Seznam týmů, 6. liga, skupina E

Tým Barvy dresů
Tak dort jo růžová, černá
Těžká demence černá, bílá
Sorry FC červená
Prastará dáma bílo-černá
Netopýr TFC žlutá, červeno-bílá
Partizan Praha bílá, modrá
Kelímci 3.FC zeleno-modrá, červeno-žlutá
Juventus Pivus černo-bílá
Indiana Team zelená
H.K. 12 červená, světle modrá
Deportivo Estudiantil FC B modrá, bílá
Airborne Příbram žlutá

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina E

Utkání Datum Čas Hřiště
Kelímci 3.FCNetopýr TFC Út 27.3. 18:00 HRAB1
H.K. 12Sorry FC Út 27.3. 19:00 MIKU4
Juventus PivusPartizan Praha Út 27.3. 19:15 MOTO3
Indiana TeamPrastará dáma Út 27.3. 19:15 MOTO2
Deportivo Estudiantil FC BTak dort jo Út 27.3. 20:15 METE1
Airborne PříbramTěžká demence Út 17.4. 19:15 MOTO3
Utkání Datum Čas Hřiště
Těžká demenceNetopýr TFC Út 3.4. 18:00 HRAB1
Airborne PříbramDeportivo Estudiantil FC B Út 3.4. 19:00 METE2
Tak dort joH.K. 12 Út 3.4. 19:00 MIKU3
Sorry FCIndiana Team Út 3.4. 19:15 MOTO3
Prastará dámaJuventus Pivus Út 3.4. 19:15 STER2
Partizan PrahaKelímci 3.FC Út 3.4. 20:30 MOTO1
Utkání Datum Čas Hřiště
Netopýr TFCPartizan Praha Út 10.4. 18:00 HRAB1
Deportivo Estudiantil FC BTěžká demence Út 10.4. 18:00 HRAB2
Indiana TeamTak dort jo Út 10.4. 18:15 PRKOP
H.K. 12Airborne Příbram Út 10.4. 19:00 MIKU4
Juventus PivusSorry FC Út 10.4. 19:15 STER3
Kelímci 3.FCPrastará dáma Út 10.4. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Prastará dámaNetopýr TFC Út 24.4. 18:00 HRAB1
Deportivo Estudiantil FC BH.K. 12 Út 24.4. 19:00 MIKU4
Airborne PříbramIndiana Team Út 24.4. 19:15 MOTO2
Těžká demencePartizan Praha Út 24.4. 19:15 MOTO3
Tak dort joJuventus Pivus Út 24.4. 20:30 MOTO2
Sorry FCKelímci 3.FC Út 24.4. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Netopýr TFCSorry FC Út 1.5. 18:00 HRAB1
Kelímci 3.FCTak dort jo Út 1.5. 18:00 HRAB2
H.K. 12Těžká demence Út 1.5. 19:00 MIKU2
Indiana TeamDeportivo Estudiantil FC B Út 1.5. 19:15 MOTO3
Partizan PrahaPrastará dáma Út 1.5. 20:30 MOTO1
Juventus PivusAirborne Příbram Čt 3.5. 20:15 MOTO3
Utkání Datum Čas Hřiště
Deportivo Estudiantil FC BJuventus Pivus Út 8.5. 18:00 HRAB2
Tak dort joNetopýr TFC Út 8.5. 18:00 HRAB1
H.K. 12Indiana Team Út 8.5. 19:00 MIKU4
Těžká demencePrastará dáma Út 8.5. 19:30 HOSTI
Sorry FCPartizan Praha Út 8.5. 20:45 STOD
Airborne PříbramKelímci 3.FC Čt 10.5. 19:00 MOTO2
Utkání Datum Čas Hřiště
Netopýr TFCAirborne Příbram Út 15.5. 18:00 HRAB1
Juventus PivusH.K. 12 Út 15.5. 19:00 MIKU4
Partizan PrahaTak dort jo Út 15.5. 19:15 MOTO2
Kelímci 3.FCDeportivo Estudiantil FC B Út 15.5. 19:15 STER3
Indiana TeamTěžká demence Út 15.5. 19:15 MOTO1
Prastará dámaSorry FC Út 15.5. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Deportivo Estudiantil FC BNetopýr TFC Út 22.5. 18:00 HRAB1
Těžká demenceSorry FC Út 22.5. 18:15 HOSTI
H.K. 12Kelímci 3.FC Út 22.5. 19:00 MIKU3
Indiana TeamJuventus Pivus Út 22.5. 19:15 MOTO3
Tak dort joPrastará dáma Út 22.5. 19:30 CESMI
Airborne PříbramPartizan Praha Út 22.5. 20:30 MOTO1
Utkání Datum Čas Hřiště
Netopýr TFCH.K. 12 Út 29.5. 18:00 HRAB1
Sorry FCTak dort jo Út 29.5. 18:15 PRKOP
Prastará dámaAirborne Příbram Út 29.5. 19:30 HOSTI
Kelímci 3.FCIndiana Team Út 29.5. 19:30 STOD
Partizan PrahaDeportivo Estudiantil FC B Út 29.5. 20:45 ARIT
Juventus PivusTěžká demence Čt 31.5. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Deportivo Estudiantil FC BPrastará dáma Út 5.6. 17:45 MIKU2
H.K. 12Partizan Praha Út 5.6. 19:00 MIKU4
Indiana TeamNetopýr TFC Út 5.6. 19:15 MOTO2
Airborne PříbramSorry FC Út 5.6. 19:30 NOVOB
Těžká demenceTak dort jo Út 5.6. 19:30 PRKOP
Juventus PivusKelímci 3.FC Čt 7.6. 19:00 MOTO2
Utkání Datum Čas Hřiště
Tak dort joAirborne Příbram Út 19.6. 19:00 MIKU4
Sorry FCDeportivo Estudiantil FC B Út 19.6. 19:00 MIKU3
Prastará dámaH.K. 12 Út 19.6. 19:00 MIKU2
Netopýr TFCJuventus Pivus Út 19.6. 19:00 MIKU1
Partizan PrahaIndiana Team Út 19.6. 19:30 CESMI
Kelímci 3.FCTěžká demence Út 19.6. 19:30 HOSTI