Rozpis pískání, 6. liga, skupina A

Arabská

Út 11.9. 17:45 Mikulova MIKU3
Út 11.9. 19:00 Mikulova MIKU3
Út 11.9. 20:15 Mikulova MIKU3
Út 2.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 2.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 2.10. 20:45 Běchovice 2 BECH

Orgasmico L.S.D.

St 24.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 24.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 24.10. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Út 13.11. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 13.11. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 13.11. 20:45 Běchovice 2 BECH

V.S.P.S.V.S.

Čt 4.10. 17:45 Mikulova MIKU3
Čt 4.10. 19:00 Mikulova MIKU3
Čt 4.10. 20:15 Mikulova MIKU3
Út 23.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 23.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 23.10. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Pražská legie 2000

Út 25.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 25.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 25.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
Čt 18.10. 17:45 Mikulova MIKU1
Čt 18.10. 19:00 Mikulova MIKU1
Čt 18.10. 20:15 Mikulova MIKU1

Milenium Praha FC

St 17.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 17.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 17.10. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Út 13.11. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 13.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 13.11. 20:15 Záběhlice ZABEH

Černý koně TMK

Čt 1.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 1.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 1.11. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Út 27.11. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 27.11. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 27.11. 20:45 Běchovice 2 BECH

Litrpůl FC

St 7.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 7.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 7.11. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Čt 29.11. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 29.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 29.11. 20:15 Záběhlice ZABEH

Dejnámbůra FC

Po 15.10. 17:45 Mikulova MIKU1
Po 15.10. 19:00 Mikulova MIKU1
Po 15.10. 20:15 Mikulova MIKU1
Čt 1.11. 18:00 Koráb SC KORAB
Čt 1.11. 19:15 Koráb SC KORAB
Čt 1.11. 20:30 Koráb SC KORAB

Klub odložených mužů

Čt 13.9. 17:00 Děkanka DEKAN
Čt 13.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 16.10. 19:15 Motorlet MOTO2
Út 16.10. 20:30 Motorlet MOTO2
Út 6.11. 19:15 Štěrboholy STER1
Út 6.11. 20:30 Štěrboholy STER1

A.Č.A.B. FC

Ne 23.9. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 23.9. 15:00 Zákostelní ZAK
Čt 11.10. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 11.10. 20:30 Tempo FC TEMPO
St 14.11. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 14.11. 20:45 Stodůlky Sokol STOD

Toyota FC

Po 1.10. 19:15 Štěrboholy STER3
Po 1.10. 20:30 Štěrboholy STER3
Ne 11.11. 17:30 Čechie Smíchov CESMI
Ne 11.11. 18:45 Čechie Smíchov CESMI
Po 26.11. 19:00 Pražačka P2
Po 26.11. 20:15 Pražačka P2