Ne 25.3.18 12:30 BECH Angmar A Xichties FC   (HL6L)
Ne 25.3.18 13:45 BECH Co je? Světlušky   (HL4E)
Ne 25.3.18 15:00 BECH Jabadabadoo Prosek Basta fidli B   (HL7K)
Ne 6.5.18 16:15 ZAK Sestra Sojka Laxní přístup   (HL8L)
Ne 6.5.18 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Kanálpucers PL   (HL5I)
Ne 6.5.18 18:45 ZAK Debakl FC Sen Černý Most II PG   (HL4F)

24. 6. 18 20:00 ARIT Šotgani Améby AFC A 11. 3:4 (3:2)
Pěkné utkání s pěknými góly, rozhodla větší touha po vítězství ze strany Améb. Smetana
Šotgani Améby AFC A
Dušan Drličiak – David Böhm, Tomáš Lácha, Oldřich Pikhart, Martin Prachař, Jiří Šrámek, Jan Zlesák vs Karel Jindřichovský – Alan Balha, Jan Crha, Tomáš Najman, Oldřich Růžička, Martin Ševčík, Pavel Voska
53. Alan Balha
10. 6. 18 18:45 P2 Améby AFC A Splašený kozy TR 10. 0:2 (0:0)
Vyrovnané utkání. O zisku dvou bodů nebylo do poslední minuty rozhodnuto. Na šance vyrovnané, ale šťastnější byly Splašený Kozy. Voldán
Améby AFC A Splašený kozy TR
Alan Balha – Jan Crha, Petr Jokl, Jakub Marek, Tomáš Najman, Martin Ševčík, David Šmída, Michal Šorf vs Lukáš Tejnor – Martin Danielovský, Milan Flanderka, Oliver Genský, Tomáš Krajčovič, Lubor Matras, Petr Polednik, David Wister
40. Oliver Genský
58. Milan Flanderka
3. 6. 18 16:15 MIKU2 PPPO Améby AFC A 9. 0:2 (0:1)
Celkem vyrovnaný fotbal, který ve svůj prospěch nakonec rozhodli hosté.
PPPO Améby AFC A
Patrik Chrást – Jakub Chundela, Jan Chundela, Jan Dolejška, Petr Sluka, Sebastián Tauchen, Jan Vyšín vs Karel Jindřichovský – Alan Balha, Jan Crha, Petr Jokl, Tomáš Najman, Oldřich Růžička, Martin Ševčík, Michal Šorf, Petr Šorf
28. Petr Šorf
56. Martin Ševčík
27. 5. 18 10:00 STOD Améby AFC A Lucky team 8. 2:2 (1:1)
Utkání vyrovnaného průběhu skončilo zaslouženou dělbou bodů. Trnka
Améby AFC A Lucky team
Karel Jindřichovský – Alan Balha, Jakub Marek, Tomáš Najman, Oldřich Růžička, Martin Ševčík, Pavel Voska vs Vít Skramužský – Dušan Blaha, Josef Dašek, Jakub Gottwald, Stanislav Hoch, Radek Tůma
26. Jakub Marek
32. Pavel Voska
5., 31. Josef Dašek 50. Jakub Gottwald
20. 5. 18 17:30 P3 Drsný šrouby Améby AFC A 7. 2:6 (2:3)
Drsný šrouby podaly bojovný výkon, ale vítěz utkání se prosadil díky většímu počtu hráčů. Český
Drsný šrouby Améby AFC A
Pavel Hájek – Petr Boháč, Bohdan Jelen, Michal Roubal, Michal Zlatoš vs Karel Jindřichovský – Alan Balha, Jakub Marek, Tomáš Najman, Oldřich Růžička, Martin Ševčík, Michal Šorf
18. Michal Roubal
21. Bohdan Jelen
1., 45. Oldřich Růžička
7. Alan Balha
30., 33., 37. Martin Ševčík
13. 5. 18 20:00 SCBEC Améby AFC A Dropa FC A 6. 0:4 (0:1)
