Seznam týmů, 5. liga, skupina F

Tým Barvy dresů
Šméčka černá, vínová
Sporčestr City FC zelená
Rum Zahořany HT žlutá, vínová
Opatoff A K červeno-bílá, bílo-červená
Kapitáni modrá
KáGéčko A modrá, bílá
Indus žlutá
F.C.K. modrá, červená
Fugas CF A zeleno-černá, oranžová
Borussia Dortšpunt B bílá
Atomový veverky A oranžová, žluto-černá
ALT 1.AK červená, bílá

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina F

Utkání Datum Čas Hřiště
IndusKáGéčko A Čt 22.3. 18:15 HOSTI
F.C.K.Opatoff A K Čt 22.3. 19:00 MIKU2
Borussia Dortšpunt BRum Zahořany HT Čt 22.3. 19:00 MIKU1
Fugas CF AKapitáni Čt 22.3. 19:30 CESMI
Atomový veverky ASporčestr City FC Čt 22.3. 20:15 MIKU1
ALT 1.AKŠméčka Čt 22.3. 20:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
ŠméčkaKáGéčko A Čt 5.4. 17:45 ZABEH
Sporčestr City FCBorussia Dortšpunt B Čt 5.4. 20:15 MIKU1
Opatoff A KFugas CF A Čt 5.4. 20:15 MIKU4
KapitániIndus Čt 5.4. 20:15 ZABEH
Rum Zahořany HTF.C.K. Čt 5.4. 20:30 SCBEC
ALT 1.AKAtomový veverky A Čt 5.4. 20:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Atomový veverky AŠméčka Čt 12.4. 19:00 MIKU4
Borussia Dortšpunt BALT 1.AK Čt 12.4. 19:00 MIKU1
Fugas CF ARum Zahořany HT Čt 12.4. 19:30 CESMI
F.C.K.Sporčestr City FC Čt 12.4. 20:15 MIKU1
IndusOpatoff A K Čt 12.4. 20:15 ZABEH
KáGéčko AKapitáni Čt 12.4. 20:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Opatoff A KKáGéčko A Čt 19.4. 19:00 MIKU1
Rum Zahořany HTIndus Čt 19.4. 19:00 ZABEH
Atomový veverky ABorussia Dortšpunt B Čt 19.4. 19:00 MIKU2
Sporčestr City FCFugas CF A Čt 19.4. 20:15 MIKU2
ŠméčkaKapitáni Čt 19.4. 20:45 DEKAN
ALT 1.AKF.C.K. Čt 19.4. 20:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
KapitániOpatoff A K Čt 3.5. 19:00 MIKU2
IndusSporčestr City FC Čt 3.5. 19:00 ZABEH
Borussia Dortšpunt BŠméčka Čt 3.5. 19:00 MIKU1
Fugas CF AALT 1.AK Čt 3.5. 19:30 CESMI
KáGéčko ARum Zahořany HT Čt 3.5. 20:15 MIKU4
F.C.K.Atomový veverky A Čt 3.5. 20:15 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Rum Zahořany HTKapitáni Čt 10.5. 17:45 MIKU3
Borussia Dortšpunt BF.C.K. Čt 10.5. 19:00 MIKU1
ŠméčkaOpatoff A K Čt 10.5. 19:00 MIKU2
Atomový veverky AFugas CF A Čt 10.5. 19:30 CESMI
Sporčestr City FCKáGéčko A Čt 10.5. 20:15 MIKU1
ALT 1.AKIndus Čt 10.5. 20:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Opatoff A KRum Zahořany HT Čt 24.5. 19:00 MIKU1
F.C.K.Šméčka Čt 24.5. 19:15 TEMPO
Fugas CF ABorussia Dortšpunt B Čt 24.5. 19:30 CESMI
KapitániSporčestr City FC Čt 24.5. 20:15 MIKU1
IndusAtomový veverky A Čt 24.5. 20:15 ZABEH
KáGéčko AALT 1.AK Čt 24.5. 20:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Atomový veverky AKáGéčko A Čt 31.5. 17:45 MIKU3
Borussia Dortšpunt BIndus Čt 31.5. 19:00 MIKU1
F.C.K.Fugas CF A Čt 31.5. 19:30 CESMI
Sporčestr City FCOpatoff A K Čt 31.5. 20:15 MIKU2
ŠméčkaRum Zahořany HT Čt 31.5. 20:15 P3
ALT 1.AKKapitáni Čt 31.5. 20:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
KapitániAtomový veverky A Čt 7.6. 17:45 MIKU4
Opatoff A KALT 1.AK Čt 7.6. 19:00 MIKU1
KáGéčko ABorussia Dortšpunt B Čt 7.6. 19:00 MIKU2
Fugas CF AŠméčka Čt 7.6. 19:30 CESMI
Rum Zahořany HTSporčestr City FC Čt 7.6. 20:15 MIKU2
IndusF.C.K. Čt 7.6. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Fugas CF AIndus Čt 14.6. 19:00 MOTO3
Borussia Dortšpunt BKapitáni Čt 14.6. 19:00 MIKU2
Atomový veverky AOpatoff A K Čt 14.6. 19:00 MIKU1
F.C.K.KáGéčko A Čt 14.6. 20:15 MIKU2
ŠméčkaSporčestr City FC Čt 14.6. 20:15 MIKU1
ALT 1.AKRum Zahořany HT Čt 14.6. 20:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Rum Zahořany HTAtomový veverky A Čt 28.6. 19:30 MIKU4
Opatoff A KBorussia Dortšpunt B Čt 28.6. 19:30 MIKU3
KapitániF.C.K. Čt 28.6. 19:30 MIKU2
KáGéčko AFugas CF A Čt 28.6. 19:30 MIKU1
IndusŠméčka Čt 28.6. 19:30 ZABEH
Sporčestr City FCALT 1.AK Čt 28.6. 20:15 ZAK