Seznam týmů, 6. liga, skupina D

Tým Barvy dresů
Pivní balet žlutá, modrá
Pěstební dělníci modrá
Medvědi A černo-bílá
Orosený Paragraf červená
Kojots United modrá, bílá
Horoušany FC černá, bílá
Holota FC zelená
Smíchov PSK oranžová, žlutá
Homunculus černá, bílá
Sipral Stars bílo-černá
Serfy.cz červená, žlutá
Růžoví delfínci 97,2 černá, růžová

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina D

Utkání Datum Čas Hřiště
Holota FCRůžoví delfínci 97,2 Út 27.3. 17:45 MIKU3
Medvědi AOrosený Paragraf Út 27.3. 20:15 P1
Horoušany FCPivní balet Út 27.3. 20:30 SCBEC
Smíchov PSKSerfy.cz St 28.3. 17:45 MIKU1
Kojots UnitedPěstební dělníci St 28.3. 18:15 NOVOB
HomunculusSipral Stars St 28.3. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
HomunculusSmíchov PSK Út 3.4. 18:15 SLIVE
Serfy.czHolota FC Út 3.4. 19:30 PRKOP
Pěstební dělníciMedvědi A Út 3.4. 20:15 P1
Růžoví delfínci 97,2Horoušany FC Út 3.4. 20:30 SCBEC
Sipral StarsOrosený Paragraf Út 3.4. 20:30 STER3
Pivní baletKojots United St 4.4. 18:45 BIHOR
Utkání Datum Čas Hřiště
Smíchov PSKSipral Stars Út 10.4. 18:15 SLIVE
Holota FCHomunculus Út 10.4. 19:15 STER2
Orosený ParagrafPěstební dělníci Út 10.4. 19:30 HANSP
Medvědi APivní balet Út 10.4. 20:15 P1
Horoušany FCSerfy.cz Út 10.4. 20:30 SCBEC
Kojots UnitedRůžoví delfínci 97,2 St 11.4. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Smíchov PSKHolota FC Út 24.4. 18:15 SLIVE
Sipral StarsPěstební dělníci Út 24.4. 18:15 DEKAN
Pivní baletOrosený Paragraf Út 24.4. 19:30 CESMI
Růžoví delfínci 97,2Medvědi A Út 24.4. 20:15 P1
HomunculusHoroušany FC Út 24.4. 20:30 SCBEC
Serfy.czKojots United St 25.4. 20:45 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Medvědi ASerfy.cz Út 1.5. 18:15 HANSP
Orosený ParagrafRůžoví delfínci 97,2 Út 1.5. 19:00 MIKU3
Holota FCSipral Stars Út 1.5. 19:00 ZABEH
Horoušany FCSmíchov PSK Út 1.5. 19:30 BECH
Pěstební dělníciPivní balet Út 1.5. 20:30 MOTO3
Kojots UnitedHomunculus St 2.5. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Smíchov PSKKojots United Út 15.5. 18:15 SLIVE
Serfy.czOrosený Paragraf Út 15.5. 18:15 PRKOP
HomunculusMedvědi A Út 15.5. 20:15 P1
Holota FCHoroušany FC Út 15.5. 20:30 SCBEC
Sipral StarsPivní balet St 16.5. 18:15 HOSTI
Růžoví delfínci 97,2Pěstební dělníci St 16.5. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Kojots UnitedHolota FC Út 22.5. 17:45 MIKU4
Orosený ParagrafHomunculus Út 22.5. 20:15 ZABEH
Medvědi ASmíchov PSK Út 22.5. 20:15 P1
Horoušany FCSipral Stars Út 22.5. 20:30 SCBEC
Pěstební dělníciSerfy.cz St 23.5. 19:00 METE2
Pivní baletRůžoví delfínci 97,2 St 23.5. 20:00 BIHOR
Utkání Datum Čas Hřiště
Smíchov PSKOrosený Paragraf Út 29.5. 18:15 SLIVE
Holota FCMedvědi A Út 29.5. 20:15 P1
Horoušany FCKojots United Út 29.5. 20:30 SCBEC
HomunculusPěstební dělníci St 30.5. 19:15 HRAB3
Serfy.czPivní balet St 30.5. 20:00 ARIT
Sipral StarsRůžoví delfínci 97,2 St 30.5. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Orosený ParagrafHolota FC Út 5.6. 17:45 MIKU1
Medvědi AHoroušany FC Út 5.6. 20:15 P1
Pěstební dělníciSmíchov PSK Út 5.6. 20:30 MOTO3
Růžoví delfínci 97,2Serfy.cz St 6.6. 18:15 BECH
Pivní baletHomunculus St 6.6. 18:45 BIHOR
Kojots UnitedSipral Stars St 6.6. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Holota FCPěstební dělníci Po 11.6. 20:15 P3
Smíchov PSKPivní balet Út 12.6. 18:15 SLIVE
Kojots UnitedMedvědi A Út 12.6. 19:00 MIKU4
Horoušany FCOrosený Paragraf Út 12.6. 20:30 SCBEC
HomunculusRůžoví delfínci 97,2 St 13.6. 19:30 HOSTI
Sipral StarsSerfy.cz St 13.6. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Serfy.czHomunculus Út 26.6. 18:15 PRKOP
Růžoví delfínci 97,2Smíchov PSK Út 26.6. 18:15 SLIVE
Pěstební dělníciHoroušany FC Út 26.6. 18:15 BECH
Pivní baletHolota FC Út 26.6. 19:00 MOTO1
Orosený ParagrafKojots United Út 26.6. 19:00 P2
Medvědi ASipral Stars Út 26.6. 19:00 P1