Út 10.4.18 19:15 HRAB1 Exilová šatna UNYP´s Blazers   (HL8E)
St 16.5.18 17:30 ARIT Serval KPKS Stars beer   (HL5B)
St 16.5.18 18:45 ARIT 4077 DUCKS PAPE Dejvice   (HL3B)
St 16.5.18 20:00 ARIT Dvacítka Vokra VV   (HL4B)

18. 6. 18 19:15 ZAK Pirelli Arabská 11. 0:6 k.
4. 6. 18 20:15 MIKU4 A.Č.A.B. FC Pirelli 10. 0:1 (0:0)
Vyrovnaný zápas, který v závěru zlomili na svou stranu hosté. Potměšil, Míča
A.Č.A.B. FC Pirelli
Michael Kunc – Telis Aliapulios, Jakub Javůrek, Filip Larva, Dominik Linhart, Milan Mazanec, Marek Mikeš vs Jiří Drha – Ondřej Ertl, František Jirsa, Miroslav Kolář, František Kučera, Martin Laube, Eduard Mráz, Petr Novák, Michal Toma
52. František Jirsa
28. 5. 18 20:15 MIKU4 Pirelli Pražská legie 2000 9. 1:2 (1:0)
Vyrovnaný zápas, který nakonec skončil nečekanou výhrou týmu Pražská legie. Trnka
Pirelli Pražská legie 2000
Michal Toma – Jiří Drha, Ondřej Ertl, František Jirsa, Miroslav Kolář, Martin Laube, Eduard Mráz, Petr Novák vs Radek Štulík – Matúš Drábik, Karel Fiala, Jakub Krofta, Petr Ondruš, Jan Škvor, Daniel Tůma
6. Martin Laube 37. Jakub Krofta
55. Jan Škvor
21. 5. 18 19:00 MIKU4 V.S.P.S.V.S. Pirelli 8. 0:6 (2:1)
Utkání dobré úrovně skončilo vítězstvím týmu domácích. Zápas byl kontumován ve prospěch Pirelli pro start hráče v trestu v týmu V.S.P.S.V.S. Trnka
V.S.P.S.V.S. Pirelli
Tomáš Starý – Petr Gregar, Jan Hrdlička, Čestmír Šimůnek, Matěj Šimůnek, Petr Skalný, Vojtěch Šulc, Richard Vaněk, Jan Žižka vs Martin Lukačka – Martin Brunegraf, Jiří Drha, Ondřej Ertl, František Jirsa, Martin Laube, Eduard Mráz, Petr Novák, Ondřej Petroš, Michal Toma
23. František Jirsa
14. 5. 18 19:30 HANSP Orgasmico L.S.D. Pirelli 7. 0:1 (0:1)
Šance byly na obou stranách, ale skórovat dokázal jen tým Pirelli. Filip Donát, Václav Adolf
Orgasmico L.S.D. Pirelli
Ondřej ČiberaMichal Čížek, Adam Dařina, Michal Filip, Ondřej Kolanda, Matěj Prell, Michal Sobotka, Jan Spěvák, Jakub Vančura vs František JirsaOndřej Ertl, Miroslav Kolář, Martin Laube, Petr Novák, Ondřej Petroš, Michal Toma
12. Martin Laube
7. 5. 18 19:30 DEKAN Pirelli Milenium Praha FC 6. 1:4 (0:1)
Hosté byli lepším týmem a zaslouženě brali dva body. Voldán
Pirelli Milenium Praha FC
František Jirsa – Ondřej Ertl, Martin Laube, Martin Lukačka, Petr Novák, Michal Toma vs Vít Uličný – Jakub Bára, Martin Hauft, Petr Hradecký, Jiří Mack, Martin Salvet, Roman Šedrla, Adam Vlasák
33. Martin Laube 10., 32., 47. Adam Vlasák
59. Jakub Bára
23. 4. 18 20:45 DEKAN Litrpůl FC Pirelli 5. 4:4 (2:2)
Výborný zápas nabídl parádní podívanou. Domácí se rychle ujali vedení, ale pak začal řádit hostující Laube, který parádními nůžkami překlopil vedení na stranu hostů. Domácí se ale dokázali vzchopit a vybojovat bod. Zasloužená remíza po bojovném zápase. František Tůma, Jan Kopřiva
Litrpůl FC Pirelli
Lukáš Kubásek – Aleš Hlaváč, Karel Horák, Vladimír Hruška, Jan Vávra, Jiří Zach vs František Jirsa – Martin Brunegraf, Ondřej Ertl, Miroslav Kolář, Martin Laube, Eduard Mráz, Petr Novák, Michal Toma
5., 6., 41. Karel Horák
46. Vladimír Hruška
25., 26., 31. Martin Laube
33. Miroslav Kolář
16. 4. 18 19:30 ARIT Pirelli Toyota FC 4. 8:12 (5:6)
Pohledné utkání se spoustou branek. Toyota měla od začátku lepší herní projev a nakonec dokázala vyhrát. Filip Bari, Patrik Byrouti
Pirelli Toyota FC
Martin Laube – Martin Brunegraf, Ondřej Ertl, František Jirsa, Miroslav Kolář, Martin Lukačka, Eduard Mráz, Michal Toma vs Petr Harant – Michal Geyer, Petr Hruška, Martin Koubík, Tomáš Mestek, Ondřej Michálek, David Škoda, Jan Šramota
46., 54., 56. David Škoda
9. 4. 18 20:15 METE2 Dejnámbůra FC Pirelli 3. 1:5 (0:2)
Až do 50. minuty vyrovnaný zápas. Po třech brankách během sedmi minut bylo o vítězi rozhodnuto, i když šance Dejnámbůra na korigování výsledku byly až do konce. Vojtěch Krpata, Tomáš Vondráček
Dejnámbůra FC Pirelli
Ladislav Šinágl – Miloslav Goll, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, Lukáš Randa, Allan Zípek vs Martin Laube – Martin Brunegraf, Ondřej Ertl, Miroslav Kolář, Eduard Mráz, Petr Novák, Michal Toma
34. David Lambl 18. Martin Brunegraf
21. Eduard Mráz
50., 57. Michal Toma
53. Ondřej Ertl
26. 3. 18 18:00 HRAB1 Pirelli Klub odložených mužů 2. 2:14 (0:5)
Naprosto jednoznačná záležitost v režii hostů, kteří hráli s velkou chutí.
Pirelli Klub odložených mužů
Martin Brunegraf – Ondřej Ertl, Miroslav Kolář, Martin Laube, Eduard Mráz, Petr Novák vs Richard Kořínek – Robert Cába, Jan Karban, Ondřej Nekola, Matěj Šupina, Josef Žampach
52. Ondřej Nekola
19. 3. 18 18:00 HRAB3 Černý koně TMK Pirelli 1. 6:4 (2:2)
Na zmrzlém a špatně osvětleném terénu se hrál pohledný zápas. Úvod utkání patřil hostům, kteří lépe drželi balon, kombinovali. Poté ale pustili hosty do hry a ti do půle vyrovnali. Začátek druhého poločasu patřil opět hostům, kteří odskočili o dva góly, ale domácí zabrali a zápas otočili.
Černý koně TMK Pirelli
Miloš Hüttner – Jan Brouček, Petr Bulín, Tomáš Hlaváček, Jiří Janků, Petr Konáš, Lukáš Krotil, Luboš Neubert, Václav Vízelka, Jan Vochozka vs Jiří Drha – Ondřej Ertl, František Jirsa, Miroslav Kolář, Martin Laube, Martin Lukačka, Eduard Mráz, Petr Novák