Ne 15.4.18 16:15 P2 Atlanta Žižkov FC Šnek FC B   (HL6I)
Ne 15.4.18 17:30 P2 Fifty-two faders Díky čau FC   (HL7K)
Čt 10.5.18 18:15 zzNOVOB Viktoria Bítovská B Rychlí banáni   (HL8E)
Čt 10.5.18 19:30 zzNOVOB Real Prd SUP Kbelák FC SUP   (SVL2B)
Út 29.5.18 18:00 HRAB2 Canary FC Killing power FC   (HL8D)
Út 29.5.18 19:15 HRAB2 UNYP´s Blazers Rychlí banáni   (HL8E)

20. 6. 18 19:30 DEKAN Pozdní sběr II Unreal Students FC 11. 5:4 (2:1)
Pohledné utkání skončilo po vyrovnaném prvním poločase těsným vítězstvím týmu Pozdní sběr. Trnka
Pozdní sběr II Unreal Students FC
Josef Říha – Vilém Černý, Mario Hrvačič, Miroslav Malý, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Davide Vitale – Tomáš Drahorád, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, Karel Nejman, Marcel Patěk, David Scholle, David Veselý
60. Karel Nejman
6. 6. 18 19:30 KBELY Unreal Students FC Penco FC 10. 0:6 (0:4)
Velmi dobrá úroveň zápasu. V první půli Penco vlétlo na soupeře a šlo do pohodového vedení 4:0. Ve druhé půli se hra vyrovnala, Penco si už vedení pohlídalo a v závěru přidalo ještě dva góly. Novotný
Unreal Students FC Penco FC
Jakub Levý – Tomáš Drahorád, Jaroslav Hoch, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, Karel Nejman, Marcel Patěk, David Scholle, Tomáš Vácha, David Veselý vs Pavel Kunert – Filip Bari, Battseren Baterdene, Vladyslav Bobko, Lukáš Doležel, Jiří Fiala, Jan Hořejší, David Prachař, Jan Štěch, Karel Vacek, Michal Voith
2., 6. Karel Vacek
11., 58. David Prachař
25. Battseren Baterdene
56. Jan Štěch
30. 5. 18 18:15 DEKAN Le Jardin Unreal Students FC 9. 3:7 (2:1)
Kvalitní zápas, který rozhodli hosté ve 40. minutě. Beneš
Le Jardin Unreal Students FC
Pavel Jakoubek – Karel Horký, Vojtěch Hrček, Aleš Kalášek, Ivo Koláček, Václav Pejchar, Jiří Pejchar st. vs Davide Vitale – Tomáš Drahorád, Jaroslav Hoch, Milan Maleňák, Marcel Patěk, David Scholle, Tomáš Vácha, David Veselý
8., 23. Ivo Koláček
37. Aleš Kalášek
19. Milan Maleňák
33., 54. Tomáš Vácha
40., 56., 60. David Veselý
44. Marcel Patěk
16. 5. 18 20:45 DEKAN Unreal Students FC Sváteční mančaft 8. 8:1 (3:0)
Domácí celý zápas jasně lepší, už po prvním poločase měli třígólový náskok. Hosté se pokusili o zvrat začátkem druhého poločasu, kdy z půlky vyslal gólman nenápadnou, ale přesnou střelu a snížil. Domácí však vstřelili ještě nějaké góly a zápas dovedli do vítězného konce. Kohout
Unreal Students FC Sváteční mančaft
Davide Vitale – Tomáš Drahorád, Jaroslav Hoch, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, David Scholle, David Veselý vs Michal Žoha – Tomáš Čerhák, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Martin Pinc, Jan Ronovský, Jiří Šiška
8., 58. David Veselý
23., 30., 44. Milan Maleňák
50. David Scholle
53. Jaroslav Hoch
58. Tom Kadeřábek
33. Michal Žoha
9. 5. 18 19:30 zzNOVOB Kříženeček Unreal Students FC 3. 4:1 (0:0)
Útočné utkání z obou stran, domácí lepší v koncovce. Daniel Kronďák, Jan Kopecký
Kříženeček Unreal Students FC
Jan Niessner – Jaroslav Franta, Lukáš Mitro, Marek Nečas, Marcel Němec, Jiří Panocha, Rudolf Stein, Patrik Šulek vs Davide Vitale – Tomáš Drahorád, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, Marcel Patěk, David Scholle, Tomáš Vácha, David Veselý
34. Marcel Němec
36., 41. Patrik Šulek
58. Jiří Panocha
39. Milan Maleňák
2. 5. 18 18:00 HRAB3 Cerveza 18.FC Unreal Students FC 7. 0:5 (0:2)
Zápas probíhal za stálé uzemní převahy Studentů, kteří svou převahu vyjádřili střelecky.
