Rozpis pískání, 5. liga, skupina E

Kehar Club FC

Čt 13.9. 18:00 Štěrboholy STER2
Čt 13.9. 19:15 Štěrboholy STER2
Čt 13.9. 20:30 Štěrboholy STER2
St 3.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 3.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 3.10. 20:15 Záběhlice ZABEH

Pendula Bona AC

Po 17.9. 18:00 Koráb SC KORAB
Po 17.9. 19:15 Koráb SC KORAB
Po 17.9. 20:30 Koráb SC KORAB
Út 6.11. 18:00 Koráb SC KORAB
Út 6.11. 19:15 Koráb SC KORAB
Út 6.11. 20:30 Koráb SC KORAB

Strašnická šlechta

Po 3.9. 17:45 Mikulova MIKU4
Po 3.9. 19:00 Mikulova MIKU4
Po 3.9. 20:15 Mikulova MIKU4
St 24.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 24.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
St 24.10. 20:45 Běchovice 2 BECH

!nBev Tigers

Po 12.11. 18:15 Aritma ARIT
Po 12.11. 19:30 Aritma ARIT
Po 12.11. 20:45 Aritma ARIT
Po 3.12. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Po 3.12. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Po 3.12. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Inter Bubeneč

Po 17.9. 17:45 Mikulova MIKU3
Po 17.9. 19:00 Mikulova MIKU3
Po 17.9. 20:15 Mikulova MIKU3
Čt 22.11. 17:45 Mikulova MIKU3
Čt 22.11. 19:00 Mikulova MIKU3
Čt 22.11. 20:15 Mikulova MIKU3

Shooters Morava FC

Pa 14.9. 18:00 Pražačka P3
Pa 14.9. 19:15 Pražačka P3
Ne 7.10. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 7.10. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 25.10. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 25.10. 20:45 Děkanka DEKAN

R.I.P. B

Ne 16.9. 16:15 Mikulova MIKU2
Ne 16.9. 17:30 Mikulova MIKU2
St 3.10. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 3.10. 19:15 Hrabákova HRAB3
Po 5.11. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 5.11. 20:30 Tempo FC TEMPO

Kluci z Vršovic

Út 2.10. 18:00 Hrabákova HRAB3
Út 2.10. 19:15 Hrabákova HRAB3
Ne 11.11. 13:45 Tempo FC TEMPO
Ne 11.11. 15:00 Tempo FC TEMPO
Út 4.12. 19:15 Zákostelní ZAK
Út 4.12. 20:30 Zákostelní ZAK

Concur 1.FC

St 12.9. 18:45 Bílá Hora BIHOR
St 12.9. 20:00 Bílá Hora BIHOR
Po 22.10. 18:00 Hrabákova HRAB3
Po 22.10. 19:15 Hrabákova HRAB3

AC SK FC

Po 17.9. 19:00 Pražačka P2
Po 17.9. 20:15 Pražačka P2
Út 30.10. 19:00 Meteor 8 METE1
Út 30.10. 20:15 Meteor 8 METE1

Holosmetky FC B

Út 2.10. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 2.10. 20:15 Meteor 8 METE2
Ne 4.11. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 4.11. 17:30 Záběhlice ZABEH
St 5.12. 19:00 Pražačka P2
St 5.12. 20:15 Pražačka P2

Zavináč FC

Pa 7.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 7.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
Pa 5.10. 18:00 Pražačka P3
Pa 5.10. 19:15 Pražačka P3
Pa 2.11. 18:00 Pražačka P1
Pa 2.11. 19:15 Pražačka P1