19. 6. 18 19:00 MIKU1 Netopýr TFC Juventus Pivus 11. 5:5 (3:4)
Pohledné utkání vyrovnaného průběhu skončilo spravedlivou dělbou bodů. Trnka
Petr Hlůžek – Petr Exler, Michal Harbáček, Martin Hoskovec, Tomáš Kubr, Jakub Nosek, Daniel Novák, Libor Rusek, Jiří Vajnar, Michal Zbořil vs Tomáš Prošek – Karel Chroust, Tomáš Dousek, Miroslav Křesina, Jan Oliva, Dominik Sahula, Jakub Slunečko, Jakub Vondruška
57. Jakub Nosek
1. OG
3., 17., 18., 58. Jakub Slunečko
7. 6. 18 19:00 MOTO2 Juventus Pivus Kelímci 3.FC 10. 4:2 (2:0)
Zápas dobré úrovně s mnoha šancemi na obou stranách rozhodli hráči Juventusu důraznější koncovkou. Tomáš Růžička
Juventus Pivus Kelímci 3.FC
Tomáš Prošek – Karel Chroust, Tomáš Dousek, Miroslav Křesina, Jan Oliva, Dominik Sahula, Vladimír Stopa, Vojtěch Vokoun vs Jan Němec – Miloň Jedlička, David Král, Jakub Mareš, Petr Mrzena, David Runt, Patrik Šafránek, Marek Šindelář, Michal Šindelář, Jakub Zíma
2. Jan Oliva
19. Karel Chroust
41., 54. Dominik Sahula
37., 58. Marek Šindelář
31. 5. 18 20:45 HOSTI Juventus Pivus Těžká demence 9. 3:0 (1:0)
Za teplého podvečera se hrál poměrně hezký fotbálek.
Juventus Pivus Těžká demence
Tomáš Prošek – Karel Chroust, Tomáš Dousek, Miroslav Křesina, Jan Oliva, Dominik Sahula, Jakub Slunečko, Vladimír Stopa, Vojtěch Vokoun vs Adam Bystřický – Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Petr Košťál, Štěpán Stádník, Karel Táborský, Ondřej Vokurka, Tomáš Vokurka
21., 55. Dominik Sahula
58. Jakub Slunečko
22. 5. 18 19:15 MOTO3 Indiana Team Juventus Pivus 8. 0:6 k.
Hosté byli fotbalovější a předvedli týmovější výkon. Protivník neproměnil několik svých příležitostí, a proto zápas skončil 2:5. Tomáš Jelínek ml., Jan Kumhera
Indiana Team Juventus Pivus
David Tušer – Michal Chládek, Jakub Kahoun, Miroslav Pechar, Adam Přadka, Dominik Šebek, Jan Šneberk, Matěj Vondra vs Tomáš Dousek – Karel Chroust, Peter Hlaváč, Miroslav Křesina, Jan Oliva, Tomáš Prošek, Dominik Sahula, Jakub Slunečko, Jakub Vondruška
59. Karel Chroust
15. 5. 18 19:00 MIKU4 Juventus Pivus H.K. 12 7. 0:4 (0:2)
Vyrovnané utkání. Juventus se jevil jako technicky vyspělý tým. H.K. však vycházelo ze zabezpečené obrany spojené s nebezpečnými protiútoky, což přineslo úspěch a vítězství, podložené navíc kolektivním disciplinovaným výkonem. Josef Dufek, Petr Buchta
Juventus Pivus H.K. 12
Tomáš Prošek – Karel Chroust, Tomáš Dousek, Peter Hlaváč, Miroslav Křesina, Dominik Sahula, Jakub Slunečko vs Josef Hochman – David Franěk, Tomáš Horák, Zdeněk Klíma, Martin Pelant, Jiří Sehnoutka, Martin Štětka, Jaromír Topič
16., 59. Martin Štětka
23., 36. Martin Pelant
8. 5. 18 18:00 HRAB2 Deportivo Estudiantil FC B Juventus Pivus 6. 3:4 (2:2)
Pěkné utkání, které se hrálo ve velkém tempu. Hosté vedli už o dvě branky, a tak trochu polevili a postili domácí do hry. Ti skóre po pauze otočili a vypadalo to, že si jdou pro výhru. Ale hosté opět zabrali a dvěma góly skóre otočili ve svůj prospěch.
