Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 17.6.18 | 17:30 | MIKU3 | Komety FC A Pfefrs FC | 11. | 6:6 |
Ne 3.6.18 | 20:00 | MALES | Habet Praha FŇ Komety FC A | 10. | 3:1 |
Ne 27.5.18 | 16:15 | P1 | Komety FC A Sokol Vysočany B | 9. | 2:0 |
Ne 20.5.18 | 16:15 | P1 | Tým Jakuba Harapáta Komety FC A | 8. | 3:4 |
So 12.5.18 | 10:00 | P1 | Komety FC A Hypochondři | 7. | 2:4 |
Ne 6.5.18 | 16:15 | P1 | Ukradený širáci Komety FC A | 6. | 4:5 |
Ne 29.4.18 | 20:00 | MIKU2 | Power WCC Komety FC A | 5. | 2:3 |
Ne 22.4.18 | 16:15 | P1 | Komety FC A Sananim FC A | 4. | 3:2 |
Ne 15.4.18 | 17:30 | MIKU1 | Kanálpucers PL Komety FC A | 3. | 0:4 |
Ne 8.4.18 | 16:15 | P1 | Komety FC A Avengers FC | 2. | 4:2 |
Ne 25.3.18 | 16:15 | P1 | MTPCH Komety FC A | 1. | 2:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komety FC A | 11 | 8 | 1 | 2 | 39:28 | 17 |
2. | MTPCH | 11 | 7 | 2 | 2 | 31:13 | 16 |
3. | Habet Praha FŇ | 11 | 7 | 1 | 3 | 35:21 | 15 |
4. | Sokol Vysočany B | 11 | 6 | 0 | 5 | 26:19 | 12 |
5. | Avengers FC | 11 | 5 | 2 | 4 | 23:24 | 12 |
6. | Pfefrs FC | 11 | 4 | 3 | 4 | 38:40 | 11 |
7. | Ukradený širáci | 11 | 5 | 0 | 6 | 30:27 | 10 |
8. | Sananim FC A | 11 | 4 | 2 | 5 | 24:29 | 10 |
9. | Power WCC | 11 | 5 | 0 | 6 | 28:37 | 10 |
10. | Kanálpucers PL | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:20 | 9 |
11. | Hypochondři | 11 | 3 | 2 | 6 | 18:28 | 8 |
12. | Tým Jakuba Harapáta | 11 | 1 | 0 | 10 | 24:45 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 13.5.18 | 15:00 | MIKU3 | Lobotomici Buzuluk Úvaly FC (HL8N) |
Ne 13.5.18 | 16:15 | MIKU3 | Výlov 0.FC Pražská Stoka (HL7L) |
Ne 13.5.18 | 17:30 | MIKU3 | Černý pumy Vzteklé Želvičky (HL7K) |
So 9.6.18 | 10:00 | P2 | Hosthunters Kapr tým 86 B (HL3D) |
So 9.6.18 | 11:15 | P2 | Šílené veverky Šnek FC A (HL7I) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Armenov Roman | 10 | 6 |
Bichkenov Boris | 7 | 0 |
Bondarev Alexander | 1 | 0 |
Davydov Denis | 7 | 3 |
Gogokhiia Georgii | 6 | 2 |
Ineshin Stanislav | 1 | 0 |
Kletnev Anton | 9 | 3 |
Kokhno Konstantin | 1 | 0 |
Litvinov Mark | 8 | 11 |
Panteleev Alexander | 6 | 1 |
Pudau Dzmitry | 7 | 1 |
Razagov Hajimurad | 3 | 1 |
Stsepankou Aliaksandr | 11 | 5 |
Sviridov Elisey | 10 | 1 |
Tsarev Alexej | 1 | 0 |
Zhmako Dzmitry | 10 | 4 |