12. Tým Jakuba Harapáta 11 1 0 10 24:45 2

Ne 29.4.18 10:00 ZAK Krabice Lesser Side FC   (HL7J)
Ne 29.4.18 11:15 ZAK Sokol V.-Notorax B Levá fuska   (HL7J)
Ne 29.4.18 12:30 ZAK Callida CS Apači   (HL5H)
Ne 24.6.18 17:30 ZAK Rumové pralinky FC Česlo   (HL8N)
Ne 24.6.18 18:45 ZAK Kapr tým 86 B Botič FC   (HL3D)
Ne 24.6.18 20:00 ZAK Splašený kozy TR Apači   (HL5H)

17. 6. 18 17:30 MIKU2 Sananim FC A Avengers FC 11. 2:2 (1:2)
Celkem vyrovnané utkání s množstvím šancí na obou stranách, konečná remíza je zasloužená.
Sananim FC A Avengers FC
Štěpán Šulc – Jaroslav Bartoš, Tomáš Chrudimský, Tomáš Dojava, Jiří Kacovský, Patrik Turan, Tomáš Veselý vs Matěj Vorlíček – Daniel Černý, Jie Huang, Martin Krchov, Mykyta Lipskyi, Oleg Nikolaenko, Daniel Svoboda, Tomáš Viereckl
23. Tomáš Dojava
42. Tomáš Veselý
22. Daniel Svoboda
25. Jie Huang
3. 6. 18 17:30 KBELY MTPCH Sananim FC A 10. 2:0 (1:0)
Tým MTPCH byl kvalitnější a proto vyhrál. Janča
MTPCH Sananim FC A
Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Pavel Demo, Tomáš Dumbrovský, Petr Janovský, Josef Ludík, Jiří Mach, Jakub Marianovský vs Tomáš Veselý – Tomáš Chrudimský, Tomáš Dojava, Jaroslav Jakab, Jiří Kacovský, Patrik Turan
18. Petr Janovský
48. Lukáš Borek
27. 5. 18 17:30 P2 Sananim FC A Pfefrs FC 9. 5:4 (2:1)
Vyrovnané utkání s těsným vítězstvím týmu Sananim. Hra hostů byla ovlivněna nemožnosti střídání. Trnka
Sananim FC A Pfefrs FC
Martin Tůma – Jaroslav Bartoš, Tomáš Chrudimský, Tomáš Dojava, Jiří Kacovský, Patrik Turan, Tomáš Veselý vs Adam Kryštof – Kryštof Benka, Matyáš Hájek, Jan Polák, Tomáš Rothe, David Tomandl
6. Patrik Turan
13., 41., 55. Jiří Kacovský
31. Tomáš Veselý
28. Jan Polák
33., 57. Tomáš Rothe
35. Kryštof Benka
20. 5. 18 20:00 P1 Habet Praha FŇ Sananim FC A 8. 4:0 (3:0)
Rozhodčí se nedostavil.
Habet Praha FŇ Sananim FC A
Martin Tlustý – Jan Gregar, David Lukeš, Matouš Pinkava, Jakub Podlesný, Martin Rouček, Martin Škorík, Daniel Tůma vs Štěpán Šulc – Tomáš Chrudimský, Tomáš Dojava, Jaroslav Jakab, Radim Šebestík, Tomáš Veselý
2., 13., 17. Martin Rouček
44. Martin Škorík
13. 5. 18 17:30 ZAK Sananim FC A Sokol Vysočany B 7. 0:5 (0:3)
V první půli jasná gólová převaha Sokola. Ve druhé půli jen potvrzeno, co se dělo v půli první. Sananim se snažil tvořit, ale branku nedal.
