Po 16.4.18 18:15 LITVI VV Vokra VV Sean team VET   (VL2A)
Po 16.4.18 19:30 LITVI Gente - Yeti FC Domácí potřeby A   (HL3A)
Po 16.4.18 20:45 LITVI Sean team A Dvacítka   (HL4B)
Po 14.5.18 17:45 ZABEH Inter 2011 Indus VET   (VL2A)
Po 14.5.18 19:00 ZABEH Princ Praha FC Tream Deam FC   (HL6C)
Po 14.5.18 20:15 ZABEH Jardovi Hřebíci Green shock FC   (HL5A)

20. 6. 18 19:00 ZABEH Sedm zbabělých A Le Jardin 11. 8:1 (2:0)
Le Jardin začal ve čtyřech a rychle dostal gól. Díky důsledné obraně v poločase prohrával jen 0:2. Po příchodu pátého hráče byla hra na čas relativně vyrovnaná, ale pak hostům začaly docházet síly a mnohem mladší tým Sedmi zbabělých je přehrával.
Sedm zbabělých A Le Jardin
Martin Janda – Jindřich Adolf, Vojtěch Ježek, Zdeněk Maršík, Jakub Mužík, Damián Nikodým, Jiří Rohlík, Aleš Skřivan vs Ivo Koláček – Karel Horký, Vojtěch Hrček, Milan Landsmann, Jiří Pejchar ml., Jiří Pejchar st.
4., 37. Jindřich Adolf
17., 35. Damián Nikodým
42., 45., 50. Jakub Mužík
59. Zdeněk Maršík
55. Jiří Pejchar ml.
6. 6. 18 18:00 HRAB3 Cerveza 18.FC Sedm zbabělých A 10. 2:1 (2:0)
Ve druhé půli hosté zmáčkli domácí a šli za body, ale domácí se štěstím náskok uhájili.
Cerveza 18.FC Sedm zbabělých A
Jiří Pondělíček – Ondřej Horák, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Martinka, Marek Schneeweis vs Martin Janda – Jan Brožek, Vojtěch Ježek, Pavel Kříž, Petr Mansfeld, Jakub Mužík, Damián Nikodým, Jiří Rohlík, Aleš Skřivan
20. Jan Macek
23. Ondřej Horák
42 David Levý 58. Jakub Mužík
30. 5. 18 18:15 HANSP Sedm zbabělých A Bulánci 9. 12:7 (7:4)
Velice ofenzivní utkání, ve kterém zaslouženě zvítězili domácí.
Sedm zbabělých A Bulánci
Martin Janda – Jindřich Adolf, Jan Brožek, Martin Holub, Vojtěch Ježek, Pavel Kříž, Zdeněk Maršík, Jakub Mužík, Damián Nikodým, Jiří Rohlík vs Martin Bašta – Lukáš Kalenda, Josef Marc, Milan Seko, Petr Všetečka, David Žampach
23., 31. Josef Marc
16. 5. 18 20:45 zzNOVOB Kříženeček Sedm zbabělých A 8. 2:9 (1:5)
Rychlé utkání v první půli ovládli hosté díky své lepší kombinační hře, v druhé půli už byla ze zápasu exhibice.
Kříženeček Sedm zbabělých A
Jan Niessner – Adam Černý, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Lukáš Mitro, Marek Nečas, Jiří Panocha, Rudolf Stein, Patrik Šulek, Martin Vlasák vs Vojtěch Ježek – Jindřich Adolf, Martin Janda, Pavel Kříž, Petr Mansfeld, Zdeněk Maršík, Jakub Mužík, Damián Nikodým, Aleš Skřivan
35., 36. Martin Janda
2. 5. 18 20:45 TEMPO Sedm zbabělých A Alibi 7. 1:1 (0:1)
Ve velkém tempu hrané utkání, kde Sedm zbabělých bylo techničtější a častěji na míči. Alibi hrálo taktičtěji a šance na obou stranách, takže mohly vyhrát oba týmy. Moc hezký fotbal.
