Seznam týmů, 6. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Weekend Warriors FC černá, vínová
Torpédo Hulín FC černá, žlutá
Continental FC žluto-černá
Prague St. Gentlemen tmavě modrá, oranžová
Lucián FC B zelená, černá
GK Ohradní bílo-modrá, žlutá
Dynamo R.U.M. A žlutá, fialová
Tajfun AC bílá, modrá
Farkáň 92 1.FC červeno-bílá
Bratři v triku černo-bílá, modrá
Banzai bílá
Alkohol Vršovice FC bílo-zelená

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Dynamo R.U.M. APrague St. Gentlemen Po 19.3. 19:15 KORAB
Alkohol Vršovice FCWeekend Warriors FC Po 19.3. 19:15 ZAK
Farkáň 92 1.FCGK Ohradní Po 19.3. 19:30 CESMI
BanzaiTorpédo Hulín FC Po 19.3. 20:15 METE2
Tajfun ACLucián FC B St 21.3. 18:00 HRAB3
Bratři v trikuContinental FC St 21.3. 19:15 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Alkohol Vršovice FCBanzai Po 26.3. 17:45 MIKU2
Prague St. GentlemenTajfun AC Po 26.3. 19:15 KORAB
Lucián FC BFarkáň 92 1.FC Po 26.3. 19:30 CESMI
Torpédo Hulín FCBratři v triku Po 26.3. 20:15 METE2
Continental FCDynamo R.U.M. A Po 26.3. 20:45 NOVOB
Weekend Warriors FCGK Ohradní Út 27.3. 18:15 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Bratři v trikuAlkohol Vršovice FC Po 9.4. 19:15 STER1
Farkáň 92 1.FCPrague St. Gentlemen Po 9.4. 19:30 CESMI
Dynamo R.U.M. ATorpédo Hulín FC Po 9.4. 20:15 METE1
BanzaiWeekend Warriors FC Po 9.4. 20:45 HANSP
Tajfun ACContinental FC St 11.4. 19:15 STER3
GK OhradníLucián FC B St 11.4. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Prague St. GentlemenGK Ohradní Po 16.4. 19:15 KORAB
Continental FCFarkáň 92 1.FC Po 16.4. 19:30 CESMI
Torpédo Hulín FCTajfun AC Po 16.4. 20:15 METE2
Weekend Warriors FCLucián FC B Po 16.4. 20:45 HANSP
Alkohol Vršovice FCDynamo R.U.M. A Út 17.4. 19:30 LITVI
BanzaiBratři v triku St 18.4. 20:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Lucián FC BPrague St. Gentlemen Po 23.4. 19:15 KORAB
Farkáň 92 1.FCTorpédo Hulín FC Po 23.4. 19:30 CESMI
Dynamo R.U.M. ABanzai Po 23.4. 20:45 CESMI
Bratři v trikuWeekend Warriors FC Po 23.4. 20:45 HANSP
Tajfun ACAlkohol Vršovice FC Út 24.4. 20:45 HOSTI
GK OhradníContinental FC St 25.4. 19:15 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
Bratři v trikuDynamo R.U.M. A Po 7.5. 18:00 HRAB3
Alkohol Vršovice FCFarkáň 92 1.FC Po 7.5. 19:30 CESMI
Torpédo Hulín FCGK Ohradní Po 7.5. 20:15 METE1
Weekend Warriors FCPrague St. Gentlemen Po 7.5. 20:45 HANSP
BanzaiTajfun AC St 9.5. 17:45 MIKU2
Continental FCLucián FC B St 9.5. 18:15 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Prague St. GentlemenContinental FC Po 14.5. 19:15 KORAB
Farkáň 92 1.FCBanzai Po 14.5. 19:30 CESMI
Lucián FC BTorpédo Hulín FC Po 14.5. 20:15 METE2
Dynamo R.U.M. AWeekend Warriors FC Po 14.5. 20:45 HANSP
GK OhradníAlkohol Vršovice FC Út 15.5. 19:15 STER2
Tajfun ACBratři v triku St 16.5. 17:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Alkohol Vršovice FCLucián FC B Po 21.5. 18:00 KORAB
Bratři v trikuFarkáň 92 1.FC Po 21.5. 19:30 CESMI
Torpédo Hulín FCPrague St. Gentlemen Po 21.5. 20:15 METE1
Weekend Warriors FCContinental FC Po 21.5. 20:45 HANSP
Dynamo R.U.M. ATajfun AC Út 22.5. 18:00 HRAB3
BanzaiGK Ohradní St 23.5. 20:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Prague St. GentlemenAlkohol Vršovice FC Po 28.5. 19:15 KORAB
Farkáň 92 1.FCDynamo R.U.M. A Po 28.5. 19:30 CESMI
Continental FCTorpédo Hulín FC Po 28.5. 20:15 METE1
Tajfun ACWeekend Warriors FC Po 28.5. 20:45 HANSP
GK OhradníBratři v triku St 30.5. 17:45 MIKU2
Lucián FC BBanzai St 30.5. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Alkohol Vršovice FCContinental FC Po 4.6. 18:00 ZAK
BanzaiPrague St. Gentlemen Po 4.6. 19:15 KORAB
Tajfun ACFarkáň 92 1.FC Po 4.6. 19:30 CESMI
Weekend Warriors FCTorpédo Hulín FC Po 4.6. 20:45 HANSP
Dynamo R.U.M. AGK Ohradní Út 5.6. 18:00 HRAB3
Bratři v trikuLucián FC B St 6.6. 17:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Torpédo Hulín FCAlkohol Vršovice FC Po 18.6. 18:00 ZAK
Continental FCBanzai Po 18.6. 18:00 MALES
Prague St. GentlemenBratři v triku Po 18.6. 18:00 KORAB
Lucián FC BDynamo R.U.M. A Po 18.6. 18:15 LITVI
GK OhradníTajfun AC Po 18.6. 18:15 DEKAN
Farkáň 92 1.FCWeekend Warriors FC Po 18.6. 18:15 CESMI