Cerveza 18.FC Unreal Students FC
Jakub Kulhánek – Ondřej Horák, Tomáš Kriebel, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Martinka, Marek Schneeweis vs Davide Vitale – Tomáš Drahorád, Jaroslav Hoch, Milan Maleňák, Karel Nejman, David Scholle, Tomáš Vácha, David Veselý
5., 24., 46. David Veselý
51. David Scholle
56. Karel Nejman
25. 4. 18 19:30 BECH Unreal Students FC STS Chvojkovice - Brod 6. 1:5 (0:2)
Chvojkovice si už od první půle začaly vytvářet gólové situace. Jen v 53. minutě se nechali překvapit střelou, která skončila v bráně.
Unreal Students FC STS Chvojkovice - Brod
Davide Vitale – Tomáš Drahorád, Jaroslav Hoch, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, Karel Nejman, Marcel Patěk, David Scholle, Tomáš Vácha vs Martin Suchý – Tomáš Barták, Radim Fiala, Jakub Hrubeš, Jan Modlík, Michal Opravil, Karel Špok, Jan Váňa, Tomáš Váňa
53. David Scholle 22., 56. Karel Špok
26. Jakub Hrubeš
34. Michal Opravil
42. Radim Fiala
18. 4. 18 19:30 BECH Bulánci Unreal Students FC 5. 7:2 (2:1)
Převaha domácích byla jasná od 3. minuty, kdy vstřelili branku. Zápas se hrál v dobrém tempu a domácí ho vyhráli 7:2.
Bulánci Unreal Students FC
Martin Bašta – Matěj Blaha, Lukáš Kalenda, Josef Marc, Milan Seko, Petr Všetečka vs Davide Vitale – Tomáš Drahorád, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, Karel Nejman, David Scholle, Tomáš Vácha, David Veselý
3. Petr Všetečka
11., 45., 47., 56. Lukáš Kalenda
48. Milan Seko
57. Josef Marc
7. David Veselý
55. Milan Maleňák
11. 4. 18 19:30 LITVI Unreal Students FC Sokol Picasso B 4. 7:1 (2:0)
Skóre je k hostům dosti kruté. V poli byli domácím vyrovnanějším soupeřem. Pohledné utkání zaslouženě vyhráli domácí. Kohout
Unreal Students FC Sokol Picasso B
Davide Vitale – Tomáš Drahorád, Jaroslav Hoch, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, Karel Nejman, Marcel Patěk, David Scholle, Tomáš Vácha, David Veselý vs Tomáš Horák – Filip Černý, Adam Friedl, Michal Grečl, Tomáš Kocur, Jiří Lhotský, Tomáš Němčík, Lukáš Zahradníček
15. David Scholle
26. Tomáš Vácha
37., 43., 51. David Veselý
50. Karel Nejman
53. Marcel Patěk
59. Jiří Lhotský
28. 3. 18 19:30 DEKAN Unreal Students FC Sedm zbabělých A 2. 2:8 (1:4)
Sedm zbabělých je velmi dobrý tým, a ač se domácí snažili, nestačilo to. Pešek
Unreal Students FC Sedm zbabělých A
Jaroslav Hoch – Tomáš Drahorád, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, Marcel Patěk, David Scholle, David Veselý, Ladislav Zbožínek vs Martin Janda – Jindřich Adolf, Jan Brožek, Vojtěch Ježek, Pavel Kříž, Zdeněk Maršík, Jakub Mužík, Jiří Rohlík
28., 60. David Veselý 48 Jaroslav Hoch 2., 15. Jindřich Adolf
6., 24., 39., 51., 59. Pavel Kříž
52. Jan Brožek
21. 3. 18 20:45 TEMPO Alibi Unreal Students FC 1. 4:7 (1:3)
Rychlé, vyrovnané, pohledné utkání. Rozhodla lepší koncovka týmu hostů, kteří zaslouženě vyhráli. Vostatek
Alibi Unreal Students FC
Tomáš Kratochvíl – Pavel Fáry, Martin Fořt, Radek Klouček, Jaroslav Nečas, Josef Přibyl, Tomáš Sova, Jiří Tourek vs Davide Vitale – Tomáš Drahorád, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, Karel Nejman, Marcel Patěk, David Scholle, David Veselý