Seznam týmů, 6. liga, skupina G

Tým Barvy dresů
Executors United fialová, bílá
Yellow Dildos B tmavě modrá, žlutá
Sparta Pivaři AC rudá
XXX černá, bílá
Víťazný február FK červeno-žlutá, žlutá
Polární záře zeleno-černá
Vibromax 1985 bílo-černá, zelená
Praetorians FC A vínová
Rumburaci žluto-černá, bílá
Hlavonožci na niti FC bílo-modrá, modro-červená
Young Guns Prag červeno-černá
Dolní Kralovice FC červeno-bílá

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina G

Utkání Datum Čas Hřiště
RumburaciXXX St 21.3. 19:00 MIKU2
Dolní Kralovice FCExecutors United St 21.3. 19:15 HRAB2
Praetorians FC AVíťazný február FK St 21.3. 19:30 CESMI
Vibromax 1985Polární záře St 21.3. 20:00 BIHOR
Hlavonožci na niti FCSparta Pivaři AC St 21.3. 20:30 ZAK
Young Guns PragYellow Dildos B St 21.3. 20:30 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
Executors UnitedPolární záře St 28.3. 17:45 ZABEH
Dolní Kralovice FCYoung Guns Prag St 28.3. 19:15 HRAB1
Yellow Dildos BHlavonožci na niti FC St 28.3. 19:15 ZAK
Víťazný február FKVibromax 1985 St 28.3. 20:00 BIHOR
Sparta Pivaři ACRumburaci St 28.3. 20:15 METE1
XXXPraetorians FC A St 28.3. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Young Guns PragExecutors United St 4.4. 17:45 ZABEH
Hlavonožci na niti FCDolní Kralovice FC St 4.4. 18:00 ZAK
Polární zářeVíťazný február FK St 4.4. 18:15 PRKOP
RumburaciYellow Dildos B St 4.4. 19:00 MIKU2
Vibromax 1985XXX St 4.4. 20:00 BIHOR
Praetorians FC ASparta Pivaři AC St 4.4. 20:15 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Executors UnitedVíťazný február FK St 11.4. 17:45 ZABEH
Young Guns PragHlavonožci na niti FC St 11.4. 18:00 ZAK
Yellow Dildos BPraetorians FC A St 11.4. 18:15 HANSP
Dolní Kralovice FCRumburaci St 11.4. 19:15 HRAB1
Sparta Pivaři ACVibromax 1985 St 11.4. 20:15 METE1
XXXPolární záře Čt 12.4. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Hlavonožci na niti FCExecutors United St 25.4. 18:00 ZAK
RumburaciYoung Guns Prag St 25.4. 19:00 MIKU2
Praetorians FC ADolní Kralovice FC St 25.4. 19:15 HRAB2
Vibromax 1985Yellow Dildos B St 25.4. 20:00 BIHOR
Polární zářeSparta Pivaři AC St 25.4. 20:15 METE1
Víťazný február FKXXX Čt 26.4. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Yellow Dildos BPolární záře St 2.5. 18:00 HRAB2
Young Guns PragPraetorians FC A St 2.5. 19:00 ZABEH
Dolní Kralovice FCVibromax 1985 St 2.5. 19:15 HRAB1
Hlavonožci na niti FCRumburaci St 2.5. 20:30 ZAK
Executors UnitedXXX St 23.5. 19:00 ZABEH
Sparta Pivaři ACVíťazný február FK St 23.5. 20:15 METE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Víťazný február FKYellow Dildos B St 9.5. 17:00 HANSP
Praetorians FC AHlavonožci na niti FC St 9.5. 18:00 ZAK
RumburaciExecutors United St 9.5. 19:00 MIKU2
Polární zářeDolní Kralovice FC St 9.5. 19:15 HRAB1
Vibromax 1985Young Guns Prag St 9.5. 20:00 BIHOR
XXXSparta Pivaři AC Čt 10.5. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Executors UnitedSparta Pivaři AC St 16.5. 17:45 ZABEH
Dolní Kralovice FCVíťazný február FK St 16.5. 19:15 HRAB2
Young Guns PragPolární záře St 16.5. 20:30 STER1
Yellow Dildos BXXX Čt 17.5. 20:15 P2
RumburaciPraetorians FC A St 23.5. 19:00 MIKU3
Hlavonožci na niti FCVibromax 1985 St 23.5. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Praetorians FC AExecutors United St 30.5. 17:45 ZABEH
Polární zářeHlavonožci na niti FC St 30.5. 18:00 ZAK
Víťazný február FKYoung Guns Prag St 30.5. 18:45 BIHOR
Vibromax 1985Rumburaci St 30.5. 20:00 BIHOR
Sparta Pivaři ACYellow Dildos B St 30.5. 20:15 METE1
XXXDolní Kralovice FC Čt 31.5. 20:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Executors UnitedYellow Dildos B St 6.6. 17:45 ZABEH
RumburaciPolární záře St 6.6. 19:00 MIKU2
Dolní Kralovice FCSparta Pivaři AC St 6.6. 19:15 HRAB2
Praetorians FC AVibromax 1985 St 6.6. 20:00 BIHOR
Hlavonožci na niti FCVíťazný február FK St 6.6. 20:30 ZAK
Young Guns PragXXX Čt 7.6. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Yellow Dildos BDolní Kralovice FC St 20.6. 20:15 MIKU2
Sparta Pivaři ACYoung Guns Prag St 20.6. 20:15 METE1
Víťazný február FKRumburaci St 20.6. 20:15 MIKU1
Vibromax 1985Executors United St 20.6. 20:15 ZABEH
XXXHlavonožci na niti FC St 20.6. 20:30 ZAK
Polární zářePraetorians FC A St 20.6. 20:45 HOSTI