Deportivo Estudiantil FC B Juventus Pivus
Iván de Jesús Beltrán Hernandez – Eduardo Alarcon, Jose Alonso Morales, Cristian Gallardo, Francesco Giaverini, Andres Holguin, Armando Jacobo Rivera, Ruben Roca, Jakub Sládeček, Yauheni Vasilyeu vs Tomáš Prošek – Karel Chroust, Tomáš Dousek, Peter Hlaváč, Miroslav Křesina, Jan Oliva, Dominik Sahula, Jakub Vondruška
15. Cristian Gallardo
28. Eduardo Alarcon
39. Francesco Giaverini
7. Dominik Sahula
13., 56. Tomáš Dousek
3. 5. 18 20:15 MOTO3 Juventus Pivus Airborne Příbram 5. 7:3 (2:2)
Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou a nakonec plný počet bodů zůstal na straně lepšího Juventusu. Boubín
Juventus Pivus Airborne Příbram
Miroslav Křesina – Tomáš Dousek, Peter Hlaváč, Jan Oliva, Tomáš Prošek, Dominik Sahula, Jakub Slunečko vs Zdeněk Boukal – Jan Celina, Jiří Kubec, Michal Makoš, Vít Průša, Pavel Švehla
5., 38., 42. Peter Hlaváč
6., 58. Jakub Slunečko
48., 55. Miroslav Křesina
24. Jiří Kubec
27. Jan Celina
34. Pavel Švehla
24. 4. 18 20:30 MOTO2 Tak dort jo Juventus Pivus 4. 5:0 (4:0)
Tak tohle opravdu nikdo nečekal, Dort hrál jak z jinýho světa. Techniku by jim mohl závidět leckterý Brazilec. Čmeláci z Dortu motali soupeře jak bodavé vosy.
Tak dort jo Juventus Pivus
Ondřej Němeček – Radim Fořt, Jakub Harapát, František Hašpl, Mikuláš Komárek, Tomáš Pudil, Jakub Švejkovský vs Tomáš Prošek – Tomáš Dousek, Miroslav Křesina, Jan Oliva, Radim Przybyla, Dominik Sahula, Vladimír Stopa, Vojtěch Vokoun
8., 10. Jakub Švejkovský
29. Ondřej Němeček
30. Radim Fořt
50. Mikuláš Komárek
10. 4. 18 19:15 STER3 Juventus Pivus Sorry FC 3. 3:5 (1:3)
První půle byla vyrovnaná s více střelami ze strany týmu Sorry. Konec poločasu byl v jejich režii, kdy se dynamikou pohybu přiblížili téměř samostatným nájezdům.
Juventus Pivus Sorry FC
Tomáš Prošek – Karel Chroust, Tomáš Dousek, Miroslav Křesina, Dominik Sahula, Vladimír Stopa, Vojtěch Vokoun vs Petr Schwank – Josef Antoš, Pavel Hájek, Gustav Ondrejčík, David Šimek, Michal Šístek, Vilém Svoboda
5. Vojtěch Vokoun
43. Miroslav Křesina
50. Dominik Sahula
24., 45. Pavel Hájek
26. Josef Antoš
28., 53. Michal Šístek
3. 4. 18 19:15 STER2 Prastará dáma Juventus Pivus 2. 6:0 k.
27. 3. 18 19:15 MOTO3 Juventus Pivus Partizan Praha 1. 1:4 (1:0)
Zápas probíhal v dobrém tempu. V prvním poločase mírně lepší hráči Juventusu. Ve druhém poločase svou převahu vyjádřili i střelecky hráči Partizanu.
Juventus Pivus Partizan Praha
Tomáš Prošek – Karel Chroust, Tomáš Dousek, Miroslav Křesina, Radim Przybyla, Dominik Sahula, Vojtěch Vokoun vs Adam Lávička – Rami Al-Shayeb, Jan Doležal, Marek Haleš, Filip Houdek, Miroslav Ilušák, Jakub Kejha, Pavel Kopřivík, Karel Mráz, Jakub Šonka, Jakub Trcka