Rozpis pískání, 6. liga, skupina C

VSK MFF UK Praha A

Po 26.3. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 26.3. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 26.3. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Pa 1.6. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 1.6. 19:30 Přední Kopanina PRKOP

Erectico TBC

Čt 24.5. 18:00 Koráb SC KORAB
Čt 24.5. 19:15 Koráb SC KORAB
Čt 24.5. 20:30 Koráb SC KORAB
St 13.6. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 13.6. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 13.6. 20:30 Běchovice SC SCBEC

HNK Praha FC

Čt 5.4. 18:00 Koráb SC KORAB
Čt 5.4. 19:15 Koráb SC KORAB
Čt 5.4. 20:30 Koráb SC KORAB
Pa 8.6. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 8.6. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 8.6. 20:30 Zákostelní ZAK

Sculpturo FC

Čt 26.4. 19:00 Motorlet MOTO2
Čt 26.4. 20:15 Motorlet MOTO2
Út 19.6. 17:45 Mikulova MIKU3
Út 19.6. 19:00 Mikulova MIKU3
Út 19.6. 20:15 Mikulova MIKU3

Manchlastr FC

Út 10.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 10.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 10.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Út 19.6. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 19.6. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 19.6. 20:45 Běchovice 2 BECH

Admira 97

Út 24.4. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 24.4. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 24.4. 20:45 Litvínovská LITVI
Út 29.5. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 29.5. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 29.5. 20:45 Litvínovská LITVI

Black bridge elite

St 4.4. 18:00 Štěrboholy STER2
St 4.4. 19:15 Štěrboholy STER2
St 4.4. 20:30 Štěrboholy STER2
Čt 26.4. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 26.4. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB

Tream Deam FC

Čt 22.3. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 22.3. 20:45 Děkanka DEKAN
Ne 15.4. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 15.4. 20:00 Záběhlice ZABEH
Út 29.5. 19:00 Mikulova MIKU4
Út 29.5. 20:15 Mikulova MIKU4

Ďáblice FK

Ne 25.3. 13:45 Pražačka P2
Ne 25.3. 15:00 Pražačka P2
Čt 26.4. 17:00 Děkanka DEKAN
Čt 26.4. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 29.5. 17:00 Děkanka DEKAN
Út 29.5. 18:15 Děkanka DEKAN

Praetorians FC B

Út 20.3. 19:00 Pražačka P3
Út 20.3. 20:15 Pražačka P3
Ne 27.5. 10:00 Zákostelní ZAK
Ne 27.5. 11:15 Zákostelní ZAK
Čt 14.6. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 14.6. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Primeira Equipe

Čt 22.3. 19:00 Pražačka P2
Čt 22.3. 20:15 Pražačka P2
Pa 13.4. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 13.4. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 3.5. 19:00 Motorlet MOTO2
Čt 3.5. 20:15 Motorlet MOTO2

Princ Praha FC

Út 17.4. 19:00 Mikulova MIKU4
Út 17.4. 20:15 Mikulova MIKU4
St 9.5. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 9.5. 20:45 Tempo FC TEMPO
Ne 3.6. 11:15 Tempo FC TEMPO
Ne 3.6. 12:30 Tempo FC TEMPO