Rozpis pískání, 6. liga, skupina C

VSK MFF UK Praha A

Čt 20.9. 18:00 Štěrboholy STER1
Čt 20.9. 19:15 Štěrboholy STER1
Čt 20.9. 20:30 Štěrboholy STER1
Út 9.10. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 9.10. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 9.10. 20:30 Malešice AFK MALES

Erectico TBC

St 31.10. 17:45 Mikulova MIKU2
St 31.10. 19:00 Mikulova MIKU2
St 31.10. 20:15 Mikulova MIKU2
Po 19.11. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 19.11. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 19.11. 20:30 Zákostelní ZAK

HNK Praha FC

St 7.11. 18:15 Štěrboholy STER3
St 7.11. 19:30 Štěrboholy STER3
St 7.11. 20:45 Štěrboholy STER3
St 28.11. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
St 28.11. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 28.11. 20:45 Stodůlky Sokol STOD

Sculpturo FC

St 5.9. 18:00 Štěrboholy STER2
St 5.9. 19:15 Štěrboholy STER2
St 5.9. 20:30 Štěrboholy STER2
St 5.12. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 5.12. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 5.12. 20:15 Záběhlice ZABEH

Manchlastr FC

Po 5.11. 18:15 Aritma ARIT
Po 5.11. 19:30 Aritma ARIT
Po 5.11. 20:45 Aritma ARIT
St 5.12. 17:45 Mikulova MIKU2
St 5.12. 19:00 Mikulova MIKU2
St 5.12. 20:15 Mikulova MIKU2

Admira 97

St 17.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
St 17.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 17.10. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Út 13.11. 17:45 Mikulova MIKU2
Út 13.11. 19:00 Mikulova MIKU2
Út 13.11. 20:15 Mikulova MIKU2

Tream Deam FC

Pa 5.10. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 5.10. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
St 24.10. 19:00 Meteor 8 METE2
St 24.10. 20:15 Meteor 8 METE2
Ne 18.11. 18:45 Pražačka P2
Ne 18.11. 20:00 Pražačka P2

Ďáblice FK

Pa 14.9. 18:00 Pražačka P2
Pa 14.9. 19:15 Pražačka P2
Ne 7.10. 11:15 Tempo FC TEMPO
Ne 7.10. 12:30 Tempo FC TEMPO
Po 22.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 22.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC

Praetorians FC B

Út 25.9. 19:15 Motorlet MOTO2
Út 25.9. 20:30 Motorlet MOTO2
Čt 18.10. 19:00 Motorlet MOTO2
Čt 18.10. 20:15 Motorlet MOTO2
St 7.11. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 7.11. 20:45 Stodůlky Sokol STOD

Primeira Equipe

Pa 16.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 16.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 6.12. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 6.12. 19:30 Mikulova MIKU4

Princ Praha FC

Pa 14.9. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Pa 14.9. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
Pa 5.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 5.10. 19:30 Hanspaulka HANSP
Út 30.10. 18:00 Hrabákova HRAB3
Út 30.10. 19:15 Hrabákova HRAB3