Čt 22.3.18 18:15, 19:30, 20:45 ARIT STS Chvojkovice - Brod
Čt 22.3.18 19:00, 20:15 MOTO3 Pozdní sběr II
Po 26.3.18 17:45, 19:00, 20:15 MIKU1 Alibi
Ne 15.4.18 16:15, 17:30 P2 Unreal Students FC
Po 16.4.18 18:00, 19:15, 20:30 STER3 Pozdní sběr II
Po 16.4.18 18:15, 19:30, 20:45 ARIT Penco FC
Po 16.4.18 18:15, 19:30, 20:45 LITVI Sedm zbabělých A
Út 17.4.18 18:15, 19:30, 20:45 LITVI Sváteční mančaft
Po 23.4.18 19:00, 20:15 P2 Sokol Picasso B
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Bulánky, už jistého vítěze soutěže, doprovodí o patro výš Pozdní sběr. V závěrečném 11. kole si v bláznivé přestřelce poradil s Unreal Students, k čemuž hattrickem přispěl Štefančik. Smutní naopak Penco, které neudrželo dvoubrankové vedení, remizovalo s Alibi a odmítlo místenku ve čtvrté lize. Na opačném pólu tabulky se rozhodovalo o třetím sestupujícím v přímém souboji Sokol Picasso - Cerveza. Jediný gól Jindry v 57. minutě nakonec znamenal vítězství a udržení prvně jmenovaných. O pádu dvojice Sváteční mančaft - Le Jardin bylo jasno už před týdnem a obě mužstva se rozloučila debaklem, konkrétně od Kříženečku, respektive Sedmi zbabělých.

20. 6. 18 19:30 HOSTI STS Chvojkovice - Brod Bulánci 11. 7:0 (5:0)
Chvojkovice jasně a zaslouženě přehrávaly Bulánky, kteří k zápasu přistupovali poněkud lehkovážně. Čapla
STS Chvojkovice - Brod Bulánci
Jan Petřík – Tomáš Barták, Martin Dlouhý, Jakub Hrubeš, Jan Modlík, Michal Opravil, Tomáš Váňa vs Martin Bašta – Matěj Blaha, Lukáš Kalenda, Kryštof Petr, Petr Všetečka, David Žampach
2. Tomáš Váňa
13. Tomáš Barták
15., 50. Martin Dlouhý
19. Jan Modlík
23., 39. Michal Opravil
20. 6. 18 19:30 zzNOVOB Sváteční mančaft Kříženeček 11. 3:7 (0:3)
Pěkné utkání, ve kterém domácí nezvládli první půli. Hosté opanovali hru, až na menší výjimky měli po celý zápas navrch a zaslouženě zvítězili.
Sváteční mančaft Kříženeček
Michal Žoha – Tomáš Čerhák, Tomáš Hrubý, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Martin Pinc, Jan Ronovský, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka vs Jan Niessner – Marek Čermák, Jaroslav Franta, Lukáš Mitro, Marek Nečas, Marcel Němec, Jiří Panocha, Patrik Šulek
60. Jan Niessner
20. 6. 18 19:30 TEMPO Penco FC Alibi 11. 2:2 (2:2)
Ve velkém dusnu se hrál hezký fotbálek. Remíza odpovídá průběhu hry.
Penco FC Alibi
Pavel Kunert – Filip Bari, Battseren Baterdene, Patrik Byrouti, Lukáš Doležel, Jiří Fiala, David Prachař, Michal Voith vs David Svoboda – Pavel Fáry, Martin Fořt, Radek Klouček, Tomáš Sova, Jiří Tourek
3. Michal Voith
5. David Prachař
15. Pavel Fáry
19. David Svoboda
20. 6. 18 19:30 DEKAN Pozdní sběr II Unreal Students FC 11. 5:4 (2:1)
Pohledné utkání skončilo po vyrovnaném prvním poločase těsným vítězstvím týmu Pozdní sběr. Trnka
Pozdní sběr II Unreal Students FC
Josef Říha – Vilém Černý, Mario Hrvačič, Miroslav Malý, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Davide Vitale – Tomáš Drahorád, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, Karel Nejman, Marcel Patěk, David Scholle, David Veselý
60. Karel Nejman
20. 6. 18 19:00 P2 Sokol Picasso B Cerveza 18.FC 11. 1:0 (0:0)
Velice vyrovnané utkání, které rozhodla jedna akce. Šťastnější Picasso bere oba body. Vostatek
Sokol Picasso B Cerveza 18.FC
Václav Pěnkava – Filip Černý, Adam Friedl, Tomáš Horák, Jakub Jindra, Tomáš Kocur, Jiří Lhotský, Martin Molík, Lukáš Zahradníček vs Jiří Pondělíček – Ondřej Horák, Jan Kareta, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Martinka, Marek Schneeweis
57. Jakub Jindra
20. 6. 18 19:00 ZABEH Sedm zbabělých A Le Jardin 11. 8:1 (2:0)
Le Jardin začal ve čtyřech a rychle dostal gól. Díky důsledné obraně v poločase prohrával jen 0:2. Po příchodu pátého hráče byla hra na čas relativně vyrovnaná, ale pak hostům začaly docházet síly a mnohem mladší tým Sedmi zbabělých je přehrával.
Sedm zbabělých A Le Jardin
Martin Janda – Jindřich Adolf, Vojtěch Ježek, Zdeněk Maršík, Jakub Mužík, Damián Nikodým, Jiří Rohlík, Aleš Skřivan vs Ivo Koláček – Karel Horký, Vojtěch Hrček, Milan Landsmann, Jiří Pejchar ml., Jiří Pejchar st.