Sedm zbabělých A Alibi
Martin Janda – Jindřich Adolf, Vojtěch Ježek, Pavel Kříž, Zdeněk Maršík, Jakub Mužík, Jiří Rohlík vs David Svoboda – Pavel Fáry, Martin Fořt, Jaroslav Nečas, Josef Přibyl, Michal Šalanda, Tomáš Sova, Jiří Tourek
50. Pavel Kříž 8. Pavel Fáry 30. David Svoboda
25. 4. 18 17:45 MIKU2 Penco FC Sedm zbabělých A 6. 6:1 (4:0)
Utkání jednoznačného průběhu skončilo jasným vítězstvím týmu Penco. Trnka
Penco FC Sedm zbabělých A
Pavel Kunert – Filip Bari, Lukáš Doležel, Jiří Fiala, Tomáš Hertl, Jan Hořejší, Jan Štěch, Michal Voith vs Martin Janda – Vojtěch Ježek, Pavel Kříž, Zdeněk Maršík, Jakub Mužík, Jiří Rohlík, Aleš Skřivan, Roman Strejček
13. Michal Voith
14., 26. Jiří Fiala
20. Jan Hořejší
43. Tomáš Hertl
50. Jan Štěch
52. OG
18. 4. 18 20:15 METE2 Sedm zbabělých A Sváteční mančaft 5. 6:3 (3:1)
Tento zápas byl velice pohledný, rychlý a v nějakých směrech dosti vyrovnaný. Jediné, v čem měli domácí převahu, byla lepší fyzička útočníků a neskutečné fotbalové umění hráče Adolfa.
Sedm zbabělých A Sváteční mančaft
Martin Janda – Jindřich Adolf, Vojtěch Ježek, Pavel Kříž, Petr Mansfeld, Jakub Mužík, Damián Nikodým, Jiří Rohlík, Aleš Skřivan, Roman Strejček vs Michal Žoha – Tomáš Čerhák, Tomáš Hrubý, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Adam Ronovský, Jan Ronovský, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka
10., 39., 50., 53. Pavel Kříž
14., 24. Jindřich Adolf
16. Pawel Lesiak
34. Tomáš Čerhák
40. Ondřej Kubát
11. 4. 18 20:00 BIHOR STS Chvojkovice - Brod Sedm zbabělých A 4. 2:3 (1:1)
Vyrovnané utkání slušné úrovně, kde nakonec vyhrálo o něco lepší mužstvo hostů. Milan Cina, František Hruška
STS Chvojkovice - Brod Sedm zbabělých A
Michal Opravil – Radim Fiala, Jakub Hrubeš, Jan Modlík, Karel Špok, Martin Suchý, Tomáš Váňa vs Martin Janda – Jindřich Adolf, Jan Brožek, Vojtěch Ježek, Pavel Kříž, Petr Mansfeld, Zdeněk Maršík, Jakub Mužík, Jiří Rohlík, Aleš Skřivan
14. Jakub Hrubeš
42. Tomáš Váňa
6., 56. Jakub Mužík
40. Jindřich Adolf
4. 4. 18 19:30 LITVI Sedm zbabělých A Sokol Picasso B 3. 5:3 (1:2)
První polovinu vyrovnaný zápas, ale nakonec rozhodlo přesné zakončení domácích. Jan Šimek, Petr Kostelník
Sedm zbabělých A Sokol Picasso B
Martin Janda – Jindřich Adolf, Vojtěch Ježek, Pavel Kříž, Petr Mansfeld, Zdeněk Maršík, Jakub Mužík, Jiří Rohlík, Aleš Skřivan vs Václav Pěnkava – Filip Černý, Adam Friedl, Michal Grečl, Tomáš Horák, Tomáš Kocur, Jiří Lhotský, Lukáš Zahradníček
3., 40. Jindřich Adolf
34., 43., 54. Pavel Kříž
6. Jiří Lhotský
25. Lukáš Zahradníček
34. Adam Friedl
28. 3. 18 19:30 DEKAN Unreal Students FC Sedm zbabělých A 2. 2:8 (1:4)
Sedm zbabělých je velmi dobrý tým, a ač se domácí snažili, nestačilo to. Pešek
Unreal Students FC Sedm zbabělých A
Jaroslav Hoch – Tomáš Drahorád, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, Marcel Patěk, David Scholle, David Veselý, Ladislav Zbožínek vs Martin Janda – Jindřich Adolf, Jan Brožek, Vojtěch Ježek, Pavel Kříž, Zdeněk Maršík, Jakub Mužík, Jiří Rohlík
28., 60. David Veselý 48 Jaroslav Hoch 2., 15. Jindřich Adolf
6., 24., 39., 51., 59. Pavel Kříž
52. Jan Brožek
21. 3. 18 20:15 METE2 Pozdní sběr II Sedm zbabělých A 1. 7:3 (1:3)
První poločas byl v režii hostí, díky technickým schopnostem. Po změně stran ale úplně vypadli z role, čehož domácí využili skvělým důrazem a hlavně díky útočnému duu Štika, Štefánčik, které se postaralo o všechny branky. Utkání odehráno v duchu fair-play. Procházka
Pozdní sběr II Sedm zbabělých A
Josef Říha – Vilém Černý, Mario Hrvačič, Lukáš Ledvina, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Vojtěch Ježek – Jan Brožek, Martin Janda, Pavel Kříž, Zdeněk Maršík, Jakub Mužík, Jiří Rohlík, Aleš Skřivan