. David Hruška
5. 6. 18 19:00 METE2 Líheň talentů 2015 Footside 10. 10:2 (2:0)
Zápas týmu hrajícího o postup s týmem hrajícím o sestup byl jednoznačnou záležitostí Líhně talentů. Footside drželi krok pouze v prvním poločase. Fair-play zápas.
Líheň talentů 2015 Footside
Jakub Prebsl – David Adamček, Michal Čermák, Lukáš Hromas, David Hruška, Petr Janda, Jiří Kurek, Vojtěch Vihan, Daniel Vlk, Jan Vlk vs Miloš Valek – Radek Duba, Jakub Grünbaum, Pavel Horák, Tomáš Hos, Petr Lžičař, Ondřej Michalčík
50. Tomáš Hos
29. 5. 18 20:45 BECH Líheň talentů 2015 Tatran Válec 9. 7:1 (5:1)
Líheň talentů šla rychle do vedení a předvedla velmi kvalitní výkon, na který Tatran Válec nestačil odpovědět.
Líheň talentů 2015 Tatran Válec
Miroslav Kučera – David Adamček, Lukáš Hromas, David Hruška, Petr Janda, Jiří Kurek, Vojtěch Vihan, Daniel Vlk, Jan Vlk vs Robert JohánekMarek Dastych, Lukáš Dlouhý, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Filip Koudelka, Petr Ondřejíček
8. Lukáš Dlouhý
22. 5. 18 19:15 SCBEC Démoni Líheň talentů 2015 8. 4:5 (3:1)
Parádní zápas, vyrovnané utkání s lepší koncovkou Talentů. Jakub Hejret, Michal Bíško
Démoni Líheň talentů 2015
Josef Kobza – Pavel Drápal, Michal Freiberg, Jan Hartig, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Karel Smrž, Jan Štefanec vs Miroslav Kučera – David Adamček, Michal Čermák, Lukáš Hromas, David Hruška, Petr Janda, Tibor Jonáš, Jiří Kurek, Vojtěch Vihan
12., 46. Pavel Drápal
17. Karel Smrž
29. Filip Machulka
16., 39., 54. David Adamček
38. David Hruška
56. Jiří Kurek
15. 5. 18 18:15 LITVI Líheň talentů 2015 Demoliční četa 7. 6:2 (3:2)
Mladší a fotbalovější tým Líheň talentů nezaváhal a i přes první inkasovaný gól utkání otočil ve svůj prospěch. Čapla
Líheň talentů 2015 Demoliční četa
Miroslav Kučera – David Adamček, David Hruška, Petr Janda, Tibor Jonáš, Jiří Kurek, Vojtěch Vihan, Jan Vlk vs Vít Klupák – Petr Beer, David Brdek, Tomáš Čedík, Jaroslav Dobrý, Pavel Kerbl, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Robert Žemlička
4., 60. Jan Vlk
9., 44. Petr Janda
10. David Adamček
55. David Hruška
1. Tomáš Čedík
15. Jaroslav Dobrý
8. 5. 18 20:45 CESMI Akademie Flirtu Líheň talentů 2015 6. 3:6 (2:3)
Rychlý a pohledný zápas, kdy hosté měli velice dobrý začátek a podařilo se jim vstřelit tři rychlé góly. Vedení ale dlouho neudrželi díky laxnímu přístupu a domácí do poločasu snížili. Po začátku druhého poločasu přišel zasloužený gól na 3:3. Tento stav trval většinu poločasu, než hosté dali gól na 3:4 a soupeř musel otevřít obranu, načež Líheň přidala další branky. Mlynařík
Akademie Flirtu Líheň talentů 2015
Martin Pražan – Tomáš Benda, Dominik Beran, Dominik Bouček, Michal Dobeš, Martin Gremlica, Josef Karas, Tomáš Mulač, Martin Nožička vs Jakub Prebsl – David Adamček, Lukáš Hromas, David Hruška, Petr Janda, Tibor Jonáš, Jiří Kurek, Vojtěch Vihan, Jan Vlk
22., 23., 55. Tomáš Benda 12., 16. David Hruška
18. David Adamček
53. Jiří Kurek
55., 58. Jan Vlk
24. 4. 18 17:30 KBELY Líheň talentů 2015 Absinth 5. 0:2 (0:2)
Parádní utkání převyšující úroveň 5.ligy. Zápas byl vyrovnaný, rozdíl byl pouze v efektivitě. Domácí trefili snad pětkrát brankovou konstrukci, gólově však vyšli naprázdno. Šťástka
Líheň talentů 2015 Absinth
Jakub Prebsl – David Adamček, Michal Čermák, Petr Janda, Jiří Kurek, Vojtěch Vihan, Daniel Vlk, Jan Vlk vs Michael Štván – Kamil Bašista, Adam Hartl, Ladislav Just, Jiří Medvec, Martin Moník, Petr Rohan, František Sklenář, Marek Stockinger, Lukáš Trnka
4. Jiří Medvec
27. Marek Stockinger
17. 4. 18 19:00 METE1 Pavana AK A Líheň talentů 2015 4. 1:6 (0:2)
Dobrá úroveň zápasu, kde Líheň od začátku soupeře přehrávala. Hráč Pavany bojovali o každý balon, ale ve druhé půli jim došly síly a Líheň dotáhla zápas k zaslouženému vítězství. Novotný
Pavana AK A Líheň talentů 2015
Jakub Oktávec – Tomáš Dragoun, Lukáš Hejtman, Patrik Icik, Petr Icik, Martin Jiráň, Petr Kardinál, Pavel Korček, Lukáš Kříž vs Miroslav Kučera – Michal Čermák, David Hruška, Petr Janda, Tibor Jonáš, Jiří Kurek, Vojtěch Vihan, Daniel Vlk, Jan Vlk
54. Lukáš Kříž 2., 23. Jiří Kurek
45. David Hruška
49., 50. Jan Vlk
52. Daniel Vlk
10. 4. 18 19:00 MIKU2 Líheň talentů 2015 Notorkros FK 3. 7:3 (4:2)
Rychlý, pohledný zápas se spoustou chytrých kombinací. Oba týmy hrály útočnou hru. Ve druhém poločase Líheň ovládla prostor hřiště a po zásluze dotáhla zápas k vítězství.
Líheň talentů 2015 Notorkros FK
Jakub Prebsl – David Adamček, David Hruška, Petr Janda, Jiří Kurek, Vojtěch Vihan, Daniel Vlk, Jan Vlk vs Patrik Škorpil – Tomáš Bechtold, Josef Kostka, Petr Lipnický, Petr Menzl, Jaroslav Novák, Daniel Prosenc, Lukáš Rohlík, Ondřej Vildman, Miroslav Vojtech, Svatoslav Zajíček, Jan Zenkl