Rozpis pískání, 6. liga, skupina F

Blaženka spiders

St 5.9. 18:00 Štěrboholy STER3
St 5.9. 19:15 Štěrboholy STER3
St 5.9. 20:30 Štěrboholy STER3
St 3.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 3.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 3.10. 20:45 Hostivař SK HOSTI

D.G.Team

Čt 13.9. 17:45 Mikulova MIKU3
Čt 13.9. 19:00 Mikulova MIKU3
Čt 13.9. 20:15 Mikulova MIKU3
Čt 4.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 4.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 4.10. 20:45 Hostivař SK HOSTI

1.FC Holešovice

St 24.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
St 24.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 24.10. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
St 14.11. 17:45 Mikulova MIKU2
St 14.11. 19:00 Mikulova MIKU2
St 14.11. 20:15 Mikulova MIKU2

Alkohol Tea FC

Čt 6.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 6.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 6.9. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Čt 15.11. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 15.11. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 15.11. 20:45 Běchovice 2 BECH

J.R.Club B

St 31.10. 17:00 Hanspaulka HANSP
St 31.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 31.10. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 26.11. 18:15 Aritma ARIT
Po 26.11. 19:30 Aritma ARIT
Po 26.11. 20:45 Aritma ARIT

Los Muchachos

St 7.11. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 7.11. 19:30 Běchovice 2 BECH
St 7.11. 20:45 Běchovice 2 BECH
Čt 29.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 29.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 29.11. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Rošambo

Út 11.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 11.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 11.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
Pa 30.11. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 30.11. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 30.11. 20:30 Zákostelní ZAK

ONBLACK

Út 2.10. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 2.10. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 2.10. 20:45 Litvínovská LITVI
Út 23.10. 17:45 Mikulova MIKU4
Út 23.10. 19:00 Mikulova MIKU4
Út 23.10. 20:15 Mikulova MIKU4

MIFA Fighters FO

Ne 16.9. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 16.9. 13:45 Hanspaulka HANSP
St 17.10. 19:30 Děkanka DEKAN
St 17.10. 20:45 Děkanka DEKAN
Út 6.11. 18:00 Hrabákova HRAB1
Út 6.11. 19:15 Hrabákova HRAB1

Atletico Dělo SFC A

Ne 23.9. 11:15 Pražačka P3
Ne 23.9. 12:30 Pražačka P3
Čt 18.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 18.10. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 5.11. 19:00 Meteor 8 METE2
Po 5.11. 20:15 Meteor 8 METE2

AC SK Viktoria 1905

Út 25.9. 19:15 Štěrboholy STER1
Út 25.9. 20:30 Štěrboholy STER1
Pa 26.10. 18:00 Pražačka P1
Po 12.11. 19:00 Motorlet MOTO2
Po 12.11. 20:15 Motorlet MOTO2

GE Team

Po 3.9. 19:00 Meteor 8 METE2
Po 3.9. 20:15 Meteor 8 METE2
Pa 26.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 26.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI