Út 17.4.18 18:15 LITVI Black mamba IBD Strašnická SK A   (HL7B)
Út 17.4.18 19:30 LITVI Alkohol Vršovice FC Dynamo R.U.M. A   (HL6B)
Út 17.4.18 20:45 LITVI Určitě team Vršovice Polnohospodár Praha   (HL7B)
St 13.6.18 19:30 STOD Athletico KMF Notorlet Stodůlky   (HL7E)
St 13.6.18 20:45 STOD KáGéčko B Žabí hlen   (HL8H)

20. 6. 18 19:30 zzNOVOB Sváteční mančaft Kříženeček 11. 3:7 (0:3)
Pěkné utkání, ve kterém domácí nezvládli první půli. Hosté opanovali hru, až na menší výjimky měli po celý zápas navrch a zaslouženě zvítězili.
Sváteční mančaft Kříženeček
Michal Žoha – Tomáš Čerhák, Tomáš Hrubý, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Martin Pinc, Jan Ronovský, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka vs Jan Niessner – Marek Čermák, Jaroslav Franta, Lukáš Mitro, Marek Nečas, Marcel Němec, Jiří Panocha, Patrik Šulek
60. Jan Niessner
6. 6. 18 20:45 TEMPO Alibi Sváteční mančaft 10. 4:2 (1:2)
Po vedení vedoucí brance Alibi překvapivě Sváteční mančaft otočil výsledek na poločasových 2:1. Druhý poločas Alibi podržel brankář a zaslouženě otočilo skóre na 4:2. Husák
Alibi Sváteční mančaft
David Svoboda – Pavel Fáry, Martin Fořt, Jaroslav Nečas, Josef Přibyl, Tomáš Sova, Jiří Tourek vs Michal Žoha – Tomáš Čerhák, Tomáš Hrubý, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Martin Pinc, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka
10. Josef Přibyl
43., 48. Martin Fořt
57. Jiří Tourek
16. Jiří Šiška
17. Ondřej Kubát
30. 5. 18 20:15 MIKU3 Sváteční mančaft Penco FC 9. 3:5 (3:2)
Pěkné bojovné utkání. Oba týmy makaly na doraz a vytvářely si mnoho gólových šancí. Domácí se v závěru hnali za vyrovnáním, ale ztratili míč, a tak hosté stvrdili svou výhru.
Sváteční mančaft Penco FC
Michal Žoha – Tomáš Hrubý, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Martin Pinc, Adam Ronovský, Jan Ronovský, Ladislav Stodulka vs Pavel Kunert – Filip Bari, Battseren Baterdene, Vladyslav Bobko, Jiří Fiala, Tomáš Hertl, Jan Hořejší, David Prachař, Jan Štěch, Karel Vacek, Michal Voith
4., 29. Adam Ronovský
23. OG
8. Battseren Baterdene
20., 47. Michal Voith
44. Jan Štěch
60. Karel Vacek
16. 5. 18 20:45 DEKAN Unreal Students FC Sváteční mančaft 8. 8:1 (3:0)
Domácí celý zápas jasně lepší, už po prvním poločase měli třígólový náskok. Hosté se pokusili o zvrat začátkem druhého poločasu, kdy z půlky vyslal gólman nenápadnou, ale přesnou střelu a snížil. Domácí však vstřelili ještě nějaké góly a zápas dovedli do vítězného konce. Kohout
Unreal Students FC Sváteční mančaft
Davide Vitale – Tomáš Drahorád, Jaroslav Hoch, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, David Scholle, David Veselý vs Michal Žoha – Tomáš Čerhák, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Martin Pinc, Jan Ronovský, Jiří Šiška
8., 58. David Veselý
23., 30., 44. Milan Maleňák
50. David Scholle
53. Jaroslav Hoch
58. Tom Kadeřábek
33. Michal Žoha
2. 5. 18 17:45 MIKU1 STS Chvojkovice - Brod Sváteční mančaft 7. 4:2 (4:0)
Domácí byli jasně lepší v prvním poločase. Hosté lépe začali ten druhý a po snížení na 4:2 jejich tlak stoupal. Ale domácí už další drama nedovolili a dotáhli zápas do vítězného konce. Vostatek
STS Chvojkovice - Brod Sváteční mančaft
