Seznam týmů, 5. liga, skupina D

Tým Barvy dresů
Unreal Students FC bílá, černá
Penco FC žlutá, modrá
Sváteční mančaft černá
STS Chvojkovice - Brod oranžová, červená
Sokol Picasso B žlutá
Sedm zbabělých A oranžovo-bílá, modrá
Pozdní sběr II tmavě modrá, fialová
Le Jardin černá
Cerveza 18.FC žlutá, červená
Bulánci černá
Kříženeček červená, oranžová
Alibi oranžovo-černá, černo-bílá

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina D

Utkání Datum Čas Hřiště
Le JardinSokol Picasso B Út 20.3. 20:30 ZAK
BulánciSváteční mančaft St 21.3. 17:45 MIKU3
Pozdní sběr IISedm zbabělých A St 21.3. 20:15 METE2
Cerveza 18.FCSTS Chvojkovice - Brod St 21.3. 20:30 SCBEC
KříženečekPenco FC St 21.3. 20:45 NOVOB
AlibiUnreal Students FC St 21.3. 20:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
STS Chvojkovice - BrodLe Jardin St 28.3. 17:45 MIKU4
Penco FCBulánci St 28.3. 18:00 HRAB3
Sokol Picasso BPozdní sběr II St 28.3. 19:00 METE2
Unreal Students FCSedm zbabělých A St 28.3. 19:30 DEKAN
Sváteční mančaftCerveza 18.FC St 28.3. 20:15 MIKU4
AlibiKříženeček St 28.3. 20:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Le JardinSváteční mančaft St 4.4. 17:45 MIKU2
Sedm zbabělých ASokol Picasso B St 4.4. 19:30 LITVI
Cerveza 18.FCPenco FC St 4.4. 20:15 MIKU4
BulánciAlibi St 4.4. 20:45 TEMPO
Pozdní sběr IISTS Chvojkovice - Brod St 4.4. 20:45 LITVI
KříženečekUnreal Students FC St 9.5. 19:30 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Sváteční mančaftPozdní sběr II St 11.4. 19:15 STER2
Penco FCLe Jardin St 11.4. 19:30 DEKAN
Unreal Students FCSokol Picasso B St 11.4. 19:30 LITVI
STS Chvojkovice - BrodSedm zbabělých A St 11.4. 20:00 BIHOR
KříženečekBulánci St 11.4. 20:45 NOVOB
AlibiCerveza 18.FC St 11.4. 20:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Sokol Picasso BSTS Chvojkovice - Brod St 18.4. 19:30 LITVI
Pozdní sběr IIPenco FC St 18.4. 19:30 HOSTI
BulánciUnreal Students FC St 18.4. 19:30 BECH
Sedm zbabělých ASváteční mančaft St 18.4. 20:15 METE2
Le JardinAlibi St 18.4. 20:45 TEMPO
Cerveza 18.FCKříženeček St 18.4. 20:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
BulánciCerveza 18.FC St 25.4. 17:45 MIKU3
Penco FCSedm zbabělých A St 25.4. 17:45 MIKU2
Sváteční mančaftSokol Picasso B St 25.4. 19:30 LITVI
Unreal Students FCSTS Chvojkovice - Brod St 25.4. 19:30 BECH
KříženečekLe Jardin St 25.4. 20:45 NOVOB
AlibiPozdní sběr II St 25.4. 20:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
STS Chvojkovice - BrodSváteční mančaft St 2.5. 17:45 MIKU1
Cerveza 18.FCUnreal Students FC St 2.5. 18:00 HRAB3
Sokol Picasso BPenco FC St 2.5. 19:30 LITVI
Pozdní sběr IIKříženeček St 2.5. 20:15 METE2
Le JardinBulánci St 2.5. 20:15 MIKU4
Sedm zbabělých AAlibi St 2.5. 20:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Cerveza 18.FCLe Jardin St 16.5. 18:00 HRAB2
Penco FCSTS Chvojkovice - Brod St 16.5. 20:15 MIKU4
BulánciPozdní sběr II St 16.5. 20:30 SCBEC
KříženečekSedm zbabělých A St 16.5. 20:45 NOVOB
AlibiSokol Picasso B St 16.5. 20:45 TEMPO
Unreal Students FCSváteční mančaft St 16.5. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Sedm zbabělých ABulánci St 30.5. 18:15 HANSP
Pozdní sběr IICerveza 18.FC St 30.5. 18:15 BECH
Le JardinUnreal Students FC St 30.5. 18:15 DEKAN
Sokol Picasso BKříženeček St 30.5. 19:30 LITVI
Sváteční mančaftPenco FC St 30.5. 20:15 MIKU3
STS Chvojkovice - BrodAlibi St 30.5. 20:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Cerveza 18.FCSedm zbabělých A St 6.6. 18:00 HRAB3
Le JardinPozdní sběr II St 6.6. 19:15 SCBEC
BulánciSokol Picasso B St 6.6. 19:30 LITVI
Unreal Students FCPenco FC St 6.6. 19:30 KBELY
KříženečekSTS Chvojkovice - Brod St 6.6. 20:45 NOVOB
AlibiSváteční mančaft St 6.6. 20:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Sedm zbabělých ALe Jardin St 20.6. 19:00 ZABEH
Sokol Picasso BCerveza 18.FC St 20.6. 19:00 P2
Pozdní sběr IIUnreal Students FC St 20.6. 19:30 DEKAN
STS Chvojkovice - BrodBulánci St 20.6. 19:30 HOSTI
Sváteční mančaftKříženeček St 20.6. 19:30 NOVOB
Penco FCAlibi St 20.6. 19:30 TEMPO