Seznam týmů, 6. liga, skupina H

Tým Barvy dresů
Bílá pohroma bílá, černá
Tuscarora 03 černo-bílá
K.K.K. černo-bílá, černá
Švárni šuhaji modrá, žlutá
Dromedarians Praha žluto-modrá
Bylo nás pět plus jedna černo-modrá
Tutto bene B bílá, modrá
Atletico Dělo SFC B modro-žlutá, bílá
Atlético Cerveza zelená, černá
Reage boys zelená, bílo-zelená
Bába FC oranžová, modrá
Palmeiras Prosek žlutá, oranžová

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina H

Utkání Datum Čas Hřiště
Atletico Dělo SFC BDromedarians Praha Čt 22.3. 17:00 DEKAN
Reage boysK.K.K. Čt 22.3. 17:45 MIKU2
Bába FCTuscarora 03 Čt 22.3. 18:00 KORAB
Atlético CervezaŠvárni šuhaji Čt 22.3. 18:15 DEKAN
Tutto bene BBylo nás pět plus jedna Čt 22.3. 19:00 MOTO2
Palmeiras ProsekBílá pohroma Čt 22.3. 20:30 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
K.K.K.Atlético Cerveza Út 3.4. 17:45 MIKU4
Tuscarora 03Reage boys St 4.4. 17:00 HANSP
Palmeiras ProsekBába FC Čt 5.4. 18:00 KORAB
Dromedarians PrahaTutto bene B Čt 5.4. 20:15 MOTO3
Bílá pohromaBylo nás pět plus jedna Čt 5.4. 20:30 KORAB
Švárni šuhajiAtletico Dělo SFC B Čt 5.4. 20:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Atletico Dělo SFC BK.K.K. Čt 12.4. 18:00 MALES
Bába FCBílá pohroma Čt 12.4. 18:00 KORAB
Tutto bene BŠvárni šuhaji Čt 12.4. 18:15 HOSTI
Atlético CervezaTuscarora 03 Čt 12.4. 18:15 HANSP
Bylo nás pět plus jednaDromedarians Praha Čt 12.4. 19:00 MOTO3
Reage boysPalmeiras Prosek Čt 12.4. 20:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Palmeiras ProsekAtlético Cerveza Čt 19.4. 17:00 ZAK
K.K.K.Tutto bene B Čt 19.4. 17:45 MIKU4
Švárni šuhajiBylo nás pět plus jedna Čt 19.4. 17:45 MIKU3
Bába FCReage boys Čt 19.4. 18:00 KORAB
Tuscarora 03Atletico Dělo SFC B Čt 19.4. 19:30 CESMI
Bílá pohromaDromedarians Praha Čt 19.4. 20:30 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
Bylo nás pět plus jednaK.K.K. Čt 26.4. 17:45 MIKU3
Atlético CervezaBába FC Čt 26.4. 18:00 KORAB
Atletico Dělo SFC BPalmeiras Prosek Čt 26.4. 18:45 KBELY
Tutto bene BTuscarora 03 Čt 26.4. 19:30 CESMI
Reage boysBílá pohroma Čt 26.4. 20:30 KORAB
Dromedarians PrahaŠvárni šuhaji Čt 26.4. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Bába FCAtletico Dělo SFC B Čt 3.5. 18:00 KORAB
Tuscarora 03Bylo nás pět plus jedna Čt 3.5. 19:00 MOTO3
K.K.K.Dromedarians Praha Čt 3.5. 19:30 ZAK
Reage boysAtlético Cerveza Čt 3.5. 20:15 P2
Bílá pohromaŠvárni šuhaji Čt 3.5. 20:30 KORAB
Palmeiras ProsekTutto bene B Čt 3.5. 20:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Bylo nás pět plus jednaPalmeiras Prosek Čt 10.5. 17:30 KBELY
Tutto bene BBába FC Čt 10.5. 18:00 KORAB
Atletico Dělo SFC BReage boys Čt 10.5. 18:00 MALES
Dromedarians PrahaTuscarora 03 Čt 10.5. 19:00 MOTO3
Švárni šuhajiK.K.K. Čt 10.5. 19:30 ARIT
Atlético CervezaBílá pohroma Čt 10.5. 20:30 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
Bába FCBylo nás pět plus jedna Čt 17.5. 18:00 KORAB
Palmeiras ProsekDromedarians Praha Čt 17.5. 18:15 KBELY
Tuscarora 03Švárni šuhaji Čt 17.5. 19:00 P3
Atlético CervezaAtletico Dělo SFC B Čt 17.5. 20:15 MIKU2
Reage boysTutto bene B Čt 17.5. 20:15 ZABEH
Bílá pohromaK.K.K. Čt 17.5. 20:30 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
Dromedarians PrahaBába FC Čt 31.5. 18:00 KORAB
Švárni šuhajiPalmeiras Prosek Čt 31.5. 18:15 KBELY
Tutto bene BAtlético Cerveza Čt 31.5. 19:00 MOTO3
Bylo nás pět plus jednaReage boys Čt 31.5. 19:30 ARIT
K.K.K.Tuscarora 03 Čt 31.5. 20:15 MOTO2
Atletico Dělo SFC BBílá pohroma Čt 31.5. 20:30 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
Atlético CervezaBylo nás pět plus jedna Po 4.6. 18:00 KORAB
Palmeiras ProsekK.K.K. Čt 7.6. 18:15 KBELY
Atletico Dělo SFC BTutto bene B Čt 7.6. 20:15 MOTO3
Reage boysDromedarians Praha Čt 7.6. 20:15 MOTO2
Bába FCŠvárni šuhaji Čt 14.6. 18:00 KORAB
Bílá pohromaTuscarora 03 Čt 14.6. 20:30 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
Švárni šuhajiReage boys Čt 21.6. 20:15 P3
Bylo nás pět plus jednaAtletico Dělo SFC B Čt 21.6. 20:15 MIKU4
Tutto bene BBílá pohroma Čt 21.6. 20:15 P2
K.K.K.Bába FC Čt 21.6. 20:30 KORAB
Tuscarora 03Palmeiras Prosek Čt 21.6. 20:45 ZAK
Dromedarians PrahaAtlético Cerveza Čt 21.6. 20:45 BECH