Jan Petřík – Tomáš Barták, Jakub Hrubeš, Jan Modlík, Michal Opravil, Martin Suchý, Tomáš Váňa vs Michal Žoha – Tomáš Čerhák, Tomáš Hrubý, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Adam Ronovský, Jan Ronovský, Ladislav Stodulka
2. Michal Opravil
17., 21., 25. Jakub Hrubeš
36. Adam Ronovský
38. Ondřej Kubát
25. 4. 18 19:30 LITVI Sváteční mančaft Sokol Picasso B 6. 2:6 (0:3)
Pohledný zápas s mnoha šancemi na obou stranách. V poli byl zápas poměrně vyrovnaný, ovšem v zakončení byli jasně lepší vítězové. Bočan
Sváteční mančaft Sokol Picasso B
Michal Žoha – Tomáš Hrubý, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Martin Pinc, Adam Ronovský, Jan Ronovský, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka vs Jiří Lhotský – Filip Černý, Adam Friedl, Michal Grečl, Jakub Jindra, Tomáš Kocur, Václav Pěnkava, Lukáš Zahradníček
37. OG
50. Tomáš Hrubý
12., 25. Jakub Jindra
30., 42. Jiří Lhotský
31. Michal Grečl
51. Lukáš Zahradníček
18. 4. 18 20:15 METE2 Sedm zbabělých A Sváteční mančaft 5. 6:3 (3:1)
Tento zápas byl velice pohledný, rychlý a v nějakých směrech dosti vyrovnaný. Jediné, v čem měli domácí převahu, byla lepší fyzička útočníků a neskutečné fotbalové umění hráče Adolfa.
Sedm zbabělých A Sváteční mančaft
Martin Janda – Jindřich Adolf, Vojtěch Ježek, Pavel Kříž, Petr Mansfeld, Jakub Mužík, Damián Nikodým, Jiří Rohlík, Aleš Skřivan, Roman Strejček vs Michal Žoha – Tomáš Čerhák, Tomáš Hrubý, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Adam Ronovský, Jan Ronovský, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka
10., 39., 50., 53. Pavel Kříž
14., 24. Jindřich Adolf
16. Pawel Lesiak
34. Tomáš Čerhák
40. Ondřej Kubát
11. 4. 18 19:15 STER2 Sváteční mančaft Pozdní sběr II 4. 2:4 (0:0)
Vyrovnaný a pohledný zápas rozhodl tým Pozdní sběr až v úplném závěru. Na první gól se čekalo dlouhých 47 minut. Adam Kulík
Sváteční mančaft Pozdní sběr II
Michal Žoha – Tomáš Čerhák, Tomáš Hrubý, Pawel Lesiak, Adam Ronovský, Jan Ronovský, Ladislav Stodulka vs Josef Říha – Vilém Černý, Mario Hrvačič, Lukáš Ledvina, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika
53., 56. Adam Ronovský 47., 60. Radek Pálenkáš
48. Mario Hrvačič
58. Ondřej Štefančik
4. 4. 18 17:45 MIKU2 Le Jardin Sváteční mančaft 3. 2:4 (0:1)
Sváteční mančaft měl více ze hry, ale větší šance na vstřelení branky měl soupeř. Pohybově nadaný hráč Šebrle několikrát prošel obranou, ale neměl dobrou mušku. Sváteční mančaft se ujal po nenápadné akci vedení, které v druhé půli postupně navyšoval. Utkání vypadalo, že už je rozhodnuté, ale Le Jardin po hezké střele Šebrleho snížil. Poté vystřídal brankáře, který šel do pole. Le Jardin si vytvořil tlak a podařilo se mu snížit na rozdíl jedné branky. Chvíli poté si Sváteční mančaft pojistil výhru. Marek Valter, Jan Vrba
Le Jardin Sváteční mančaft
Pavel Jakoubek – Karel Horký, Vojtěch Hrček, Aleš Kalášek, Roman Šebrle, Jan Tesař vs Michal Žoha – Tomáš Čerhák, Tomáš Hrubý, Jiří Kotous, Pawel Lesiak, Adam Ronovský, Jan Ronovský, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka
46. Roman Šebrle
53. Aleš Kalášek
25. Pawel Lesiak
36. Tomáš Čerhák
42. Ladislav Stodulka
56. Tomáš Hrubý
28. 3. 18 20:15 MIKU4 Sváteční mančaft Cerveza 18.FC 2. 1:1 (1:1)
Bojovné utkání, které skončilo zaslouženou remízou. Robert Benda, Josef Körner st.