Sananim FC A Sokol Vysočany B
Štěpán Šulc – Tomáš Dojava, Jiří Kacovský, Jiří Ptáček, Radim Šebestík, Patrik Turan, Tomáš Veselý vs Jan Pekárek – František Kolský, Matěj Kracman, Vratislav Kracman, Tomáš Kreitl, Marek Žádný
16., 30. Tomáš Kreitl
28., 55. Matěj Kracman
53. Vratislav Kracman
6. 5. 18 18:45 MIKU3 Tým Jakuba Harapáta Sananim FC A 6. 2:5 (1:2)
Pohledné utkání. Nakonec zvítězil zkušenější tým. Husák
Tým Jakuba Harapáta Sananim FC A
Petr Maceček – Ondřej Holubec, Daniel Houška, Petr John, Dominik Malý, Šimon Malý, Filip Mikuláš, Jan Pokorný vs Štěpán Šulc – Jaroslav Bartoš, Tomáš Dojava, Jiří Kacovský, Radim Šebestík, Patrik Turan, Tomáš Veselý
27., 44. Dominik Malý 8., 53. Jiří Kacovský
15. Jaroslav Bartoš
48. Radim Šebestík
28. 4. 18 10:00 P1 Sananim FC A Hypochondři 5. 3:0 (0:0)
Sananim byl důraznější a vzal oba body. Janča
Sananim FC A Hypochondři
Martin Tůma – Jaroslav Bartoš, Tomáš Dojava, Jiří Kacovský, Patrik Turan, Tomáš Veselý vs Jaroslav Šmejkal – Jaroslav Béreš, Michal Hejč, Jan Martinec, Jan Stokláska, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Richard Trelo, Pavel Velkov
34. Jiří Kacovský
38. Jaroslav Bartoš
22. 4. 18 16:15 P1 Komety FC A Sananim FC A 4. 3:2 (1:2)
Vyrovnaný zápas, kde hostům Veselý vytvořil jednobrankové vedení po prvním poločase. Kometa se však nevzdala, bojovala dál a zapas nakonec otočila a vyhrála. Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov
Komety FC A Sananim FC A
Roman Armenov – Denis Davydov, Anton Kletnev, Konstantin Kokhno, Dzmitry Pudau, Aliaksandr Stsepankou, Elisey Sviridov, Dzmitry Zhmako vs Štěpán Šulc – Tomáš Dojava, Jaroslav Jakab, Jiří Kacovský, Jan Kočí, Patrik Turan, Tomáš Veselý
8. Anton Kletnev
54. Roman Armenov
57. Aliaksandr Stsepankou
10., 15. Tomáš Veselý
15. 4. 18 20:00 MIKU2 Sananim FC A Power WCC 3. 0:2 (0:1)
Utkání začalo ve velmi dobrém tempu na obou stranách. Zasloužená výhra Power WCC. Jakub Motl, Tomáš Jindra
Sananim FC A Power WCC
Štěpán Šulc – Tomáš Chrudimský, Jaroslav Jakab, Jiří Kacovský, Jan Kočí, Radim Šebestík, Tomáš Veselý vs Jan Vágner – Jan Brožek, Daniel Dohnal, Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Jan Kovalčík, Jan Málek, Vojtěch Rydvan, Dmitry Vasilyev
11. Jan Málek
55. Dmitry Vasilyev
8. 4. 18 17:30 KBELY Ukradený širáci Sananim FC A 2. 3:5 (1:3)
Rychlé a pohledné utkání se spoustou šancí, hostům se nedařilo v zakončovnání a domácí si už vítězství pohlídali.
Ukradený širáci Sananim FC A
Tomáš Katz – Dmitrii Antipin, Jan Hazlbauer, Tomáš Hazlbauer, Štěpán Holý, Bohdan Kondratenko, Petr Kučera, Vladimír Novák, Andrei Petrov vs Štěpán Šulc – Jaroslav Bartoš, Tomáš Chrudimský, Tomáš Dojava, Jaroslav Jakab, Jiří Kacovský, Jan Kočí, Patrik Turan, Tomáš Veselý