Rozpis pískání, 6. liga, skupina D

Kojots United

St 17.10. 18:00 Štěrboholy STER2
St 17.10. 19:15 Štěrboholy STER2
St 17.10. 20:30 Štěrboholy STER2
Čt 8.11. 17:45 Mikulova MIKU2
Čt 8.11. 19:00 Mikulova MIKU2
Čt 8.11. 20:15 Mikulova MIKU2

Medvědi A

St 24.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 24.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 24.10. 20:30 Běchovice SC SCBEC
St 14.11. 17:30 Aritma ARIT
St 14.11. 18:45 Aritma ARIT
St 14.11. 20:00 Aritma ARIT

Růžoví delfínci 97,2

Po 3.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 3.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 3.9. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Čt 15.11. 17:45 Mikulova MIKU4
Čt 15.11. 19:00 Mikulova MIKU4
Čt 15.11. 20:15 Mikulova MIKU4

Pivní balet

St 7.11. 17:45 Mikulova MIKU2
St 7.11. 19:00 Mikulova MIKU2
St 7.11. 20:15 Mikulova MIKU2
Po 26.11. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 26.11. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 26.11. 20:45 Běchovice 2 BECH

Orosený Paragraf

St 5.9. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
St 5.9. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 5.9. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
St 5.12. 18:00 Zákostelní ZAK
St 5.12. 19:15 Zákostelní ZAK
St 5.12. 20:30 Zákostelní ZAK

Smíchov PSK

Ne 23.9. 13:45 Pražačka P1
Ne 23.9. 15:00 Pražačka P1
Po 15.10. 19:00 Meteor 8 METE2
Po 15.10. 20:15 Meteor 8 METE2
Po 5.11. 19:15 Štěrboholy STER1
Po 5.11. 20:30 Štěrboholy STER1

Horoušany FC

St 3.10. 18:00 Hrabákova HRAB2
St 3.10. 19:15 Hrabákova HRAB2
Ne 4.11. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 4.11. 20:00 Záběhlice ZABEH
Út 4.12. 19:15 Koráb SC KORAB
Út 4.12. 20:30 Koráb SC KORAB

Homunculus

Ne 21.10. 13:45 Pražačka P2
Ne 21.10. 15:00 Pražačka P2
St 7.11. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 7.11. 19:15 Hrabákova HRAB3
Út 4.12. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 4.12. 20:15 Meteor 8 METE2

Holota FC

Čt 11.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 11.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 8.11. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Čt 8.11. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Sipral Stars

Pa 14.9. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 14.9. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Čt 25.10. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Čt 25.10. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Út 20.11. 18:00 Hrabákova HRAB3
Út 20.11. 19:15 Hrabákova HRAB3

Pěstební dělníci

Pa 7.9. 18:00 Malešice AFK MALES
Pa 7.9. 19:15 Malešice AFK MALES
St 31.10. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 31.10. 19:15 Hrabákova HRAB3

Serfy.cz

Čt 11.10. 19:00 Motorlet MOTO3
Čt 11.10. 20:15 Motorlet MOTO3
Ne 11.11. 16:15 Běchovice 2 BECH
Ne 11.11. 17:30 Běchovice 2 BECH
Po 26.11. 19:00 Motorlet MOTO2
Po 26.11. 20:15 Motorlet MOTO2