Seznam týmů, 6. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
Tream Deam FC rudá
VSK MFF UK Praha A červená
Sculpturo FC modro-bílá, zelená
Erectico TBC bílá
Princ Praha FC červená, bílá
Primeira Equipe bílá, modrá
Praetorians FC B vínová
Admira 97 černá, červená
Black bridge elite černá, bílá
HNK Praha FC růžová, bílá
Ďáblice FK oranžová, černá
Manchlastr FC černo-červená

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
Manchlastr FCPrinc Praha FC Po 19.3. 19:00 P2
Ďáblice FKErectico TBC Po 19.3. 20:30 ZAK
Praetorians FC BPrimeira Equipe Po 19.3. 20:45 NOVOB
Admira 97VSK MFF UK Praha A Po 19.3. 20:45 BECH
Black bridge eliteTream Deam FC St 21.3. 20:15 METE1
HNK Praha FCSculpturo FC St 4.4. 17:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Princ Praha FCPraetorians FC B Po 26.3. 18:15 BECH
Tream Deam FCHNK Praha FC Po 26.3. 19:00 ZABEH
Erectico TBCManchlastr FC Po 26.3. 20:30 ZAK
Admira 97Black bridge elite Po 26.3. 20:45 BECH
VSK MFF UK Praha APrimeira Equipe St 28.3. 19:30 NOVOB
Sculpturo FCĎáblice FK St 28.3. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Manchlastr FCSculpturo FC Po 9.4. 19:00 P2
Ďáblice FKTream Deam FC Po 9.4. 19:00 ZABEH
Praetorians FC BErectico TBC Po 9.4. 20:30 ZAK
HNK Praha FCAdmira 97 Út 10.4. 20:45 BECH
Black bridge eliteVSK MFF UK Praha A St 11.4. 19:15 SCBEC
Primeira EquipePrinc Praha FC St 11.4. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Sculpturo FCPraetorians FC B Po 16.4. 18:15 BECH
Tream Deam FCManchlastr FC Po 16.4. 19:00 ZABEH
Erectico TBCPrimeira Equipe Po 16.4. 20:30 ZAK
Admira 97Ďáblice FK Po 16.4. 20:45 BECH
Black bridge eliteHNK Praha FC St 18.4. 20:30 STER3
VSK MFF UK Praha APrinc Praha FC St 18.4. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Praetorians FC BTream Deam FC Po 23.4. 19:00 ZABEH
Manchlastr FCAdmira 97 Po 23.4. 19:00 P2
Princ Praha FCErectico TBC Po 23.4. 20:30 ZAK
HNK Praha FCVSK MFF UK Praha A St 25.4. 17:45 MIKU4
Ďáblice FKBlack bridge elite St 25.4. 19:30 NOVOB
Primeira EquipeSculpturo FC St 25.4. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Black bridge eliteManchlastr FC Po 30.4. 17:45 MIKU4
Tream Deam FCPrimeira Equipe Po 30.4. 19:00 ZABEH
Admira 97Praetorians FC B Po 30.4. 20:45 BECH
Sculpturo FCPrinc Praha FC St 2.5. 19:00 METE2
HNK Praha FCĎáblice FK St 2.5. 20:15 P2
VSK MFF UK Praha AErectico TBC Po 14.5. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Praetorians FC BBlack bridge elite Po 7.5. 19:00 METE2
Manchlastr FCHNK Praha FC Po 7.5. 19:00 P2
Erectico TBCSculpturo FC Po 7.5. 20:30 ZAK
Primeira EquipeAdmira 97 Po 7.5. 20:45 BECH
Ďáblice FKVSK MFF UK Praha A St 9.5. 18:00 STER2
Princ Praha FCTream Deam FC Po 14.5. 19:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Ďáblice FKManchlastr FC Po 21.5. 19:00 P3
HNK Praha FCPraetorians FC B Po 21.5. 19:00 MOTO2
Tream Deam FCErectico TBC Po 21.5. 20:30 ZAK
Admira 97Princ Praha FC Po 21.5. 20:45 BECH
VSK MFF UK Praha ASculpturo FC St 23.5. 20:30 STER3
Black bridge elitePrimeira Equipe St 23.5. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Sculpturo FCTream Deam FC Po 28.5. 19:00 ZABEH
Manchlastr FCVSK MFF UK Praha A Po 28.5. 19:00 P2
Praetorians FC BĎáblice FK Po 28.5. 19:15 ZAK
Erectico TBCAdmira 97 Po 28.5. 20:30 ZAK
Princ Praha FCBlack bridge elite St 30.5. 19:30 BECH
Primeira EquipeHNK Praha FC St 30.5. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Manchlastr FCPraetorians FC B Po 4.6. 19:00 P2
VSK MFF UK Praha ATream Deam FC Po 4.6. 19:00 ZABEH
Black bridge eliteErectico TBC Po 4.6. 20:30 ZAK
Admira 97Sculpturo FC Po 4.6. 20:45 BECH
HNK Praha FCPrinc Praha FC St 6.6. 17:45 MIKU4
Ďáblice FKPrimeira Equipe St 6.6. 19:30 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Tream Deam FCAdmira 97 Po 18.6. 20:15 ZABEH
Primeira EquipeManchlastr FC Po 18.6. 20:15 P3
Erectico TBCHNK Praha FC Po 18.6. 20:30 ZAK
Princ Praha FCĎáblice FK Po 18.6. 20:30 MALES
Sculpturo FCBlack bridge elite Po 18.6. 20:45 BECH
Praetorians FC BVSK MFF UK Praha A Po 18.6. 20:45 HANSP