4. 6. 18 18:00 HRAB2 Klub odložených mužů Litrpůl FC 10. 7:2 (5:0)
Díky velice vydařenému závěru první půle zaslouženě zvítězili domácí.
Richard Kořínek – Robert Cába, Jakub Jirásek, Jan Karban, Tomáš Kroužecký, Ondřej Nekola, Michael Pirčák, Matěj Šupina, Josef Žampach vs Lukáš Kubásek – Aleš Hlaváč, Karel Horák, Vladimír Hruška, Jan Omasta, Michael Teplý, Jiří Zach
59. Robert Cába
43. Karel Horák
48. Aleš Hlaváč
28. 5. 18 20:45 DEKAN Litrpůl FC Černý koně TMK 9. 1:1 (0:1)
Litrpůl hrál od 15. minuty bez střídání kvůli zranění hráče. Celý zápas prohrával o jeden gól, ale díky touze po bodu v 59. minutě vyrovnal.
Litrpůl FC Černý koně TMK
Lukáš Kubásek – Aleš Hlaváč, Karel Horák, Vladimír Hruška, Michael Teplý, Jan Vávra, Jiří Zach vs Miloš Hüttner – Jan Brouček, Petr Bulín, Tomáš Hlaváček, Petr Konáš, Lukáš Krotil, Luboš Neubert, Václav Vízelka, Jan Vochozka
59. Karel Horák 20. Tomáš Hlaváček
21. 5. 18 20:45 DEKAN Arabská Litrpůl FC 8. 4:3 (2:3)
Vyrovnaný technická zápas. Obě mužstva zaslouží pochvalu za snahu a bojovnost.
Arabská Litrpůl FC
Zdeněk Sloboda – Ilja Fajbisovič, Petr Hájek, Kryštof Jinek, Martin Jinek, Rudolf Klepáček, Petr Pařízek vs Lukáš Kubásek – Aleš Hlaváč, Karel Horák, Vladimír Hruška, Jan Omasta, Michael Teplý, Jan Vávra, Jiří Zach
20., 45. Petr Pařízek
25., 49. Rudolf Klepáček
7. Vladimír Hruška
22. Aleš Hlaváč
30. Karel Horák
14. 5. 18 20:45 DEKAN Litrpůl FC A.Č.A.B. FC 7. 5:5 (3:3)
Zasloužená remíza. Pekárek
Litrpůl FC A.Č.A.B. FC
Lukáš Kubásek – Aleš Hlaváč, Karel Horák, Vladimír Hruška, Michael Teplý, Jan Vávra, Jiří Zach vs Michael Kunc – Telis Aliapulios, Lukáš Ditrich, Jakub Javůrek, Milan Mazanec, Marek Mikeš, Dominik Šimčo, Jakub Svárovský, Ondřej Trojan
39., 58. Ondřej Trojan
7. 5. 18 20:15 MIKU4 Pražská legie 2000 Litrpůl FC 6. 1:1 (0:1)
Utkání skončilo asi zaslouženou remízou. Husák
Pražská legie 2000 Litrpůl FC
Radek Štulík – Matúš Drábik, Juraj Javorček, Marek Kóňa, Jan Škvor, Daniel Tůma, Petr Voštiar vs Lukáš Kubásek – Aleš Hlaváč, Karel Horák, Michael Teplý, Jan Vávra, Jiří Zach
50. Jan Škvor 20. Karel Horák
23. 4. 18 20:45 DEKAN Litrpůl FC Pirelli 5. 4:4 (2:2)
Výborný zápas nabídl parádní podívanou. Domácí se rychle ujali vedení, ale pak začal řádit hostující Laube, který parádními nůžkami překlopil vedení na stranu hostů. Domácí se ale dokázali vzchopit a vybojovat bod. Zasloužená remíza po bojovném zápase. František Tůma, Jan Kopřiva
Litrpůl FC Pirelli
Lukáš Kubásek – Aleš Hlaváč, Karel Horák, Vladimír Hruška, Jan Vávra, Jiří Zach vs František Jirsa – Martin Brunegraf, Ondřej Ertl, Miroslav Kolář, Martin Laube, Eduard Mráz, Petr Novák, Michal Toma
5., 6., 41. Karel Horák
46. Vladimír Hruška
25., 26., 31. Martin Laube
33. Miroslav Kolář
16. 4. 18 19:30 HANSP Orgasmico L.S.D. Litrpůl FC 4. 4:1 (2:0)
Zápas dobré úrovně rozhodli hráči L.S.D. ve svůj prospěch důraznější koncovkou.
