Seznam týmů, 5. liga, skupina E

Tým Barvy dresů
Kehar Club FC žlutá, černá
R.I.P. B černo-červená
Strašnická šlechta černo-červená, oranžová
Pendula Bona AC červeno-černá
Kluci z Vršovic bílá, černá
Zavináč FC žlutá, modrá
Inter Bubeneč fialová, bílá
Concur 1.FC modro-bílá, červená
Holosmetky FC B červená, bílá
AC SK FC červená, bílá
!nBev Tigers černá, červená
Shooters Morava FC světle modrá, oranžová

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina E

Utkání Datum Čas Hřiště
Shooters Morava FCKehar Club FC St 21.3. 19:00 METE1
Holosmetky FC BPendula Bona AC St 21.3. 20:00 ARIT
AC SK FCR.I.P. B St 21.3. 20:15 MIKU2
Inter BubenečZavináč FC Čt 22.3. 19:00 MIKU4
!nBev TigersStrašnická šlechta Čt 22.3. 20:15 P2
Concur 1.FCKluci z Vršovic Čt 22.3. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Shooters Morava FC!nBev Tigers St 28.3. 19:00 METE1
Kehar Club FCZavináč FC St 28.3. 19:15 HRAB2
Pendula Bona ACConcur 1.FC St 28.3. 20:00 ARIT
Strašnická šlechtaAC SK FC St 28.3. 20:15 MIKU3
R.I.P. BHolosmetky FC B St 28.3. 20:45 CESMI
Kluci z VršovicInter Bubeneč Čt 29.3. 19:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Holosmetky FC BStrašnická šlechta St 4.4. 18:00 HRAB2
Inter BubenečPendula Bona AC St 4.4. 19:30 HANSP
!nBev TigersKehar Club FC St 4.4. 20:15 ZABEH
AC SK FCShooters Morava FC St 4.4. 20:15 MIKU1
Zavináč FCKluci z Vršovic Čt 5.4. 19:30 NOVOB
Concur 1.FCR.I.P. B Út 10.4. 20:45 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Shooters Morava FCHolosmetky FC B St 18.4. 19:00 METE1
Kehar Club FCKluci z Vršovic St 18.4. 19:15 HRAB3
Pendula Bona ACZavináč FC St 18.4. 19:30 HANSP
!nBev TigersAC SK FC St 18.4. 20:15 MIKU2
Strašnická šlechtaConcur 1.FC Čt 19.4. 20:15 P3
R.I.P. BInter Bubeneč Čt 19.4. 20:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
AC SK FCKehar Club FC St 11.4. 20:15 MIKU3
Holosmetky FC B!nBev Tigers St 25.4. 18:00 HRAB1
Concur 1.FCShooters Morava FC St 25.4. 19:00 METE1
Kluci z VršovicPendula Bona AC St 25.4. 19:30 HANSP
Inter BubenečStrašnická šlechta Čt 26.4. 19:00 MIKU4
Zavináč FCR.I.P. B Čt 26.4. 19:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Strašnická šlechtaZavináč FC St 11.4. 18:15 NOVOB
Shooters Morava FCInter Bubeneč St 2.5. 19:00 METE1
Kehar Club FCPendula Bona AC St 2.5. 19:30 HANSP
AC SK FCHolosmetky FC B St 2.5. 20:15 MIKU2
!nBev TigersConcur 1.FC Čt 3.5. 19:00 P3
R.I.P. BKluci z Vršovic Čt 3.5. 19:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Zavináč FCShooters Morava FC St 9.5. 19:00 METE1
Pendula Bona ACR.I.P. B St 9.5. 19:30 HANSP
Holosmetky FC BKehar Club FC St 9.5. 19:30 TEMPO
Concur 1.FCAC SK FC St 9.5. 20:15 MIKU3
Kluci z VršovicStrašnická šlechta Čt 10.5. 19:30 BECH
Inter Bubeneč!nBev Tigers Čt 10.5. 20:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Kehar Club FCR.I.P. B St 16.5. 18:00 HRAB3
Shooters Morava FCKluci z Vršovic St 16.5. 19:00 METE1
Strašnická šlechtaPendula Bona AC St 16.5. 19:30 HANSP
AC SK FCInter Bubeneč St 16.5. 20:15 MIKU1
Holosmetky FC BConcur 1.FC St 16.5. 20:45 CESMI
!nBev TigersZavináč FC Čt 17.5. 19:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Inter BubenečHolosmetky FC B St 23.5. 19:00 MIKU4
Pendula Bona ACShooters Morava FC St 23.5. 19:30 HANSP
Zavináč FCAC SK FC St 23.5. 20:15 MIKU3
Concur 1.FCKehar Club FC St 23.5. 20:15 P3
Kluci z Vršovic!nBev Tigers Čt 24.5. 19:00 P3
R.I.P. BStrašnická šlechta Čt 24.5. 20:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Shooters Morava FCR.I.P. B St 6.6. 19:00 METE1
Kehar Club FCStrašnická šlechta St 6.6. 19:15 STER3
!nBev TigersPendula Bona AC St 6.6. 19:30 HANSP
AC SK FCKluci z Vršovic St 6.6. 20:15 MIKU3
Holosmetky FC BZavináč FC St 6.6. 20:45 DEKAN
Concur 1.FCInter Bubeneč Čt 7.6. 19:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Strašnická šlechtaShooters Morava FC St 20.6. 20:15 METE2
R.I.P. B!nBev Tigers St 20.6. 20:15 P3
Kluci z VršovicHolosmetky FC B St 20.6. 20:15 P2
Inter BubenečKehar Club FC St 20.6. 20:15 P1
Pendula Bona ACAC SK FC St 20.6. 20:45 CESMI
Zavináč FCConcur 1.FC St 20.6. 20:45 BECH