Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 17.6.18 | 17:30 | MIKU1 | Kanálpucers PL Ukradený širáci | 11. | 3:0 |
Ne 3.6.18 | 17:30 | MIKU1 | Avengers FC Kanálpucers PL | 10. | 0:1 |
Ne 27.5.18 | 18:45 | MIKU3 | Kanálpucers PL MTPCH | 9. | 0:1 |
Ne 20.5.18 | 17:30 | MIKU1 | Pfefrs FC Kanálpucers PL | 8. | 3:3 |
Ne 13.5.18 | 17:30 | MIKU1 | Kanálpucers PL Habet Praha FŇ | 7. | 0:3 |
Ne 6.5.18 | 17:30 | ZAK | Sokol Vysočany B Kanálpucers PL | 6. | 2:1 |
Ne 29.4.18 | 17:30 | MIKU1 | Kanálpucers PL Tým Jakuba Harapáta | 5. | 4:2 |
Ne 22.4.18 | 17:30 | MIKU1 | Hypochondři Kanálpucers PL | 4. | 0:0 |
Ne 15.4.18 | 17:30 | MIKU1 | Kanálpucers PL Komety FC A | 3. | 0:4 |
Ne 8.4.18 | 20:00 | MIKU2 | Power WCC Kanálpucers PL | 2. | 3:1 |
Ne 25.3.18 | 17:30 | MIKU1 | Kanálpucers PL Sananim FC A | 1. | 2:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komety FC A | 11 | 8 | 1 | 2 | 39:28 | 17 |
2. | MTPCH | 11 | 7 | 2 | 2 | 31:13 | 16 |
3. | Habet Praha FŇ | 11 | 7 | 1 | 3 | 35:21 | 15 |
4. | Sokol Vysočany B | 11 | 6 | 0 | 5 | 26:19 | 12 |
5. | Avengers FC | 11 | 5 | 2 | 4 | 23:24 | 12 |
6. | Pfefrs FC | 11 | 4 | 3 | 4 | 38:40 | 11 |
7. | Ukradený širáci | 11 | 5 | 0 | 6 | 30:27 | 10 |
8. | Sananim FC A | 11 | 4 | 2 | 5 | 24:29 | 10 |
9. | Power WCC | 11 | 5 | 0 | 6 | 28:37 | 10 |
10. | Kanálpucers PL | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:20 | 9 |
11. | Hypochondři | 11 | 3 | 2 | 6 | 18:28 | 8 |
12. | Tým Jakuba Harapáta | 11 | 1 | 0 | 10 | 24:45 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
So 12.5.18 | 11:15 | KBELY | Šachťor Praha CF Tus Pelotas (HL6J) |
So 12.5.18 | 12:30 | KBELY | Kbelské vosy B ABCOM (HL5G) |
Ne 10.6.18 | 17:30 | DEKAN | Morová rána 1.FC VET Tycho de Brahe VET (VL3D) |
Ne 10.6.18 | 18:45 | DEKAN | Los Gigoalos VET Marná snaha VET (VL4E) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Beran Miloš | 11 | 1 |
Běťák Zdeněk | 11 | 0 |
Bleha Lubomír | 8 | 3 |
Charvát Jiří | 8 | 0 |
Čuřín Jan | 5 | 0 |
Kodytek Vít | 7 | 6 |
Kotaška Martin | 11 | 0 |
Kumšta Vojtěch | 11 | 1 |
Nakládal Aleš | 11 | 3 |
Rubeš Jakub | 10 | 1 |
Ryboň Vít | 10 | 0 |
Veselý Lukáš | 3 | 0 |