Rozpis pískání, 6. liga, skupina G

Vibromax 1985

Čt 22.3. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 22.3. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 22.3. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Út 29.5. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Út 29.5. 20:45 Stodůlky Sokol STOD

Víťazný február FK

Út 27.3. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 27.3. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 27.3. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Pa 8.6. 18:45 Tempo FC TEMPO
Pa 8.6. 20:00 Tempo FC TEMPO

Polární záře

Po 9.4. 17:45 Mikulova MIKU4
Po 9.4. 19:00 Mikulova MIKU4
Po 9.4. 20:15 Mikulova MIKU4
Út 19.6. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 19.6. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 19.6. 20:45 Děkanka DEKAN

Praetorians FC A

Út 10.4. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 10.4. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 10.4. 20:45 Litvínovská LITVI
Pa 22.6. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 22.6. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 22.6. 20:30 Zákostelní ZAK

XXX

Čt 19.4. 17:45 Mikulova MIKU4
Čt 19.4. 19:00 Mikulova MIKU4
Čt 19.4. 20:15 Mikulova MIKU4
Út 15.5. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 15.5. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 15.5. 20:45 Litvínovská LITVI

Sparta Pivaři AC

Čt 22.3. 17:45 Mikulova MIKU1
Čt 22.3. 19:00 Mikulova MIKU1
Čt 22.3. 20:15 Mikulova MIKU1
Út 5.6. 19:00 Pražačka P2
Út 5.6. 20:15 Pražačka P2

Hlavonožci na niti FC

Po 19.3. 18:00 Malešice AFK MALES
Po 19.3. 19:15 Malešice AFK MALES
Po 19.3. 20:30 Malešice AFK MALES
Po 7.5. 18:00 Malešice AFK MALES
Po 7.5. 19:15 Malešice AFK MALES
Po 7.5. 20:30 Malešice AFK MALES

Rumburaci

Čt 19.4. 19:00 Pražačka P1
Čt 19.4. 20:15 Pražačka P1
Po 28.5. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 28.5. 19:15 Hrabákova HRAB2
Čt 21.6. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 21.6. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Executors United

Pa 23.3. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 23.3. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 16.4. 18:00 Hrabákova HRAB3
Po 16.4. 19:15 Hrabákova HRAB3
Čt 31.5. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Čt 31.5. 19:30 Kbely Spartak KBELY

Yellow Dildos B

Út 27.3. 19:00 Pražačka P2
Út 27.3. 20:15 Pražačka P2
Pa 20.4. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 20.4. 19:15 Zákostelní ZAK
Čt 31.5. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 31.5. 20:30 Tempo FC TEMPO

Young Guns Prag

Pa 23.3. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Pa 23.3. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Po 30.4. 19:00 Motorlet MOTO2
Po 30.4. 20:15 Motorlet MOTO2
Ne 27.5. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 27.5. 20:00 Mikulova MIKU4

Dolní Kralovice FC

Út 10.4. 18:00 Hrabákova HRAB3
Út 10.4. 19:15 Hrabákova HRAB3
St 23.5. 19:15 Štěrboholy STER3
St 23.5. 20:30 Štěrboholy STER3
Čt 28.6. 18:15 Pražačka P2
Čt 28.6. 19:30 Pražačka P2