9. Deportivo Estudiantil FC B 11 5 0 6 30:28 10

Po 9.4.18 18:15 zzNOVOB Felix club 1.FC Žižkov   (HL5B)
Po 9.4.18 19:30 zzNOVOB Limita New Jersey Devils B   (HL7A)
Po 9.4.18 20:45 zzNOVOB Parta AC SP Clif   (HL8B)
Čt 24.5.18 18:15 KBELY ZAK Praha Nova LFC B   (HL7G)
Čt 24.5.18 19:30 KBELY Hustá pěna FC Inter Letná   (HL8B)

19. 6. 18 19:30 CESMI Partizan Praha Indiana Team 11. 6:0 k.
5. 6. 18 19:00 MIKU4 H.K. 12 Partizan Praha 10. 0:2 (0:1)
Partizan vedl od druhé minuty, šance však byly k vidění na obou stranách. Pojišťující braku vstřelil Šonka přes celé hřiště do prázdné při tlaku H.K.
H.K. 12 Partizan Praha
Josef Hochman – David Franěk, Zdeněk Klíma, Filip Pavlík, Martin Pelant, Martin Štětka, Jaromír Topič vs Adam Lávička – Rami Al-Shayeb, Marek Haleš, Miroslav Ilušák, Pavel Kopřivík, Jakub Šonka, Jakub Trcka
2. Miroslav Ilušák
52. Jakub Šonka
29. 5. 18 20:45 ARIT Partizan Praha Deportivo Estudiantil FC B 9. 2:3 (2:0)
Dobrý, rychlý zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním poločase lepší Partizan, šel zaslouženě do dvoubrankového vedení. Po změně stran šťastnější Deportivo nakonec zápas otočilo.
Partizan Praha Deportivo Estudiantil FC B
Adam Lávička – Rami Al-Shayeb, Martin Boledovič, Daniel Dvořák, Filip Houdek, Karel Mráz, Jakub Trcka vs Giovanni Mina – Jose Alonso Morales, Francesco Giaverini, Armando Jacobo Rivera, David Ramos Molano, Ruben Roca, Mauricio Schuler
9. Rami Al-Shayeb
24. Filip Houdek
45. Mauricio Schuler
52. David Ramos Molano
55. Jose Alonso Morales
22. 5. 18 20:30 MOTO1 Airborne Příbram Partizan Praha 8. 3:3 (1:1)
Svižný zápas odpovídající úrovni šesté ligy. Zasloužená remíza.
Airborne Příbram Partizan Praha
Zdeněk Boukal – Jan Celina, Jan Klimek, Jiří Kubec, Michal Makoš, Jan Pinkava, Vít Průša, Jan Skřebský vs Adam Lávička – Rami Al-Shayeb, Martin Boledovič, Jan Doležal, Marek Haleš, Filip Houdek, Miroslav Ilušák, Pavel Kopřivík, Karel Mráz, Jakub Trcka
20. Jiří Kubec
33. Jan Pinkava
48. Jan Celina
27., 41., 46. Pavel Kopřivík
15. 5. 18 19:15 MOTO2 Partizan Praha Tak dort jo 7. 5:4 (1:3)
Parádní utkání, plné osobních soubojů. Partizan se ve druhém poločase herně zvedl a slavil vítězství.
