Rozpis pískání, 6. liga, skupina B

Bratři v triku

Po 16.4. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 16.4. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Po 16.4. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 10.5. 17:45 Mikulova MIKU3
Čt 10.5. 19:00 Mikulova MIKU3
Čt 10.5. 20:15 Mikulova MIKU3

Dynamo R.U.M. A

St 18.4. 17:45 Mikulova MIKU3
St 18.4. 19:00 Mikulova MIKU3
St 18.4. 20:15 Mikulova MIKU3
Út 15.5. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 15.5. 19:30 Slivenec AFK SLIVE

Farkáň 92 1.FC

St 18.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 18.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 18.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Út 15.5. 19:15 Motorlet MOTO1
Út 15.5. 20:30 Motorlet MOTO1

Lucián FC B

Út 10.4. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 10.4. 19:30 Slivenec AFK SLIVE
Út 29.5. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 29.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 29.5. 20:45 Běchovice 2 BECH

Torpédo Hulín FC

Út 27.3. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 27.3. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 27.3. 20:45 Běchovice 2 BECH
St 2.5. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 2.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 2.5. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Tajfun AC

Út 1.5. 17:00 Hanspaulka HANSP
Út 1.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 1.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
St 23.5. 18:00 Zákostelní ZAK
St 23.5. 19:15 Zákostelní ZAK
St 23.5. 20:30 Zákostelní ZAK

Banzai

Čt 12.4. 19:00 Motorlet MOTO2
Čt 12.4. 20:15 Motorlet MOTO2
Čt 24.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 24.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 24.5. 20:45 Hostivař SK HOSTI

GK Ohradní

St 18.4. 18:15 Litvínovská LITVI
St 18.4. 19:30 Litvínovská LITVI
St 18.4. 20:45 Litvínovská LITVI
St 9.5. 17:45 Mikulova MIKU3
St 9.5. 19:00 Mikulova MIKU3
St 9.5. 20:15 Mikulova MIKU3

Alkohol Vršovice FC

St 11.4. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
St 11.4. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 11.4. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 3.5. 17:45 Mikulova MIKU4
Čt 3.5. 19:00 Mikulova MIKU4
Čt 3.5. 20:15 Mikulova MIKU4

Weekend Warriors FC

St 18.4. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 18.4. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
Ne 13.5. 17:30 Kbely Spartak KBELY
Ne 13.5. 18:45 Kbely Spartak KBELY
Út 29.5. 19:00 Mikulova MIKU2
Út 29.5. 20:15 Mikulova MIKU2

Continental FC

St 28.3. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 28.3. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
Po 30.4. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 30.4. 20:15 Ďáblice SK DABLI
Ne 27.5. 15:00 Zákostelní ZAK
Ne 27.5. 16:15 Zákostelní ZAK

Prague St. Gentlemen

St 21.3. 19:00 Meteor 8 METE2
St 21.3. 20:15 Meteor 8 METE2
St 11.4. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 11.4. 19:15 Hrabákova HRAB3
St 30.5. 19:00 Pražačka P3
St 30.5. 20:15 Pražačka P3