Ne 25.3.18 18:45 MIKU1 Normální Chlapi Kapr tým 86 B   (HL3D)
Ne 25.3.18 20:00 MIKU1 Botič FC Řežem to United   (HL3D)
So 19.5.18 10:00 MALES Šachťor Praha CF Modrý balet A   (HL6J)
So 19.5.18 11:15 MALES Deportivo bez Coruna B Protector 1320 FC   (HL6J)

24. 6. 18 20:00 BECH Dropa FC A Valícíse Kojoti 11. 1:2 (1:1)
V utkání po vyrovnaném boji zvítězili hosté výsledkem 2:1.
Martin Votruba – Patrik Gregor, Patrik Gregor, Jan Horák, Miroslav Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič vs Ondřej Charvát – Jan Hrabě, Ondřej Hrabě, Martin Váša, Ondřej Voborský, Vojtěch Vonička, Petr Závitkovský
19. Pavel Jančovič 42 Jan Horn 4. Ondřej Hrabě
37. Petr Závitkovský
10. 6. 18 16:15 HANSP Valícíse Kojoti Šotgani 10. 9:5 (5:1)
Za hustého deště se hrál zajímavý fotbal. Přesnější Kojoti zaslouženě vyhráli. Husák
Valícíse Kojoti Šotgani
Ondřej Charvát – Jan Hrabě, Daniel Hrdlička, Miloš Kačírek, Michal Kertész, Martin Váša, Ondřej Voborský, Vojtěch Vonička, Petr Závitkovský vs David Böhm – Dušan Drličiak, Jakub Drocár, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Lukáš Krůta, Tomáš Lácha, Jan Morávek, Oldřich Pikhart, Martin Prachař, Jiří Šrámek, Jan Zlesák
49. Jiří Janáč
3. 6. 18 17:30 CESMI Čanda bůráků Valícíse Kojoti 9. 3:4 (3:1)
V prvním poločase výrazná převaha domácích, ale brankář hostí chytal parádně, a tak byl poločas pouze 3:1. Ve druhém poločase se hra srovnala a hosté výborným závěrem zápas otočili.
Čanda bůráků Valícíse Kojoti
Pavel Bareš – Lukáš Klucký, Matěj Klucký, Pavel Melichar, Josef Münzberger, Martin Ptáčník, Dan Souček, Václav Voslář vs Ondřej Charvát – Jan Hrabě, Ondřej Hrabě, Michal Kertész, Martin Váša, Vojtěch Vonička, Petr Závitkovský
22., 27. Martin Ptáčník
24. Josef Münzberger
23. Petr Závitkovský
49., 54. Jan Hrabě
52. Michal Kertész
27. 5. 18 17:30 P1 Valícíse Kojoti Splašený kozy TR 8. 11:5 (2:2)
Kojoti otočili dvoubrankové manko z úvodu zápasu. Po změně stran už převzali zápas do své režie. Čapla
Valícíse Kojoti Splašený kozy TR
Ondřej Charvát – Jan Hrabě, Daniel Hrdlička, Michal Kertész, Martin Váša, Ondřej Voborský, Vojtěch Vonička, Petr Závitkovský vs Zdeněk Grosman – Martin Danielovský, Milan Flanderka, Oliver Genský, Michal Hladík, Tomáš Krajčovič, Petr Polednik
59. Tomáš Krajčovič
20. 5. 18 18:45 P3 Callida CS Valícíse Kojoti 7. 2:5 (2:1)
Hosté dokázali otočit nepříznivý stav zápasu. Smetana
Callida CS Valícíse Kojoti
Vojtěch Piatak – Marek Červenka, Dominik Kundrát, Dušan Kundrát, Michal Nehyba, Miroslav Plašil, Marek Štěpán, Jiří Tresner, Petr Vacík vs Ondřej Charvát – Jan Hrabě, Ondřej Hrabě, Daniel Hrdlička, Martin Váša, Vojtěch Vonička, Petr Závitkovský
5. Michal Nehyba
25. Petr Vacík
30. Daniel Hrdlička
32. Martin Váša
48., 55. Petr Závitkovský
60. Ondřej Hrabě
13. 5. 18 18:45 BECH Valícíse Kojoti PPPO 6. 4:5 (2:2)