Orgasmico L.S.D. Litrpůl FC
Michal Čížek – Ondřej Čibera, Michal Filip, Karel Jůza, Ondřej Kolanda, Matěj Prell, Jakub Vančura vs Lukáš Kubásek – Aleš Hlaváč, Karel Horák, Michael Teplý, Jan Vávra, Jiří Zach
5., 50. Jakub Vančura
7. Karel Jůza
52. Matěj Prell
35. Jiří Zach
9. 4. 18 20:45 DEKAN Litrpůl FC Milenium Praha FC 3. 5:0 (3:0)
Tým Litrpůl FC porazil svého soupeře výbornou týmovou souhrou konečným výsledkem 5:0. Trnka
Litrpůl FC Milenium Praha FC
Lukáš Kubásek – Aleš Hlaváč, Karel Horák, Jan Omasta, Jiří Zach vs Vít Uličný – Martin Hauft, Petr Hradecký, Jiří Mack, Lukáš Málek, Martin Salvet, Roman Šedrla
16. Aleš Hlaváč
27., 29. Jiří Zach
42. Jan Omasta
58. Karel Horák
4. 4. 18 20:15 MIKU2 V.S.P.S.V.S. Litrpůl FC 2. 5:3 (1:2)
Hráči V.S.P.S.V.S. byli běhavější a více kontrolovali míč. Litrpůl však měl více hráčských zkušeností a z brejku nejen srovnal na 1:1, ale ujal se i vedení 2:1. V závěru první půle se zranil hráč Omasta, který dohrál jako statista v útoku. Hráči Litrpůli se stáhli do obrany a účinně narušovali hru V.S.P.S.V.S. To si vytvářelo šance jen střelami z dálky. Ve druhé půli z ojedinělého útoku dokonce Litrpůl náskok zvýšil. Domácí už ztráceli naději, ale sedm minut před koncem snížili a za chvíli i srovnali skóre. To hosty zlomilo a hráči V.S.P.S.V.S. toho využili. Jan Vrba, Marek Valter
V.S.P.S.V.S. Litrpůl FC
Tomáš Starý – Jan Hrdlička, Štěpán Lukavec, Adam Pecka, Matěj Šimůnek, Petr Skalný, Richard Vaněk, Jan Žižka vs Lukáš Kubásek – Aleš Hlaváč, Karel Horák, Vladimír Hruška, Jan Omasta, Jan Vávra, Jiří Zach
4., 53. Jan Žižka
54. Štěpán Lukavec
55. Richard Vaněk
59. Jan Hrdlička
5., 15. Jan Omasta
40. Jiří Zach
19. 3. 18 20:45 DEKAN Toyota FC Litrpůl FC 1. 2:3 (1:2)
Zápasu by více slušela remíza. Vyrovnané utkání, kdy se zdálo, že by se týmy mohly rozejít s remízou, ale hosté ve 49. minutě rozhodli. Michal Bartůněk
Toyota FC Litrpůl FC
Ondřej Michálek – Michal Geyer, Petr Harant, Petr Hruška, Martin Koubík, Tomáš Mestek, David Škoda, Jan Šramota vs Lukáš Kubásek – Karel Horák, Vladimír Hruška, Jan Omasta, Michael Teplý, Jan Vávra, Jiří Zach