Rozpis pískání, 6. liga, skupina E

Juventus Pivus

St 19.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 19.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 19.9. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Čt 11.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 11.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 11.10. 20:15 Záběhlice ZABEH

Netopýr TFC

St 19.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 19.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 19.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 10.10. 17:45 Mikulova MIKU3
St 10.10. 19:00 Mikulova MIKU3
St 10.10. 20:15 Mikulova MIKU3

Sorry FC

St 3.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
St 3.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 3.10. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
St 24.10. 17:45 Mikulova MIKU4
St 24.10. 19:00 Mikulova MIKU4
St 24.10. 20:15 Mikulova MIKU4

Těžká demence

St 5.9. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 5.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 5.9. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Čt 29.11. 17:45 Mikulova MIKU1
Čt 29.11. 19:00 Mikulova MIKU1
Čt 29.11. 20:15 Mikulova MIKU1

Partizan Praha

Út 2.10. 18:15 Aritma ARIT
Út 2.10. 19:30 Aritma ARIT
Út 2.10. 20:45 Aritma ARIT
Čt 25.10. 17:45 Mikulova MIKU4
Čt 25.10. 19:00 Mikulova MIKU4
Čt 25.10. 20:15 Mikulova MIKU4

Kelímci 3.FC

Pa 7.9. 18:45 Tempo FC TEMPO
Pa 7.9. 20:00 Tempo FC TEMPO
St 17.10. 19:00 Pražačka P2
St 17.10. 20:15 Pražačka P2
Čt 22.11. 17:00 Děkanka DEKAN
Čt 22.11. 18:15 Děkanka DEKAN

H.K. 12

Pa 14.9. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 14.9. 19:15 Zákostelní ZAK
Ne 7.10. 10:00 Zákostelní ZAK
Ne 7.10. 11:15 Zákostelní ZAK
Čt 25.10. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 25.10. 20:30 Tempo FC TEMPO

Tak dort jo

Ne 16.9. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 16.9. 17:30 Mikulova MIKU3
St 3.10. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 3.10. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
St 7.11. 17:00 Děkanka DEKAN
St 7.11. 18:15 Děkanka DEKAN

Deportivo Estudiantil FC B

St 12.9. 19:30 Děkanka DEKAN
St 12.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Po 22.10. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 22.10. 20:15 Meteor 8 METE1

Airborne Příbram

Út 25.9. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 25.9. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 22.10. 19:00 Pražačka P3
Po 22.10. 20:15 Pražačka P3
Po 12.11. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 12.11. 20:45 Děkanka DEKAN

Prastará dáma

Pa 12.10. 18:00 Malešice AFK MALES
Pa 12.10. 19:15 Malešice AFK MALES
St 31.10. 19:00 Meteor 8 METE1
St 31.10. 20:15 Meteor 8 METE1
St 28.11. 19:00 Pražačka P1
St 28.11. 20:15 Pražačka P1