Partizan Praha Tak dort jo
Adam Lávička – Rami Al-Shayeb, Martin Boledovič, Jan Doležal, Marek Haleš, Filip Houdek, Karel Mráz, Jakub Šonka, Jakub Trcka vs Jakub Slavík – Marek Beneš, Radim Fořt, Jakub Harapát, František Hašpl, Mikuláš Komárek, Josef Marx, Jakub Švejkovský
53. Marek Beneš
8. 5. 18 20:45 STOD Sorry FC Partizan Praha 6. 1:5 (1:2)
Partizan byl mnohem přesnější v kombinaci a v zakončování akcí. Týmu Sorry nechyběla fotbalovost, ale spíš přesnost v zakončení. Husák
Sorry FC Partizan Praha
Petr Schwank – Pavel Hájek, Michal Mertl, Gustav Ondrejčík, David Šimek, Dominik Šimek, Michal Šístek, Vilém Svoboda vs Adam Lávička – Rami Al-Shayeb, Marek Haleš, Filip Houdek, Miroslav Ilušák, Pavel Kopřivík, Karel Mráz, Jakub Šonka, Jakub Trcka
29. Pavel Hájek 15. Marek Haleš
29. Karel Mráz
39. Jakub Trcka
59. Adam Lávička
60. Jakub Šonka
1. 5. 18 20:30 MOTO1 Partizan Praha Prastará dáma 5. 3:7 (0:2)
Hosté lépe kombinovali a dostávali se častěji do zakončení. Dáma brala oba body zaslouženě. Janča
Partizan Praha Prastará dáma
Adam Lávička – Jan Doležal, Marek Haleš, Jakub Kejha, Pavel Kopřivík, Jiří Maryška, Karel Mráz, Jakub Šonka, Jakub Trcka vs Tomáš Kříž – Michal Chudoba, Karel Helman, Vojtěch Losman, Martin Veselý, Jan Vosátka, Martin Žofka, Michal Žofka
58. Martin Žofka
24. 4. 18 19:15 MOTO3 Těžká demence Partizan Praha 4. 0:6 k.
Domácí se nedostavili k utkání v dostatečném počtu.
Těžká demence Partizan Praha
Tomáš Vokurka – Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Karel Táborský vs Adam Lávička – Rami Al-Shayeb, Martin Boledovič, Jan Doležal, Marek Haleš, Pavel Kopřivík, Jiří Maryška, Jakub Trcka
10. 4. 18 18:00 HRAB1 Netopýr TFC Partizan Praha 3. 3:1 (2:1)
Férové utkání, které lépe zvládli hráči týmu TFC Netopýr, a to hlavně díky dvěma gólům v úvodu utkání. Martin Laube, Ondřej Ertl
Netopýr TFC Partizan Praha
Petr Hlůžek – Petr Exler, Michal Harbáček, Stanislav Holeček, Tomáš Kubr, Jakub Nosek, Libor Rusek, Jiří Vajnar, Michal Zbořil vs Adam Lávička – Martin Boledovič, Jan Doležal, Marek Haleš, Miroslav Ilušák, Jakub Kejha, Pavel Kopřivík, Jiří Maryška, Karel Mráz, Jakub Šonka, Jakub Trcka
2. Jakub Nosek
6. Stanislav Holeček
55. Petr Exler
15. Jakub Trcka
3. 4. 18 20:30 MOTO1 Partizan Praha Kelímci 3.FC 2. 3:3 (2:3)
Výborný a dramatický zápas hraný v dobrém tempu. Zápas skončil zaslouženou remízou. Oba týmy předváděli rychlý dynamický fotbal s množstvím šancí.
Partizan Praha Kelímci 3.FC
Adam Lávička – Rami Al-Shayeb, Jan Doležal, Marek Haleš, Jakub Kejha, Pavel Kopřivík, Karel Mráz, Jakub Šonka, Jakub Trcka vs Jan Němec – Adam Gužík, David Král, Jakub Mareš, Petr Mrzena, David Runt, Patrik Šafránek, Marek Šindelář, Jakub Zíma
1., 4. Jakub Šonka
44. Jakub Kejha
3., 26. David Král
28. Marek Šindelář
27. 3. 18 19:15 MOTO3 Juventus Pivus Partizan Praha 1. 1:4 (1:0)
Zápas probíhal v dobrém tempu. V prvním poločase mírně lepší hráči Juventusu. Ve druhém poločase svou převahu vyjádřili i střelecky hráči Partizanu.
Juventus Pivus Partizan Praha
Tomáš Prošek – Karel Chroust, Tomáš Dousek, Miroslav Křesina, Radim Przybyla, Dominik Sahula, Vojtěch Vokoun vs Adam Lávička – Rami Al-Shayeb, Jan Doležal, Marek Haleš, Filip Houdek, Miroslav Ilušák, Jakub Kejha, Pavel Kopřivík, Karel Mráz, Jakub Šonka, Jakub Trcka