Rozpis pískání, 5. liga, skupina G

Bakera

Po 22.10. 17:45 Mikulova MIKU1
Po 22.10. 19:00 Mikulova MIKU1
Po 22.10. 20:15 Mikulova MIKU1
Po 26.11. 17:45 Mikulova MIKU1
Po 26.11. 19:00 Mikulova MIKU1
Po 26.11. 20:15 Mikulova MIKU1

Beach attack 90210

Čt 6.9. 17:45 Mikulova MIKU1
Čt 6.9. 17:45 Mikulova MIKU2
Čt 6.9. 19:00 Mikulova MIKU1
Čt 6.9. 19:00 Mikulova MIKU2
Čt 6.9. 20:15 Mikulova MIKU2
Čt 6.9. 20:15 Mikulova MIKU1

Žlutá křídla

Po 17.9. 18:15 Litvínovská LITVI
Po 17.9. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 17.9. 20:45 Litvínovská LITVI
Út 9.10. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 9.10. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 9.10. 20:45 Děkanka DEKAN

Devils of Zderaz

Út 16.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Út 16.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 16.10. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 8.11. 18:15 Aritma ARIT
Čt 8.11. 19:30 Aritma ARIT
Čt 8.11. 20:45 Aritma ARIT

GoGo 1.NC

St 17.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 17.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
St 17.10. 20:45 Běchovice 2 BECH
St 14.11. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 14.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 14.11. 20:15 Záběhlice ZABEH

Tutto bene A

St 7.11. 17:00 Hanspaulka HANSP
St 7.11. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 7.11. 19:30 Hanspaulka HANSP
St 28.11. 18:15 Děkanka DEKAN
St 28.11. 19:30 Děkanka DEKAN
St 28.11. 20:45 Děkanka DEKAN

SAS fans

Ne 7.10. 16:15 Pražačka P1
Ne 7.10. 17:30 Pražačka P1
Ne 28.10. 13:45 Tempo FC TEMPO
Ne 28.10. 15:00 Tempo FC TEMPO
Ne 25.11. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 25.11. 20:00 Zákostelní ZAK

ABCOM

Ne 21.10. 17:30 Mikulova MIKU2
Ne 21.10. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 21.10. 20:00 Mikulova MIKU2
Ne 18.11. 17:30 Mikulova MIKU4
Ne 18.11. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 18.11. 20:00 Mikulova MIKU4

Kbelské vosy B

Ne 16.9. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 16.9. 20:00 Záběhlice ZABEH
St 7.11. 19:00 Pražačka P3
St 7.11. 20:15 Pražačka P3
Po 3.12. 19:00 Pražačka P1
Po 3.12. 20:15 Pražačka P1

Well Done

St 5.9. 18:00 Hrabákova HRAB1
St 5.9. 19:15 Hrabákova HRAB1
Ne 11.11. 13:45 Pražačka P2
Ne 11.11. 15:00 Pražačka P2

Rito Pls

Ne 23.9. 16:15 Tempo FC TEMPO
Ne 23.9. 17:30 Tempo FC TEMPO
Po 8.10. 19:00 Meteor 8 METE2
Po 8.10. 20:15 Meteor 8 METE2
St 31.10. 18:00 Hrabákova HRAB2
St 31.10. 19:15 Hrabákova HRAB2

Regio Team

Út 16.10. 19:30 Aritma ARIT
Út 16.10. 20:45 Aritma ARIT
Pa 16.11. 19:30 Litvínovská LITVI
Pa 16.11. 20:45 Litvínovská LITVI