Utkání nabídlo plno akcí i mnoho individuálních chyb hráčů. Hosté po celé utkání dotahovali soupeře a v závěru slavili vítězství. Vitaliy Shobey, Jan Abrahamčík
Valícíse Kojoti PPPO
Ondřej Charvát – Jan Hrabě, Ondřej Hrabě, Michal Kertész, Martin Váša, Petr Závitkovský vs Šimon Kasl – Michal Blažek, Ondřej Čerbačeský, Jakub Chundela, Jan Chundela, Jan Dolejška, Petr Sluka, Ondřej Tichý, Jan Vyšín
2., 49. Ondřej Hrabě
6. Jan Hrabě
41. Martin Váša
12., 21. Ondřej Čerbačeský
46. Ondřej Tichý
56., 59. Michal Blažek
29. 4. 18 13:45 ZAK Beton FC Valícíse Kojoti 5. 0:5 (0:0)
Kojoti byli lepším týmem po celý zápas a zaslouženě vyhráli. Husák
Beton FC Valícíse Kojoti
Marek Šístek – Petr Benda, Filip Juráš, Mohamed Amine Mouaddab, Vinh Phong Pham, Miroslav Placr, Marek Vakerman vs Ondřej Charvát – Jan Hrabě, Daniel Hrdlička, Michal Kertész, Martin Váša, Ondřej Voborský, Vojtěch Vonička
31. Ondřej Voborský
34. Jan Hrabě
42. Martin Váša
45. OG
55. Vojtěch Vonička
22. 4. 18 10:00 STOD Valícíse Kojoti Lucky team 4. 2:3 (2:2)
Utkání rozhodl prospaný začátek domácích. Dlouhý sobotní večer je stál body. Robert Hlinák, Roman Hlinák
Valícíse Kojoti Lucky team
Ondřej Charvát – Jan Hrabě, Ondřej Hrabě, Michal Kertész, Ondřej Voborský, Vojtěch Vonička, Petr Závitkovský vs Pavel Šedivec – Dušan Blaha, Josef Dašek, Jakub Gottwald, Stanislav Hoch, Marek Maršál, Radek Tůma, Martin Valter
20. Ondřej Hrabě
21. Ondřej Voborský
2. Radek Tůma
6. Martin Valter
45. Josef Dašek
15. 4. 18 16:15 ZAK Apači Valícíse Kojoti 3. 3:5 (2:1)
Apači zvládli dobře první poločas, poté se Valící se Kojoti vzpamatovali a ve druhém poločase otočili výsledek. Husák
Apači Valícíse Kojoti
Matěj Procházka – Tomáš Běhavý, David Cabák, Jiří Hervert, Michael Kubát, Martin Máčal, Šimon Peterka, Štěpán Peterka, Vojtěch Peterka, František Pok, Jan Šindler vs Ondřej Charvát – Jan Hrabě, Ondřej Hrabě, Daniel Hrdlička, Michal Kertész, Martin Váša, Vojtěch Vonička, Petr Závitkovský
8., 19. František Pok
46. Jan Šindler
15., 35. Ondřej Hrabě
35., 49. Petr Závitkovský
50. Michal Kertész
8. 4. 18 18:45 P1 Valícíse Kojoti Drsný šrouby 2. 6:3 (3:3)
Pohledné utkání z obou stran. V druhé půli již lepší domácí, kteří zaslouženě vyhráli. Kohout
Valícíse Kojoti Drsný šrouby
Ondřej Charvát – Jan Hrabě, Ondřej Hrabě, Martin Váša, Ondřej Voborský, Vojtěch Vonička, Petr Závitkovský vs Stanislav Hloušek – Michal Balcárek, Petr Boháč, Pavel Hájek, Michal Roubal, Tomáš Zahrádka, Michal Zlatoš
3., 38., 46. Jan Hrabě
5., 26. Petr Závitkovský
51. Martin Váša
14., 29. Michal Roubal
20. Michal Balcárek
24. 3. 18 12:30 ZAK Améby AFC A Valícíse Kojoti 1. 3:1 (1:0)
Klidný a vyrovnaný zápas plný šancí a výborných zákroků gólmanů na obou stranách. Jiří Svoboda
Améby AFC A Valícíse Kojoti
Petr Šorf – Alan Balha, Petr Jokl, Tomáš Najman, Oldřich Růžička, Michal Šorf, Pavel Voska vs Ondřej Hrabě – Ondřej Falber, Jan Hrabě, Michal Kertész, Ondřej Voborský, Vojtěch Vonička