Út 24.4.18 17:45 MIKU3 Dynamit Vršovice Dejavu FC   (HL8D)
Út 24.4.18 19:00 MIKU3 Ortopedie Valník   (SVL2A)
Út 24.4.18 20:15 MIKU3 Felix club Tycho de Brahe FC A   (HL5B)
Út 12.6.18 19:15 SCBEC Divočáci Killing power FC   (HL8D)
Út 12.6.18 20:30 SCBEC Horoušany FC Orosený Paragraf   (HL6D)

20. 6. 18 19:00 P2 Sokol Picasso B Cerveza 18.FC 11. 1:0 (0:0)
Velice vyrovnané utkání, které rozhodla jedna akce. Šťastnější Picasso bere oba body. Vostatek
Sokol Picasso B Cerveza 18.FC
Václav Pěnkava – Filip Černý, Adam Friedl, Tomáš Horák, Jakub Jindra, Tomáš Kocur, Jiří Lhotský, Martin Molík, Lukáš Zahradníček vs Jiří Pondělíček – Ondřej Horák, Jan Kareta, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Martinka, Marek Schneeweis
57. Jakub Jindra
6. 6. 18 18:00 HRAB3 Cerveza 18.FC Sedm zbabělých A 10. 2:1 (2:0)
Ve druhé půli hosté zmáčkli domácí a šli za body, ale domácí se štěstím náskok uhájili.
Cerveza 18.FC Sedm zbabělých A
Jiří Pondělíček – Ondřej Horák, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Martinka, Marek Schneeweis vs Martin Janda – Jan Brožek, Vojtěch Ježek, Pavel Kříž, Petr Mansfeld, Jakub Mužík, Damián Nikodým, Jiří Rohlík, Aleš Skřivan
20. Jan Macek
23. Ondřej Horák
42 David Levý 58. Jakub Mužík
30. 5. 18 18:15 BECH Pozdní sběr II Cerveza 18.FC 9. 2:2 (0:1)
Za vytrvalého deště se odehrálo utkání s vyrovnaným průběhem i výsledkem.
Pozdní sběr II Cerveza 18.FC
Ondřej Štefančik – Vilém Černý, Mario Hrvačič, Lukáš Ledvina, Miroslav Malý, Petr Panchártek, Ondřej Štika vs Jakub Kulhánek – Ondřej Horák, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Schneeweis
43., 53. Ondřej Štika 6. Ondřej Levý
48. David Levý
16. 5. 18 18:00 HRAB2 Cerveza 18.FC Le Jardin 8. 4:1 (3:0)
Produktivnější Cerveza měla v poklidném utkání dobře zformovanou obranu a díky ní zvítězila. Melíšek
Cerveza 18.FC Le Jardin
Jakub Kulhánek – Ondřej Horák, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Martinka, Marek Schneeweis vs Pavel Jakoubek – Karel Horký, Vojtěch Hrček, Aleš Kalášek, Ivo Koláček, Jiří Pejchar st.
2. Marek Schneeweis
14. David Levý
28. Marek Martinka
53. Tomáš Kriebel
56. Aleš Kalášek
2. 5. 18 18:00 HRAB3 Cerveza 18.FC Unreal Students FC 7. 0:5 (0:2)
Zápas probíhal za stálé uzemní převahy Studentů, kteří svou převahu vyjádřili střelecky.
Cerveza 18.FC Unreal Students FC
Jakub Kulhánek – Ondřej Horák, Tomáš Kriebel, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Martinka, Marek Schneeweis vs Davide Vitale – Tomáš Drahorád, Jaroslav Hoch, Milan Maleňák, Karel Nejman, David Scholle, Tomáš Vácha, David Veselý
5., 24., 46. David Veselý
51. David Scholle
56. Karel Nejman
25. 4. 18 17:45 MIKU3 Bulánci Cerveza 18.FC 6. 20:5 (11:1)
Jednoznačné utkání, kdy domácí vytěžili z minima maximum. Hosté sice nesložili zbraně, ale na zvrat neměli.
Bulánci Cerveza 18.FC
Martin Bašta – Lukáš Kalenda, Josef Marc, Kryštof Petr, Milan Seko, Petr Všetečka vs Jiří Pondělíček – Ondřej Horák, Jan Kareta, Tomáš Kriebel, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Martinka, Marek Schneeweis
42. Jan Kareta
18. 4. 18 20:45 zzNOVOB Cerveza 18.FC Kříženeček 5. 0:2 (0:2)
V první půli aktivnější hosté, kteří se dostali do dvoubrankového vedení. V druhé půli se domácím nadále nedařilo a po zásluze zvítězili hráči týmu Kříženeček. Novotný
Cerveza 18.FC Kříženeček
Jiří Pondělíček – Jan Kareta, Tomáš Kriebel, Jakub Kulhánek, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Martinka, Marek Schneeweis vs Jan Niessner – Marek Čermák, Adam Černý, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Lukáš Mitro, Marek Nečas, Jiří Panocha, Rudolf Stein
8., 24. Marek Čermák
11. 4. 18 20:45 TEMPO Alibi Cerveza 18.FC 4. 5:1 (1:1)
Cerveza dokázala s Alibi držet krok pouze první poločas. Ve druhém už moc aktivní nevyla a nebýt skvěle chytajícího brankáře, mohlo být skóre mnohem vyšší.
Alibi Cerveza 18.FC
David Svoboda – Pavel Fáry, Martin Fořt, Radek Klouček, Jaroslav Nečas, Josef Přibyl, Jiří Tourek, Matěj Wosyka vs Jiří Pondělíček – Ondřej Horák, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Schneeweis
12., 57. Josef Přibyl
34. Pavel Fáry
53. Jaroslav Nečas
57. Martin Fořt
17. Ondřej Horák
4. 4. 18 20:15 MIKU4 Cerveza 18.FC Penco FC 3. 0:2 (0:2)
Zápas, který se rozhodl v prvním poločase. Cerveza se snažila snížit, ale v koncovce nebyla dost dobrá a proto zvítězilo Penco. Petr
Cerveza 18.FC Penco FC
Jakub Kulhánek – Jan Kareta, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Martinka, Marek Schneeweis vs Filip Bari – Vladyslav Bobko, Patrik Byrouti, Lukáš Doležel, Tomáš Hertl, David Prachař, Jan Štěch, Michal Voith
1. David Prachař
27. Vladyslav Bobko
28. 3. 18 20:15 MIKU4 Sváteční mančaft Cerveza 18.FC 2. 1:1 (1:1)
Bojovné utkání, které skončilo zaslouženou remízou. Robert Benda, Josef Körner st.
Sváteční mančaft Cerveza 18.FC
Michal Žoha – Tomáš Čerhák, Tomáš Hrubý, Pawel Lesiak, Adam Ronovský, Jan Ronovský, Ladislav Stodulka vs Jakub Kulhánek – Ondřej Horák, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Martinka, Marek Schneeweis
15. Tomáš Čerhák 29. David Levý
21. 3. 18 20:30 SCBEC Cerveza 18.FC STS Chvojkovice - Brod 1. 0:2 (0:2)
Vyrovnané utkání, kde rozhodly dvě přesné trefy hostů v prvním poločase. S přibývajícím časem mrzlo a hrací plocha dost klouzala. Stanislav Roček, Marek Seidel
Cerveza 18.FC STS Chvojkovice - Brod
Jakub Kulhánek – Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Martinka, Marek Schneeweis vs Jan Petřík – Tomáš Barták, Radim Fiala, Jakub Hrubeš, Jan Modlík, Michal Opravil, Jan Váňa, Tomáš Váňa