Seznam týmů, 5. liga, skupina I

Tým Barvy dresů
Ukradený širáci modrá, bílá
Tým Jakuba Harapáta černá
Hypochondři růžová, žlutá
Komety FC A modrá, zelená
Power WCC světle modrá
Sananim FC A červeno-černá, černá
Kanálpucers PL červená, fialová
Avengers FC černá, žlutá
MTPCH žlutá, oranžová
Pfefrs FC modrá, bílá
Habet Praha FŇ zelená
Sokol Vysočany B černá, zelená

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina I

Utkání Datum Čas Hřiště
Pfefrs FCHypochondři So 24.3. 10:00 P1
MTPCHKomety FC A Ne 25.3. 16:15 P1
Kanálpucers PLSananim FC A Ne 25.3. 17:30 MIKU1
Sokol Vysočany BUkradený širáci Ne 25.3. 17:30 ZAK
Avengers FCPower WCC Ne 25.3. 20:00 MIKU2
Habet Praha FŇTým Jakuba Harapáta Ne 25.3. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
HypochondřiMTPCH So 7.4. 10:00 P1
Komety FC AAvengers FC Ne 8.4. 16:15 P1
Sokol Vysočany BHabet Praha FŇ Ne 8.4. 17:30 ZAK
Tým Jakuba HarapátaPfefrs FC Ne 8.4. 17:30 CESMI
Ukradený širáciSananim FC A Ne 8.4. 17:30 KBELY
Power WCCKanálpucers PL Ne 8.4. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Avengers FCHypochondři So 14.4. 10:00 P1
Kanálpucers PLKomety FC A Ne 15.4. 17:30 MIKU1
Pfefrs FCSokol Vysočany B Ne 15.4. 17:30 ZAK
MTPCHTým Jakuba Harapáta Ne 15.4. 18:45 DEKAN
Sananim FC APower WCC Ne 15.4. 20:00 MIKU2
Habet Praha FŇUkradený širáci Ne 15.4. 20:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Komety FC ASananim FC A Ne 22.4. 16:15 P1
Sokol Vysočany BMTPCH Ne 22.4. 17:30 ZAK
Tým Jakuba HarapátaAvengers FC Ne 22.4. 17:30 HANSP
HypochondřiKanálpucers PL Ne 22.4. 17:30 MIKU1
Habet Praha FŇPfefrs FC Ne 22.4. 20:00 P2
Ukradený širáciPower WCC Ne 22.4. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Sananim FC AHypochondři So 28.4. 10:00 P1
Kanálpucers PLTým Jakuba Harapáta Ne 29.4. 17:30 MIKU1
Avengers FCSokol Vysočany B Ne 29.4. 17:30 ZAK
Pfefrs FCUkradený širáci Ne 29.4. 18:45 KBELY
Power WCCKomety FC A Ne 29.4. 20:00 MIKU2
MTPCHHabet Praha FŇ Ne 10.6. 20:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
HypochondřiPower WCC So 5.5. 10:00 P1
Ukradený širáciKomety FC A Ne 6.5. 16:15 P1
Sokol Vysočany BKanálpucers PL Ne 6.5. 17:30 ZAK
Tým Jakuba HarapátaSananim FC A Ne 6.5. 18:45 MIKU3
Pfefrs FCMTPCH Ne 6.5. 20:00 MIKU3
Habet Praha FŇAvengers FC Ne 6.5. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Komety FC AHypochondři So 12.5. 10:00 P1
Sananim FC ASokol Vysočany B Ne 13.5. 17:30 ZAK
Kanálpucers PLHabet Praha FŇ Ne 13.5. 17:30 MIKU1
Avengers FCPfefrs FC Ne 13.5. 18:45 HANSP
MTPCHUkradený širáci Ne 13.5. 18:45 KBELY
Power WCCTým Jakuba Harapáta Ne 13.5. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
MTPCHAvengers FC Ne 20.5. 16:15 P2
Tým Jakuba HarapátaKomety FC A Ne 20.5. 16:15 P1
Pfefrs FCKanálpucers PL Ne 20.5. 17:30 MIKU1
Ukradený širáciHypochondři Ne 20.5. 17:45 METE1
Habet Praha FŇSananim FC A Ne 20.5. 20:00 P1
Sokol Vysočany BPower WCC Ne 20.5. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
HypochondřiTým Jakuba Harapáta So 26.5. 10:00 P1
Komety FC ASokol Vysočany B Ne 27.5. 16:15 P1
Sananim FC APfefrs FC Ne 27.5. 17:30 P2
Kanálpucers PLMTPCH Ne 27.5. 18:45 MIKU3
Avengers FCUkradený širáci Ne 27.5. 18:45 KBELY
Power WCCHabet Praha FŇ Ne 27.5. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Avengers FCKanálpucers PL Ne 3.6. 17:30 MIKU1
MTPCHSananim FC A Ne 3.6. 17:30 KBELY
Sokol Vysočany BHypochondři Ne 3.6. 17:30 ZAK
Ukradený širáciTým Jakuba Harapáta Ne 3.6. 18:45 KBELY
Pfefrs FCPower WCC Ne 3.6. 20:00 MIKU2
Habet Praha FŇKomety FC A Ne 3.6. 20:00 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Tým Jakuba HarapátaSokol Vysočany B Ne 17.6. 17:30 ZAK
HypochondřiHabet Praha FŇ Ne 17.6. 17:30 MIKU4
Komety FC APfefrs FC Ne 17.6. 17:30 MIKU3
Power WCCMTPCH Ne 17.6. 17:30 DEKAN
Sananim FC AAvengers FC Ne 17.6. 17:30 MIKU2
Kanálpucers PLUkradený širáci Ne 17.6. 17:30 MIKU1