Seznam týmů, 6. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
V.S.P.S.V.S. černo-bílá
Pražská legie 2000 modro-bílá
Pirelli červeno-černá
Orgasmico L.S.D. bílo-zelená, žlutá
Milenium Praha FC žlutá, modrá
Litrpůl FC zeleno-bílá
Toyota FC červená, zelená
Dejnámbůra FC modrá, bílá
Klub odložených mužů bílá, modrá
Černý koně TMK růžovo-černá
Arabská tyrkysová
A.Č.A.B. FC žlutá, černá

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Klub odložených mužůOrgasmico L.S.D. Po 19.3. 18:00 HRAB1
Černý koně TMKPirelli Po 19.3. 18:00 HRAB3
A.Č.A.B. FCV.S.P.S.V.S. Po 19.3. 19:00 MIKU3
Dejnámbůra FCMilenium Praha FC Po 19.3. 19:30 DEKAN
ArabskáPražská legie 2000 Po 19.3. 20:15 MIKU3
Toyota FCLitrpůl FC Po 19.3. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
A.Č.A.B. FCArabská Po 26.3. 17:45 MIKU1
PirelliKlub odložených mužů Po 26.3. 18:00 HRAB1
Milenium Praha FCToyota FC Po 26.3. 19:30 DEKAN
Pražská legie 2000Černý koně TMK Po 26.3. 20:15 MIKU4
Orgasmico L.S.D.Dejnámbůra FC St 28.3. 17:30 ARIT
V.S.P.S.V.S.Litrpůl FC St 4.4. 20:15 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Černý koně TMKA.Č.A.B. FC Po 9.4. 17:45 MIKU4
Klub odložených mužůPražská legie 2000 Po 9.4. 18:00 HRAB2
ArabskáV.S.P.S.V.S. Po 9.4. 19:00 MIKU3
Toyota FCOrgasmico L.S.D. Po 9.4. 19:30 HANSP
Dejnámbůra FCPirelli Po 9.4. 20:15 METE2
Litrpůl FCMilenium Praha FC Po 9.4. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
A.Č.A.B. FCKlub odložených mužů Po 16.4. 18:00 HRAB2
V.S.P.S.V.S.Milenium Praha FC Po 16.4. 19:00 MIKU4
ArabskáČerný koně TMK Po 16.4. 19:00 MOTO3
Orgasmico L.S.D.Litrpůl FC Po 16.4. 19:30 HANSP
PirelliToyota FC Po 16.4. 19:30 ARIT
Pražská legie 2000Dejnámbůra FC Po 16.4. 20:15 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Dejnámbůra FCA.Č.A.B. FC Po 23.4. 17:45 MIKU2
Klub odložených mužůArabská Po 23.4. 18:00 HRAB2
Černý koně TMKV.S.P.S.V.S. Po 23.4. 19:00 MIKU2
Milenium Praha FCOrgasmico L.S.D. Po 23.4. 19:30 DEKAN
Toyota FCPražská legie 2000 Po 23.4. 20:15 MIKU4
Litrpůl FCPirelli Po 23.4. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
A.Č.A.B. FCToyota FC Po 7.5. 17:45 MIKU2
Černý koně TMKKlub odložených mužů Po 7.5. 18:00 HRAB2
V.S.P.S.V.S.Orgasmico L.S.D. Po 7.5. 19:00 MIKU2
PirelliMilenium Praha FC Po 7.5. 19:30 DEKAN
Pražská legie 2000Litrpůl FC Po 7.5. 20:15 MIKU4
ArabskáDejnámbůra FC St 9.5. 20:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Klub odložených mužůV.S.P.S.V.S. Po 14.5. 18:00 HRAB2
Dejnámbůra FCČerný koně TMK Po 14.5. 19:00 METE2
Orgasmico L.S.D.Pirelli Po 14.5. 19:30 HANSP
Milenium Praha FCPražská legie 2000 Po 14.5. 19:30 DEKAN
Toyota FCArabská Po 14.5. 20:15 MIKU2
Litrpůl FCA.Č.A.B. FC Po 14.5. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Klub odložených mužůDejnámbůra FC Po 21.5. 18:00 HRAB1
Černý koně TMKToyota FC Po 21.5. 18:00 HRAB3
V.S.P.S.V.S.Pirelli Po 21.5. 19:00 MIKU4
A.Č.A.B. FCMilenium Praha FC Po 21.5. 19:30 DEKAN
Pražská legie 2000Orgasmico L.S.D. Po 21.5. 20:15 MIKU4
ArabskáLitrpůl FC Po 21.5. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Toyota FCKlub odložených mužů Po 28.5. 18:00 HRAB2
Dejnámbůra FCV.S.P.S.V.S. Po 28.5. 19:00 MIKU2
Orgasmico L.S.D.A.Č.A.B. FC Po 28.5. 19:30 HANSP
Milenium Praha FCArabská Po 28.5. 19:30 DEKAN
PirelliPražská legie 2000 Po 28.5. 20:15 MIKU4
Litrpůl FCČerný koně TMK Po 28.5. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Klub odložených mužůLitrpůl FC Po 4.6. 18:00 HRAB2
V.S.P.S.V.S.Pražská legie 2000 Po 4.6. 19:00 MIKU2
Černý koně TMKMilenium Praha FC Po 4.6. 19:30 DEKAN
ArabskáOrgasmico L.S.D. Po 4.6. 19:30 HANSP
A.Č.A.B. FCPirelli Po 4.6. 20:15 MIKU4
Dejnámbůra FCToyota FC St 6.6. 17:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Pražská legie 2000A.Č.A.B. FC Po 18.6. 19:00 MIKU3
Milenium Praha FCKlub odložených mužů Po 18.6. 19:00 MIKU2
Toyota FCV.S.P.S.V.S. Po 18.6. 19:00 MIKU1
PirelliArabská Po 18.6. 19:15 ZAK
Orgasmico L.S.D.Černý koně TMK Po 18.6. 19:30 HANSP
Litrpůl FCDejnámbůra FC Po 18.6. 19:30 DEKAN