Seznam týmů, 6. liga, skupina F

Tým Barvy dresů
D.G.Team zeleno-bílá, žlutá
Rošambo tmavě modrá, červená
ONBLACK černá, bílá
J.R.Club B žlutá
MIFA Fighters FO modrá, oranžová
Los Muchachos fialová, bílá
Blaženka spiders modrá, žlutá
GE Team černá
Atletico Dělo SFC A modro-žlutá
Alkohol Tea FC červená
AC SK Viktoria 1905 červená, zelená
1.FC Holešovice modrá, černá

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina F

Utkání Datum Čas Hřiště
Blaženka spidersLos Muchachos Út 20.3. 18:00 ZAK
1.FC HolešoviceD.G.Team Út 20.3. 20:30 KORAB
GE TeamMIFA Fighters FO Út 20.3. 20:45 DEKAN
Alkohol Tea FCONBLACK St 21.3. 18:15 NOVOB
AC SK Viktoria 1905Rošambo St 21.3. 19:15 STER3
Atletico Dělo SFC AJ.R.Club B Čt 22.3. 17:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
RošamboAlkohol Tea FC Út 3.4. 18:00 MALES
D.G.TeamLos Muchachos Út 3.4. 19:30 LITVI
1.FC HolešoviceAC SK Viktoria 1905 Út 3.4. 20:30 KORAB
MIFA Fighters FOBlaženka spiders Út 3.4. 20:45 DEKAN
ONBLACKAtletico Dělo SFC A St 4.4. 17:45 MIKU3
J.R.Club BGE Team St 4.4. 18:00 HRAB3
Utkání Datum Čas Hřiště
Blaženka spidersJ.R.Club B Út 10.4. 18:00 ZAK
AC SK Viktoria 1905D.G.Team Út 10.4. 19:30 LITVI
Alkohol Tea FC1.FC Holešovice Út 10.4. 20:30 KORAB
Los MuchachosMIFA Fighters FO Út 10.4. 20:45 DEKAN
GE TeamONBLACK St 11.4. 18:00 HRAB1
Atletico Dělo SFC ARošambo St 11.4. 20:30 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
ONBLACKBlaženka spiders Út 17.4. 18:00 ZAK
D.G.TeamMIFA Fighters FO Út 17.4. 19:30 DEKAN
1.FC HolešoviceAtletico Dělo SFC A Út 17.4. 20:30 KORAB
RošamboGE Team St 18.4. 17:45 MIKU1
AC SK Viktoria 1905Alkohol Tea FC St 18.4. 18:00 HRAB2
J.R.Club BLos Muchachos Čt 19.4. 18:00 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Blaženka spidersRošambo Út 24.4. 18:00 ZAK
Alkohol Tea FCD.G.Team Út 24.4. 18:45 KBELY
GE Team1.FC Holešovice Út 24.4. 20:30 KORAB
MIFA Fighters FOJ.R.Club B Út 24.4. 20:45 DEKAN
Los MuchachosONBLACK St 25.4. 17:00 DEKAN
Atletico Dělo SFC AAC SK Viktoria 1905 Čt 26.4. 17:45 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
1.FC HolešoviceBlaženka spiders Út 8.5. 20:30 KORAB
ONBLACKMIFA Fighters FO Út 8.5. 20:45 DEKAN
Alkohol Tea FCAtletico Dělo SFC A St 9.5. 17:45 MIKU4
RošamboLos Muchachos St 9.5. 17:45 MIKU3
D.G.TeamJ.R.Club B St 9.5. 18:15 NOVOB
AC SK Viktoria 1905GE Team St 9.5. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Blaženka spidersAC SK Viktoria 1905 Út 15.5. 18:00 ZAK
Atletico Dělo SFC AD.G.Team Út 15.5. 19:30 KBELY
Los Muchachos1.FC Holešovice Út 15.5. 20:30 KORAB
MIFA Fighters FORošambo Út 15.5. 20:45 DEKAN
GE TeamAlkohol Tea FC St 16.5. 17:45 MIKU4
J.R.Club BONBLACK St 16.5. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Alkohol Tea FCBlaženka spiders Út 22.5. 18:00 ZAK
D.G.TeamONBLACK Út 22.5. 20:15 METE2
1.FC HolešoviceMIFA Fighters FO Út 22.5. 20:30 KORAB
Atletico Dělo SFC AGE Team St 23.5. 18:00 HRAB3
RošamboJ.R.Club B St 23.5. 19:15 HRAB3
AC SK Viktoria 1905Los Muchachos Čt 24.5. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Blaženka spidersAtletico Dělo SFC A Út 29.5. 18:00 ZAK
GE TeamD.G.Team Út 29.5. 18:00 KORAB
J.R.Club B1.FC Holešovice Út 29.5. 20:30 KORAB
MIFA Fighters FOAC SK Viktoria 1905 Út 29.5. 20:45 DEKAN
ONBLACKRošambo St 30.5. 17:45 MIKU4
Los MuchachosAlkohol Tea FC St 30.5. 17:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
GE TeamBlaženka spiders Út 5.6. 18:00 ZAK
D.G.TeamRošambo Út 5.6. 19:30 KBELY
1.FC HolešoviceONBLACK Út 5.6. 20:30 KORAB
Alkohol Tea FCMIFA Fighters FO Út 5.6. 20:45 DEKAN
AC SK Viktoria 1905J.R.Club B Čt 7.6. 18:15 NOVOB
Atletico Dělo SFC ALos Muchachos Čt 7.6. 19:00 MOTO3
Utkání Datum Čas Hřiště
ONBLACKAC SK Viktoria 1905 Út 19.6. 19:00 ZABEH
Rošambo1.FC Holešovice Út 19.6. 19:15 KORAB
Blaženka spidersD.G.Team Út 19.6. 19:15 MALES
J.R.Club BAlkohol Tea FC Út 19.6. 19:30 BECH
MIFA Fighters FOAtletico Dělo SFC A Út 19.6. 19:30 DEKAN
Los MuchachosGE Team Út 19.6. 19:30 ARIT