Seznam týmů, 5. liga, skupina G

Tým Barvy dresů
Well Done modro-bílá, oranžová
Žlutá křídla modro-žlutá
SAS fans světle modrá, bílá
Rito Pls černo-červená
Regio Team žlutá, černá
Kbelské vosy B žluto-černá, černo-fialová
GoGo 1.NC bílo-černá
Tutto bene A žlutá, černá
Devils of Zderaz modrá
Beach attack 90210 modro-žlutá
Bakera zelená
ABCOM modrá, oranžová

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina G

Utkání Datum Čas Hřiště
ABCOMŽlutá křídla Čt 22.3. 20:30 TEMPO
BakeraWell Done Pa 23.3. 18:15 HOSTI
GoGo 1.NCKbelské vosy B Pa 23.3. 19:15 ZAK
Beach attack 90210SAS fans Pa 23.3. 19:15 P1
Tutto bene ARegio Team Pa 23.3. 20:30 ZAK
Devils of ZderazRito Pls So 24.3. 10:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
ABCOMBakera St 4.4. 19:30 TEMPO
Rito PlsTutto bene A Pa 6.4. 19:15 MALES
Regio TeamGoGo 1.NC Pa 6.4. 19:15 ZAK
Žlutá křídlaKbelské vosy B Pa 6.4. 19:15 P1
Well DoneBeach attack 90210 So 7.4. 10:00 P3
SAS fansDevils of Zderaz So 7.4. 11:15 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Beach attack 90210ABCOM Čt 12.4. 19:30 DEKAN
Kbelské vosy BRegio Team Pa 13.4. 18:15 LITVI
BakeraŽlutá křídla Pa 13.4. 18:15 HOSTI
GoGo 1.NCRito Pls Pa 13.4. 19:15 ZAK
Devils of ZderazWell Done So 14.4. 12:30 TEMPO
Tutto bene ASAS fans Ne 15.4. 17:30 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
BakeraBeach attack 90210 Pa 20.4. 18:15 HOSTI
SAS fansGoGo 1.NC Pa 20.4. 19:15 ZAK
Žlutá křídlaRegio Team Pa 20.4. 19:15 MALES
ABCOMDevils of Zderaz So 21.4. 10:00 TEMPO
Rito PlsKbelské vosy B So 21.4. 11:15 KBELY
Well DoneTutto bene A Ne 22.4. 17:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Tutto bene AABCOM Čt 26.4. 19:15 TEMPO
GoGo 1.NCWell Done Pa 27.4. 19:15 ZAK
Beach attack 90210Žlutá křídla Pa 27.4. 19:15 P1
Regio TeamRito Pls Pa 27.4. 20:30 ZAK
Devils of ZderazBakera Pa 27.4. 20:45 HOSTI
Kbelské vosy BSAS fans So 28.4. 12:30 KBELY
Utkání Datum Čas Hřiště
BakeraTutto bene A Pa 4.5. 18:15 HOSTI
SAS fansRegio Team Pa 4.5. 19:15 P2
Žlutá křídlaRito Pls Pa 4.5. 19:15 P1
Well DoneKbelské vosy B So 5.5. 12:30 KBELY
ABCOMGoGo 1.NC St 6.6. 17:00 DEKAN
Beach attack 90210Devils of Zderaz Pa 8.6. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Regio TeamWell Done Pa 11.5. 18:00 ZAK
Tutto bene ABeach attack 90210 Pa 11.5. 19:00 ZABEH
GoGo 1.NCBakera Pa 11.5. 19:15 ZAK
Devils of ZderazŽlutá křídla Pa 11.5. 19:15 P3
Rito PlsSAS fans So 12.5. 11:15 MALES
Kbelské vosy BABCOM So 12.5. 12:30 KBELY
Utkání Datum Čas Hřiště
ABCOMRegio Team St 16.5. 19:30 DEKAN
BakeraKbelské vosy B Pa 18.5. 18:15 HOSTI
Beach attack 90210GoGo 1.NC Pa 18.5. 19:15 ZAK
Well DoneRito Pls So 19.5. 08:45 ZAK
Devils of ZderazTutto bene A Ne 20.5. 15:00 TEMPO
Žlutá křídlaSAS fans Pa 8.6. 19:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Regio TeamBakera Pa 25.5. 18:15 HOSTI
Kbelské vosy BBeach attack 90210 Pa 25.5. 18:15 KBELY
Tutto bene AŽlutá křídla Pa 25.5. 19:15 P1
GoGo 1.NCDevils of Zderaz Pa 25.5. 20:30 ZAK
SAS fansWell Done So 26.5. 11:15 MALES
Rito PlsABCOM So 26.5. 11:15 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
BakeraRito Pls Pa 1.6. 18:15 HOSTI
Tutto bene AGoGo 1.NC Pa 1.6. 19:15 ZAK
Žlutá křídlaWell Done Pa 1.6. 19:15 P3
Beach attack 90210Regio Team Pa 1.6. 20:30 ZAK
Devils of ZderazKbelské vosy B So 2.6. 11:15 KBELY
ABCOMSAS fans So 2.6. 11:15 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
SAS fansBakera Pa 15.6. 19:30 MALES
Rito PlsBeach attack 90210 Pa 15.6. 19:30 DEKAN
Regio TeamDevils of Zderaz Pa 15.6. 19:30 HOSTI
Kbelské vosy BTutto bene A Pa 15.6. 19:30 KBELY
GoGo 1.NCŽlutá křídla Pa 15.6. 19:30 ZAK
Well DoneABCOM Pa 15.6. 20:00 TEMPO