Rozpis pískání, 5. liga, skupina F

F.C.K.

Út 10.4. 18:00 Štěrboholy STER3
Út 10.4. 19:15 Štěrboholy STER3
Út 10.4. 20:30 Štěrboholy STER3
Út 1.5. 18:00 Hrabákova HRAB2
Út 1.5. 19:15 Hrabákova HRAB2

Fugas CF A

St 11.4. 19:00 Pražačka P2
St 11.4. 19:00 Pražačka P3
St 11.4. 19:00 Pražačka P1
St 11.4. 20:15 Pražačka P2
St 11.4. 20:15 Pražačka P3
St 11.4. 20:15 Pražačka P1

ALT 1.AK

St 16.5. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 16.5. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 16.5. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Út 5.6. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 5.6. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 5.6. 20:15 Záběhlice ZABEH

Opatoff A K

Čt 17.5. 17:45 Mikulova MIKU2
Čt 17.5. 19:00 Mikulova MIKU2
Čt 17.5. 20:15 Mikulova MIKU2
Čt 21.6. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 21.6. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 21.6. 20:15 Záběhlice ZABEH

Borussia Dortšpunt B

Út 20.3. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Út 20.3. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 20.3. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Po 21.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 21.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 21.5. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Atomový veverky A

St 6.6. 17:45 Mikulova MIKU1
St 6.6. 19:00 Mikulova MIKU1
St 6.6. 20:15 Mikulova MIKU1
St 27.6. 18:00 Hrabákova HRAB2
St 27.6. 19:15 Hrabákova HRAB2

Rum Zahořany HT

Ne 25.3. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 25.3. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Út 24.4. 18:00 Hrabákova HRAB1
Út 24.4. 19:15 Hrabákova HRAB1
Po 21.5. 19:00 Motorlet MOTO3
Po 21.5. 20:15 Motorlet MOTO3

Sporčestr City FC

Út 3.4. 17:45 Mikulova MIKU3
Út 3.4. 19:00 Mikulova MIKU3
Út 3.4. 20:15 Mikulova MIKU3
Út 10.4. 17:45 Mikulova MIKU3
Út 10.4. 19:00 Mikulova MIKU3
Út 10.4. 20:15 Mikulova MIKU3

KáGéčko A

St 28.3. 19:00 Pražačka P2
St 28.3. 20:15 Pražačka P2
Ne 29.4. 17:30 Hanspaulka HANSP
Ne 29.4. 18:45 Hanspaulka HANSP
Po 4.6. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 4.6. 20:30 Tempo FC TEMPO

Kapitáni

Ne 8.4. 16:15 Běchovice 2 BECH
Ne 8.4. 17:30 Běchovice 2 BECH
Pa 4.5. 18:45 Tempo FC TEMPO
Pa 4.5. 20:00 Tempo FC TEMPO
Po 4.6. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 4.6. 20:45 Litvínovská LITVI

Šméčka

Út 17.4. 19:00 Pražačka P3
Út 17.4. 20:15 Pražačka P3
Po 14.5. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 14.5. 20:15 Meteor 8 METE1

Indus

Út 24.4. 17:30 Kbely Spartak KBELY
Út 24.4. 18:45 Kbely Spartak KBELY
St 16.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 16.5. 19:30 Hanspaulka HANSP