Rozpis pískání, 5. liga, skupina F

F.C.K.

Po 10.9. 18:00 Koráb SC KORAB
Po 10.9. 19:15 Koráb SC KORAB
Po 10.9. 20:30 Koráb SC KORAB
Út 2.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Út 2.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 2.10. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Fugas CF A

St 5.9. 19:00 Pražačka P1
St 5.9. 19:00 Pražačka P2
St 5.9. 20:15 Pražačka P1
St 5.9. 20:15 Pražačka P3
St 5.9. 20:15 Pražačka P2

ALT 1.AK

St 26.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 26.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 26.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 22.10. 17:45 Mikulova MIKU2
Po 22.10. 19:00 Mikulova MIKU2
Po 22.10. 20:15 Mikulova MIKU2

Opatoff A K

Út 4.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 4.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 4.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
Čt 29.11. 17:45 Mikulova MIKU2
Čt 29.11. 19:00 Mikulova MIKU2
Čt 29.11. 20:15 Mikulova MIKU2

Borussia Dortšpunt B

St 7.11. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 7.11. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 7.11. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Po 26.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 26.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 26.11. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Atomový veverky A

St 24.10. 18:00 Štěrboholy STER2
St 24.10. 19:15 Štěrboholy STER2
St 24.10. 20:30 Štěrboholy STER2
Út 20.11. 18:00 Koráb SC KORAB
Út 20.11. 19:15 Koráb SC KORAB
Út 20.11. 20:30 Koráb SC KORAB

Rum Zahořany HT

Po 3.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 3.9. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Út 16.10. 19:15 Motorlet MOTO1
Út 16.10. 20:30 Motorlet MOTO1
Út 20.11. 18:00 Hrabákova HRAB1
Út 20.11. 19:15 Hrabákova HRAB1

Sporčestr City FC

St 12.9. 17:45 Mikulova MIKU1
St 12.9. 19:00 Mikulova MIKU1
St 12.9. 20:15 Mikulova MIKU1
St 19.9. 17:45 Mikulova MIKU1
St 19.9. 19:00 Mikulova MIKU1
St 19.9. 20:15 Mikulova MIKU1

KáGéčko A

Pa 5.10. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 5.10. 19:15 Zákostelní ZAK
St 31.10. 19:00 Pražačka P1
St 31.10. 20:15 Pražačka P1
St 21.11. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 21.11. 19:30 Běchovice 2 BECH

Šméčka

Pa 2.11. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 2.11. 19:30 Hanspaulka HANSP
St 21.11. 19:00 Meteor 8 METE2
St 21.11. 20:15 Meteor 8 METE2

Indus

Út 11.9. 18:00 Hrabákova HRAB1
Út 11.9. 19:15 Hrabákova HRAB1
Po 5.11. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 5.11. 19:15 Hrabákova HRAB2