Po 23.4.18 17:45 ZABEH Indus VET VV Vokra VV   (VL2A)
Po 23.4.18 19:00 ZABEH Praetorians FC B Tream Deam FC   (HL6C)
Po 23.4.18 20:15 ZABEH Green shock FC Yellow Dildos A   (HL5A)
Po 4.6.18 19:30 HANSP Arabská Orgasmico L.S.D.   (HL6A)
Po 4.6.18 20:45 HANSP Weekend Warriors FC Torpédo Hulín FC   (HL6B)

15. 6. 18 19:30 ZAK GoGo 1.NC Žlutá křídla 11. 5:4 (1:2)
Utkání se přelévalo ze strany na stranu, ale nakonec zvítězili zaslouženě domácí.
GoGo 1.NC Žlutá křídla
Jiří Brožík – Jan Douděra, Michal Douděra, Daniel Kopic, Tomáš Majdl, Petr Orlowski, Aleš Zmeškal vs Jakub Fajfr – Radovan Chalupka, Lukáš Hlaváček, Filip Kozák, David Rousek, Jan Vácha
9., 31., 36., 41. Michal Douděra
50. Daniel Kopic
27., 29. Jan Vácha
35., 52. Filip Kozák
8. 6. 18 19:15 P1 Žlutá křídla SAS fans 8. 5:4 (4:2)
Nervózní zápas plný faulů, těsná výhra domácích. Čapla
Žlutá křídla SAS fans
Jakub Fajfr – Lukáš Hlaváček, Oldřich Petránek, Francois Planet, Michal Šmíd, Jan Vácha, Martin Vágner vs Slavomír Giertli – Peter Giertli, Josef Hudeček, Tomáš Krůl, Daniel Plachý, Jiří Šenk, Martin Šišma, Václav Tejml, František Vrána
56. Josef Hudeček
1. 6. 18 19:15 P3 Žlutá křídla Well Done 10. 1:4 (1:2)
Rychlé utkání vyhrálo lepší mužstvo. Kovařík
Žlutá křídla Well Done
Jakub Fajfr – Radovan Chalupka, Jakub Kafka, Filip Kozák, Jakub Pečánka, Francois Planet, Tomáš Soukup vs Andrey Abroskin – Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Iegor Martynov, Stanislau Maskaliunets, Vladimir Timanov, Semen Troyan
9. Radovan Chalupka 4. Iegor Martynov
13., 59. Semen Troyan
53. Nikita Baranovsky
25. 5. 18 19:15 P1 Tutto bene A Žlutá křídla 9. 4:1 (0:0)
Ofenzivní utkání, které rozhodl bleskový vstup domácích do druhé půle, kdy v rozmezí šesti minut nastříleli čtyři branky. Oběma stranám díky za fair-play přístup. Novotný
Tutto bene A Žlutá křídla
Petr Krákora – Filip Fidler, Josef Fidler, Tomáš Hybský, Miloš Klapal, Pavel Kubal, David Pham, Petr Procházka, Martin Řádek vs Jakub FajfrLukáš Hlaváček, Jakub Pečánka, Francois Planet, David Rousek, Tomáš Soukup, Jan Vácha, Martin Vágner, Jean Maurice Wary
34., 40. David Pham
37. Pavel Kubal
38. Filip Fidler
44. Lukáš Hlaváček
11. 5. 18 19:15 P3 Devils of Zderaz Žlutá křídla 7. 2:5 (1:4)
Kiksy ve hře Devils umožnily Křídlům létat do protiútoků, skórovat a vyhrávat. Rataj
Devils of Zderaz Žlutá křídla
Jiří Hálek – Petr Balek, Andriy Daruda, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Antonín Novotný, Dmitry Zimarev vs Jakub Fajfr – Radovan Chalupka, Lukáš Hlaváček, Jakub Kafka, Francois Planet, David Rousek, Michal Šmíd, Tomáš Soukup, Jean Maurice Wary
6. Dmitry Zimarev
37. Andriy Daruda
4., 42. Lukáš Hlaváček
18. Radovan Chalupka
28. Michal Šmíd
30. David Rousek
4. 5. 18 19:15 P1 Žlutá křídla Rito Pls 6. 4:10 (1:7)
Pěkné utkání, více se útočilo než bránilo a vyhrál zaslouženě jasně lepší tým Rito PLS. Hošek
Žlutá křídla Rito Pls
Jakub Fajfr – Radovan Chalupka, Jakub Kafka, Filip Kozák, Jakub Pečánka, David Rousek, Michal Šmíd, Jean Maurice Wary vs David Červený – Filip Bouček, Michal Černý, Martin Hlubuček, Jakub Kloboučník, David Lipert, Jakub Nezbeda, Pavel Rašplička, Ladislav-Matyáš Turek
42. Filip Bouček
27. 4. 18 19:15 P1 Beach attack 90210 Žlutá křídla 5. 3:0 (1:0)
Rozhodčí se nedostavil.
