Rozpis pískání, 6. liga, skupina A

Arabská

Čt 12.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 12.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 12.4. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Po 30.4. 17:45 Mikulova MIKU4
Po 30.4. 19:00 Mikulova MIKU4

Pirelli

Út 10.4. 18:00 Hrabákova HRAB1
Út 10.4. 19:15 Hrabákova HRAB1
St 16.5. 17:30 Aritma ARIT
St 16.5. 18:45 Aritma ARIT
St 16.5. 20:00 Aritma ARIT

Orgasmico L.S.D.

Čt 17.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 17.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 17.5. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Út 5.6. 18:00 Štěrboholy STER3
Út 5.6. 19:15 Štěrboholy STER3
Út 5.6. 20:30 Štěrboholy STER3

V.S.P.S.V.S.

Pa 6.4. 17:00 Děkanka DEKAN
Pa 6.4. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 6.4. 19:30 Děkanka DEKAN
St 30.5. 19:00 Pražačka P2
St 30.5. 20:15 Pražačka P2

Pražská legie 2000

Pa 6.4. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 6.4. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 6.4. 20:30 Zákostelní ZAK
Po 30.4. 18:00 Koráb SC KORAB
Po 30.4. 19:15 Koráb SC KORAB
Po 30.4. 20:30 Koráb SC KORAB

Milenium Praha FC

Čt 3.5. 18:15 Zákostelní ZAK
Čt 3.5. 19:30 Zákostelní ZAK
Čt 3.5. 20:45 Zákostelní ZAK
Út 26.6. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 26.6. 19:30 Běchovice 2 BECH

Černý koně TMK

Út 3.4. 18:00 Štěrboholy STER1
Út 3.4. 19:15 Štěrboholy STER1
Út 3.4. 20:30 Štěrboholy STER1
St 6.6. 18:00 Zákostelní ZAK
St 6.6. 19:15 Zákostelní ZAK
St 6.6. 20:30 Zákostelní ZAK

Litrpůl FC

Čt 5.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 5.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 5.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Út 19.6. 17:45 Mikulova MIKU2
Út 19.6. 19:00 Mikulova MIKU2
Út 19.6. 20:15 Mikulova MIKU2

Dejnámbůra FC

Út 10.4. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 10.4. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 10.4. 20:30 Malešice AFK MALES
Út 19.6. 18:00 Koráb SC KORAB
Út 19.6. 19:15 Koráb SC KORAB
Út 19.6. 20:30 Koráb SC KORAB

Klub odložených mužů

Út 3.4. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 3.4. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 3.4. 20:45 Litvínovská LITVI
St 13.6. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 13.6. 19:30 Hanspaulka HANSP

A.Č.A.B. FC

St 18.4. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
St 18.4. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
St 16.5. 19:00 Meteor 8 METE2
St 16.5. 20:15 Meteor 8 METE2
Út 5.6. 18:00 Hrabákova HRAB3
Út 5.6. 19:15 Hrabákova HRAB3

Toyota FC

St 23.5. 19:00 Pražačka P3
St 23.5. 20:15 Pražačka P3
Pa 22.6. 18:00 Pražačka P3
Pa 22.6. 19:15 Pražačka P3