Amaéby se snažily, ale na rozjetou Dropu nestačily. Husák
Améby AFC A Dropa FC A
Karel Jindřichovský – Alan Balha, Petr Jokl, Jakub Marek, Tomáš Najman, Martin Ševčík, David Šmída, Michal Šorf, Pavel Voska vs Martin Votruba – Patrik Gregor, Patrik Gregor, Jan Horák, Miroslav Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič, Martin Vávra, Jan Voráček
11., 48., 52., 56. Miroslav Horák
29. 4. 18 18:45 MIKU3 Čanda bůráků Améby AFC A 5. 1:6 (1:3)
Po vyrovnaném poločase druhá půle v režii Améb. Vysoká úroveň utkání. Václav Nič, Ondřej Pistulka
Čanda bůráků Améby AFC A
Pavel Bareš – Pavel Dvořák, Lukáš Klucký, Matěj Klucký, Pavel Melichar, Martin Ptáčník, Dan Souček, Dominik Sűč vs Petr Jokl – Alan Balha, Karel Jindřichovský, Tomáš Najman, Martin Ševčík, David Šmída, Michal Šorf, Pavel Voska
3. Dominik Sűč 22. Martin Ševčík
24., 56. Pavel Voska
28. Alan Balha
41., 52. David Šmída
22. 4. 18 18:45 P3 Améby AFC A Callida CS 4. 5:5 (0:3)
Od počátku o něco lepší hosté postupně navyšovali skóre a zdálo se, že si celkem s přehledem dokráčí pro dva body. Améby se ale nevzdaly, především na konci zápasu pořádně zabojovaly a v poslední minutě dosáhly na vytouženou remízu.
Améby AFC A Callida CS
Karel Jindřichovský – Alan Balha, Jakub Marek, Tomáš Najman, Oldřich Růžička, Petr Šorf, Pavel Voska vs Vojtěch Piatak – Marek Červenka, Dušan Kundrát, Marek Michálek, Michal Nehyba, Marek Štěpán, Jiří Tresner, Petr Vacík
38. Jakub Marek
41., 47. Tomáš Najman
57., 60. Pavel Voska
3. Marek Štěpán
6., 38. Marek Michálek
20., 54. Petr Vacík
15. 4. 18 15:00 ZAK Beton FC Améby AFC A 3. 2:0 (2:0)
Domácí hráči bez možnosti sřídání se povětšinu zápasu jen bránili i za cenu dalekých odkopů. I přes to si v první půli vytvořili náskok, který taktickou hrou dokázali udržet. Mlynařík
Beton FC Améby AFC A
Mohamed Amine Mouaddab – Petr Benda, Jan Lebeda, Vinh Phong Pham, Marek Šístek, Jakub Valenta vs Karel Jindřichovský – Alan Balha, Jan Crha, Jakub Marek, Tomáš Najman, Oldřich Růžička, Martin Ševčík, Michal Šorf, Pavel Voska
22. Jan Lebeda
28. Vinh Phong Pham
8. 4. 18 13:45 ZAK Améby AFC A Apači 2. 2:1 (2:1)
Víc ze hry měly Améby a proto zaslouženě vyhrály. Michael Štorc
Améby AFC A Apači
Karel Jindřichovský – Alan Balha, Jakub Marek, Oldřich Růžička, David Šmída, Michal Šorf, Pavel Voska vs Matěj Procházka – David Cabák, Šimon Peterka, Štěpán Peterka, František Pok, Jan Šindler
18. Oldřich Růžička
29. Alan Balha
26. Štěpán Peterka
24. 3. 18 12:30 ZAK Améby AFC A Valícíse Kojoti 1. 3:1 (1:0)
Klidný a vyrovnaný zápas plný šancí a výborných zákroků gólmanů na obou stranách. Jiří Svoboda