Rozpis pískání, 5. liga, skupina D

Penco FC

Po 24.9. 18:00 Koráb SC KORAB
Po 24.9. 19:15 Koráb SC KORAB
Po 24.9. 20:30 Koráb SC KORAB
Čt 22.11. 17:45 Mikulova MIKU1
Čt 22.11. 19:00 Mikulova MIKU1
Čt 22.11. 20:15 Mikulova MIKU1

Sedm zbabělých A

St 19.9. 18:15 Litvínovská LITVI
St 19.9. 19:30 Litvínovská LITVI
St 19.9. 20:45 Litvínovská LITVI
Čt 11.10. 18:00 Štěrboholy STER2
Čt 11.10. 19:15 Štěrboholy STER2
Čt 11.10. 20:30 Štěrboholy STER2

Cerveza 18.FC

Út 25.9. 18:00 Koráb SC KORAB
Út 25.9. 19:15 Koráb SC KORAB
Út 25.9. 20:30 Koráb SC KORAB
Čt 18.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 18.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 18.10. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Le Jardin

Po 5.11. 18:15 Litvínovská LITVI
Po 5.11. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 5.11. 20:45 Litvínovská LITVI
Po 26.11. 17:45 Mikulova MIKU4
Po 26.11. 19:00 Mikulova MIKU4
Po 26.11. 20:15 Mikulova MIKU4

STS Chvojkovice - Brod

Út 4.9. 18:00 Koráb SC KORAB
Út 4.9. 19:15 Koráb SC KORAB
Út 4.9. 20:30 Koráb SC KORAB
St 5.12. 17:45 Mikulova MIKU3
St 5.12. 19:00 Mikulova MIKU3
St 5.12. 20:15 Mikulova MIKU3

Kříženeček

Po 17.9. 18:00 Štěrboholy STER3
Po 17.9. 19:15 Štěrboholy STER3
Po 17.9. 20:30 Štěrboholy STER3
Čt 15.11. 18:15 Aritma ARIT
Čt 15.11. 19:30 Aritma ARIT
Čt 15.11. 20:45 Aritma ARIT

Sváteční mančaft

Čt 4.10. 19:00 Motorlet MOTO3
Čt 4.10. 20:15 Motorlet MOTO3
Út 23.10. 19:15 Štěrboholy STER1
Út 23.10. 20:30 Štěrboholy STER1
Ne 18.11. 18:45 Pražačka P1
Ne 18.11. 20:00 Pražačka P1

Pozdní sběr II

Út 18.9. 19:15 Motorlet MOTO2
Út 18.9. 20:30 Motorlet MOTO2
Út 23.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 23.10. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Út 13.11. 18:00 Hrabákova HRAB1
Út 13.11. 19:15 Hrabákova HRAB1

Unreal Students FC

Ne 14.10. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 14.10. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Út 30.10. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Út 30.10. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
Po 19.11. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Po 19.11. 19:30 Čechie Smíchov CESMI

Alibi

Po 5.11. 17:45 Mikulova MIKU1
Po 5.11. 19:00 Mikulova MIKU1
Po 5.11. 20:15 Mikulova MIKU1
Po 12.11. 17:45 Mikulova MIKU1
Po 12.11. 19:00 Mikulova MIKU1
Po 12.11. 20:15 Mikulova MIKU1

Bulánci

St 17.10. 18:00 Hrabákova HRAB2
St 17.10. 19:15 Hrabákova HRAB2
Út 20.11. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 20.11. 19:15 Běchovice SC SCBEC

Sokol Picasso B

Čt 13.9. 19:00 Motorlet MOTO1
Čt 13.9. 20:15 Motorlet MOTO1
Út 9.10. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 9.10. 20:15 Meteor 8 METE2