Beach attack 90210 Žlutá křídla
Martin Fila – Jan Boltnar, Štěpán Haifler, Adam Hloušek, Daniel Klimek, Vít Svoboda, Lukáš Vincent, Petr Žáček vs Jakub Fajfr – Radovan Chalupka, Lukáš Hlaváček, Jakub Kafka, Filip Kozák, Jakub Pečánka, Tomáš Soukup, Martin Vágner
20., 38. Daniel Klimek
51. Štěpán Haifler
20. 4. 18 19:15 MALES Žlutá křídla Regio Team 4. 1:2 (1:1)
Zpočátku poklidné utkání velmi dobré úrovně. Domácí byli v závěru zbytečně nervózní a podráždění a zaplatili za to rozhodujícím gólem. Martin Kratochvíl, Martin Cicala
Žlutá křídla Regio Team
Jakub Fajfr – Lukáš Hlaváček, Filip Kozák, Jakub Pečánka, Oldřich Petránek, Michal Šmíd, Tomáš Soukup, Jan Vácha, Martin Vágner vs Petr Maštalíř – Michal Bystroň, Martin Duša, Jan Kozák, Tomáš Matějek, Jan Paroubek, Tomáš Pergl
20. Jakub Pečánka 22. Tomáš Matějek
60. Martin Duša
13. 4. 18 18:15 HOSTI Bakera Žlutá křídla 3. 11:1 (4:0)
Pěkný fotbalový zápas, téměř bez faulů. Bakera dokázala soupeře trumfnout jak rychlostí, tak technikou hry a ačkoliv měly oba týmy gólové šance, proměnit je dokázala jen Bakera. Křídla se ale nevzdávala a překvapila pěkným gólem v poslední minutě. Ladislav Knotek
Bakera Žlutá křídla
Jiří Cieciura – Michal Jalovecký, Jiří Krejča, Jiří Kuděj, Jakub Los, Radim Matysík, Alexey Novikov, Jan Řežábek, Jan Svoboda vs Jakub Fajfr – Radovan Chalupka, Lukáš Hlaváček, Marek Mitáš, Jakub Pečánka, Oldřich Petránek, Michal Šmíd, Jan Vácha, Martin Vágner
59. Michal Šmíd
6. 4. 18 19:15 P1 Žlutá křídla Kbelské vosy B 2. 6:9 (5:2)
Domácí ztratili ve druhém poločase slibně rozehraný zápas, protože Vosy začaly proměňovat šance. Michal Bíško, Patrik Rikl
Žlutá křídla Kbelské vosy B
Jakub Fajfr – Radovan Chalupka, Lukáš Hlaváček, Marek Mitáš, Jakub Pečánka, Oldřich Petránek, Michal Šmíd, Tomáš Soukup, Jan Vácha, Martin Vágner vs Marek Owsiany – Miroslav Hulín, Kryštof Mejsnar, Jan Musel, Radim Povýšil, Čeněk Skoč, Jaroslav Souček, Jan Traub