Rozpis pískání, 6. liga, skupina D

Kojots United

Čt 26.4. 17:45 Mikulova MIKU4
Čt 26.4. 19:00 Mikulova MIKU4
Čt 26.4. 20:15 Mikulova MIKU4
Po 14.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Po 14.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 14.5. 20:45 Hanspaulka HANSP

Medvědi A

Po 9.4. 19:00 Pražačka P2
Po 9.4. 20:15 Pražačka P2
St 16.5. 17:45 Mikulova MIKU4
St 16.5. 19:00 Mikulova MIKU4
St 16.5. 20:15 Mikulova MIKU4

Růžoví delfínci 97,2

Pa 13.4. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 13.4. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Po 21.5. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 21.5. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 21.5. 20:30 Zákostelní ZAK

Pivní balet

Út 3.4. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 3.4. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 3.4. 20:30 Malešice AFK MALES
Po 4.6. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Po 4.6. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Po 4.6. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Orosený Paragraf

St 4.4. 18:00 Štěrboholy STER1
St 4.4. 19:15 Štěrboholy STER1
St 4.4. 20:30 Štěrboholy STER1
Út 19.6. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 19.6. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 19.6. 20:15 Záběhlice ZABEH

Smíchov PSK

Po 26.3. 19:00 Motorlet MOTO2
Po 26.3. 20:15 Motorlet MOTO2
Ne 22.4. 12:30 Běchovice 2 BECH
Ne 22.4. 13:45 Běchovice 2 BECH
Čt 31.5. 19:00 Pražačka P2
Čt 31.5. 20:15 Pražačka P2

Horoušany FC

St 11.4. 19:00 Meteor 8 METE2
St 11.4. 20:15 Meteor 8 METE2
Po 21.5. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Po 21.5. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Po 11.6. 19:00 Mikulova MIKU1
Po 11.6. 20:15 Mikulova MIKU1

Homunculus

Pa 13.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Pa 13.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 30.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 30.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 23.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 23.5. 19:30 Hanspaulka HANSP

Holota FC

Pa 13.4. 18:00 Malešice AFK MALES
Pa 13.4. 19:15 Malešice AFK MALES
St 2.5. 18:00 Hrabákova HRAB2
St 2.5. 19:15 Hrabákova HRAB2
St 23.5. 19:00 Pražačka P1
St 23.5. 20:15 Pražačka P1

Sipral Stars

Pa 13.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 13.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
St 2.5. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
St 2.5. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Ne 27.5. 16:15 Běchovice 2 BECH
Ne 27.5. 17:30 Běchovice 2 BECH

Pěstební dělníci

Pa 11.5. 18:15 Litvínovská LITVI
Pa 11.5. 19:30 Litvínovská LITVI
Ne 3.6. 17:30 Hanspaulka HANSP
Ne 3.6. 18:45 Hanspaulka HANSP
Pa 22.6. 18:00 Pražačka P1
Pa 22.6. 19:15 Pražačka P1

Serfy.cz

Čt 12.4. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Čt 12.4. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Pa 25.5. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 25.5. 20:30 Zákostelní ZAK
Pa 22.6. 18:00 Pražačka P2
Pa 22.6. 19:15 Pražačka P2