Rozpis pískání, 6. liga, skupina H

Dromedarians Praha

Út 17.4. 18:00 Koráb SC KORAB
Út 17.4. 19:15 Koráb SC KORAB
Út 17.4. 20:30 Koráb SC KORAB
Po 14.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 14.5. 20:45 Děkanka DEKAN

Bába FC

St 25.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 25.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 25.4. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Pa 18.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 18.5. 19:30 Hanspaulka HANSP

Palmeiras Prosek

Po 19.3. 18:00 Koráb SC KORAB
Po 19.3. 19:15 Koráb SC KORAB
Po 19.3. 20:30 Koráb SC KORAB
Po 28.5. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Po 28.5. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Po 28.5. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Reage boys

Po 26.3. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 26.3. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 26.3. 20:45 Běchovice 2 BECH
Pa 27.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Pa 27.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Pa 27.4. 20:15 Záběhlice ZABEH

K.K.K.

Po 26.3. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Po 26.3. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Po 26.3. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
St 6.6. 18:00 Hrabákova HRAB2
St 6.6. 19:15 Hrabákova HRAB2

Atlético Cerveza

Pa 18.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
Pa 18.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 6.6. 18:00 Štěrboholy STER2
St 6.6. 19:15 Štěrboholy STER2
St 6.6. 20:30 Štěrboholy STER2

Bílá pohroma

St 25.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 25.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
St 25.4. 20:45 Běchovice 2 BECH
Út 29.5. 19:15 Štěrboholy STER3
Út 29.5. 20:30 Štěrboholy STER3

Tuscarora 03

Út 27.3. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Út 27.3. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
St 25.4. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
St 25.4. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Út 15.5. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Út 15.5. 19:30 Přední Kopanina PRKOP

Atletico Dělo SFC B

St 2.5. 18:45 Aritma ARIT
St 2.5. 20:00 Aritma ARIT
Pa 25.5. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Pa 25.5. 19:30 Kbely Spartak KBELY
St 13.6. 18:45 Bílá Hora BIHOR
St 13.6. 20:00 Bílá Hora BIHOR

Švárni šuhaji

Pa 4.5. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 4.5. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 1.6. 18:00 Pražačka P2
Pa 1.6. 19:15 Pražačka P2
Po 18.6. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 18.6. 20:45 Běchovice 2 BECH

Bylo nás pět plus jedna

Po 9.4. 19:00 Meteor 8 METE2
Po 9.4. 20:15 Meteor 8 METE2
Po 14.5. 19:00 Pražačka P3
Po 14.5. 20:15 Pražačka P3
Čt 28.6. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 28.6. 19:30 Mikulova MIKU4

Tutto bene B

St 23.5. 19:00 Mikulova MIKU2
St 23.5. 20:15 Mikulova MIKU2
St 27.6. 19:00 Pražačka P1
St 27.6. 20:15 Pražačka P1