Seznam týmů, 5. liga, skupina H

Tým Barvy dresů
Dropa FC zelená, žlutá
Drsný šrouby oranžová, bílo-zelená
Lucky team žlutá, modrá
PPPO  
Splašený kozy TR modro-žlutá, bílá
Šotgani bílo-černá, světle modrá
Valícíse Kojoti fialová
Čanda bůráků zelená, bílá
Callida CS modrá, žlutá
Beton FC bílá, modrá
Apači žlutá, bílá
Améby AFC A bílá, červeno-černá

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina H

Utkání Datum Čas Hřiště
Améby AFC AValícíse Kojoti So 24.3. 12:30 ZAK
Čanda bůrákůLucky team Ne 25.3. 10:00 STOD
Beton FCSplašený kozy TR Ne 25.3. 15:00 ZAK
ApačiŠotgani Ne 25.3. 17:30 ARIT
Callida CSPPPO Ne 25.3. 18:45 MIKU4
Dropa FCDrsný šrouby Ne 25.3. 20:00 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Lucky teamDropa FC Ne 8.4. 11:15 P3
Améby AFC AApači Ne 8.4. 13:45 ZAK
ŠotganiBeton FC Ne 8.4. 16:15 HANSP
Splašený kozy TRCallida CS Ne 8.4. 18:45 P2
PPPOČanda bůráků Ne 8.4. 18:45 MIKU4
Valícíse KojotiDrsný šrouby Ne 8.4. 18:45 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Drsný šroubyLucky team Ne 15.4. 10:00 STOD
Beton FCAméby AFC A Ne 15.4. 15:00 ZAK
Čanda bůrákůSplašený kozy TR Ne 15.4. 16:15 P1
Callida CSŠotgani Ne 15.4. 16:15 HANSP
ApačiValícíse Kojoti Ne 15.4. 16:15 ZAK
Dropa FCPPPO Ne 15.4. 20:00 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Valícíse KojotiLucky team Ne 22.4. 10:00 STOD
ŠotganiČanda bůráků Ne 22.4. 16:15 HANSP
ApačiBeton FC Ne 22.4. 16:15 ZAK
PPPODrsný šrouby Ne 22.4. 18:45 HANSP
Améby AFC ACallida CS Ne 22.4. 18:45 P3
Splašený kozy TRDropa FC Ne 22.4. 20:00 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Lucky teamPPPO Ne 29.4. 10:00 STOD
Callida CSApači Ne 29.4. 12:30 ZAK
Beton FCValícíse Kojoti Ne 29.4. 13:45 ZAK
Drsný šroubySplašený kozy TR Ne 29.4. 17:30 P3
Čanda bůrákůAméby AFC A Ne 29.4. 18:45 MIKU3
Dropa FCŠotgani Ne 29.4. 20:00 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Splašený kozy TRLucky team Ne 13.5. 10:00 STOD
Beton FCCallida CS Ne 13.5. 15:00 TEMPO
ŠotganiDrsný šrouby Ne 13.5. 16:15 HANSP
ApačiČanda bůráků Ne 13.5. 17:30 KBELY
Valícíse KojotiPPPO Ne 13.5. 18:45 BECH
Améby AFC ADropa FC Ne 13.5. 20:00 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Lucky teamŠotgani Ne 20.5. 10:00 STOD
Drsný šroubyAméby AFC A Ne 20.5. 17:30 P3
Čanda bůrákůBeton FC Ne 20.5. 17:30 MIKU3
PPPOSplašený kozy TR Ne 20.5. 18:45 ARIT
Callida CSValícíse Kojoti Ne 20.5. 18:45 P3
Dropa FCApači Ne 20.5. 20:00 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Améby AFC ALucky team Ne 27.5. 10:00 STOD
ŠotganiPPPO Ne 27.5. 16:15 HANSP
ApačiDrsný šrouby Ne 27.5. 17:30 ZAK
Valícíse KojotiSplašený kozy TR Ne 27.5. 17:30 P1
Callida CSČanda bůráků Ne 27.5. 20:00 P3
Beton FCDropa FC Ne 27.5. 20:00 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Lucky teamApači Ne 3.6. 10:00 STOD
Drsný šroubyBeton FC Ne 3.6. 12:30 ZAK
Splašený kozy TRŠotgani Ne 3.6. 16:15 HANSP
PPPOAméby AFC A Ne 3.6. 16:15 MIKU2
Čanda bůrákůValícíse Kojoti Ne 3.6. 17:30 CESMI
Dropa FCCallida CS Ne 3.6. 20:00 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Beton FCLucky team Ne 10.6. 10:00 STOD
Valícíse KojotiŠotgani Ne 10.6. 16:15 HANSP
ApačiPPPO Ne 10.6. 18:30 HOSTI
Callida CSDrsný šrouby Ne 10.6. 18:45 P3
Améby AFC ASplašený kozy TR Ne 10.6. 18:45 P2
Čanda bůrákůDropa FC Ne 10.6. 20:00 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
ŠotganiAméby AFC A Ne 24.6. 20:00 ARIT
Splašený kozy TRApači Ne 24.6. 20:00 ZAK
PPPOBeton FC Ne 24.6. 20:00 TEMPO
Lucky teamCallida CS Ne 24.6. 20:00 P2
Drsný šroubyČanda bůráků Ne 24.6. 20:00 P1
Dropa FCValícíse Kojoti Ne 24.6. 20:00 BECH