Rozpis pískání, 6. liga, skupina G

Vibromax 1985

Po 17.9. 18:00 Štěrboholy STER2
Po 17.9. 19:15 Štěrboholy STER2
Po 17.9. 20:30 Štěrboholy STER2
Út 9.10. 17:45 Mikulova MIKU3
Út 9.10. 19:00 Mikulova MIKU3
Út 9.10. 20:15 Mikulova MIKU3

Víťazný február FK

Po 24.9. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Po 24.9. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Po 24.9. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Po 15.10. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 15.10. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 15.10. 20:45 Děkanka DEKAN

Polární záře

Pa 2.11. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 2.11. 19:30 Běchovice 2 BECH
Pa 2.11. 20:45 Běchovice 2 BECH
Po 26.11. 17:45 Mikulova MIKU2
Po 26.11. 19:00 Mikulova MIKU2
Po 26.11. 20:15 Mikulova MIKU2

Praetorians FC A

Út 4.9. 17:45 Mikulova MIKU3
Út 4.9. 19:00 Mikulova MIKU3
Út 4.9. 20:15 Mikulova MIKU3
Čt 29.11. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 29.11. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 29.11. 20:45 Běchovice 2 BECH

XXX

Čt 11.10. 17:45 Mikulova MIKU3
Čt 11.10. 19:00 Mikulova MIKU3
Čt 11.10. 20:15 Mikulova MIKU3
Út 6.11. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 6.11. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 6.11. 20:45 Litvínovská LITVI

Sparta Pivaři AC

Po 24.9. 17:45 Mikulova MIKU3
Po 24.9. 19:00 Mikulova MIKU3
Po 24.9. 20:15 Mikulova MIKU3
Pa 19.10. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 19.10. 19:30 Děkanka DEKAN
Pa 19.10. 20:45 Děkanka DEKAN

Hlavonožci na niti FC

Po 3.9. 18:00 Malešice AFK MALES
Po 3.9. 19:15 Malešice AFK MALES
Po 3.9. 20:30 Malešice AFK MALES
Po 19.11. 18:00 Malešice AFK MALES
Po 19.11. 19:15 Malešice AFK MALES
Po 19.11. 20:30 Malešice AFK MALES

Rumburaci

Po 3.9. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Po 3.9. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Út 16.10. 18:00 Hrabákova HRAB1
Út 16.10. 19:15 Hrabákova HRAB1
Čt 15.11. 19:00 Pražačka P2
Čt 15.11. 20:15 Pražačka P2

Executors United

Pa 14.9. 18:45 Tempo FC TEMPO
Pa 14.9. 20:00 Tempo FC TEMPO
Ne 7.10. 13:45 Pražačka P1
Ne 7.10. 15:00 Pražačka P1
Po 22.10. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 22.10. 20:30 Tempo FC TEMPO

Yellow Dildos B

Po 24.9. 17:00 Děkanka DEKAN
Po 24.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Čt 18.10. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 18.10. 20:30 Tempo FC TEMPO
Pa 9.11. 18:45 Tempo FC TEMPO
Pa 9.11. 20:00 Tempo FC TEMPO

Young Guns Prag

Út 23.10. 19:15 Štěrboholy STER3
Út 23.10. 20:30 Štěrboholy STER3
Pa 30.11. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Pa 30.11. 19:30 Stodůlky Sokol STOD