12. Atletico Dělo SFC B 11 0 0 11 0:66 0

Po 9.4.18 19:00 METE2 Pavana AK VET Pirelli VET   (VL4A)
Po 9.4.18 20:15 METE2 Dejnámbůra FC Pirelli   (HL6A)
Po 14.5.18 19:00 P3 Barclays Speciál Bráník A   (HL4B)
Po 14.5.18 20:15 P3 Santovi Sobi Texas N.Strašecí FC   (HL5A)
Čt 28.6.18 18:15 MIKU4 Super Naděje B Sedm zbabělých SUP   (SVL3C)
Čt 28.6.18 19:30 MIKU4 Rum Zahořany HT Atomový veverky A   (HL5F)

21. 6. 18 20:15 MIKU4 Bylo nás pět plus jedna Atletico Dělo SFC B 11. 6:0 k.
4. 6. 18 18:00 KORAB Atlético Cerveza Bylo nás pět plus jedna 10. 2:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, kterému by více slušela remíza. Gólman Vančura si uměl "postavit" branku a několikrát ho zachránilo břevno. Josef Kubr
Atlético Cerveza Bylo nás pět plus jedna
Petr Vančura – Daniel Kropík, Michal Kuběja, Martin Lukáč, Petr Lukáč, Jan Šimek, Haris Zulić vs Dominik Turbák – Štěpán Čuda, Vojtěch Krpata, Ondřej Pípal, Václav Šámal, Richard Vereb, Daniel Vodička
35. Jan Šimek
59. Martin Lukáč
46. Daniel Vodička
31. 5. 18 19:30 ARIT Bylo nás pět plus jedna Reage boys 9. 0:3 (0:1)
Reage boys si v utkání vytvořili více šancí a naopak domácí byli velice slabí v koncovce. Za Reage úřadoval Čermák, který dvě branky dal a jednu připravil. Vostatek
Bylo nás pět plus jedna Reage boys
Adam Verner – Vojtěch Krpata, Ondřej Pípal, Václav Šámal, Pavel Staňo, Dominik Turbák, Richard Vereb, Daniel Vodička vs Ondřej Pavlíček – Daniel Čermák, Adam Freisler, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Martin Lehečka, Dalibor Mička, Pavel Pech, Pavel Sivák
22., 41. Daniel Čermák
38. Dalibor Mička
17. 5. 18 18:00 KORAB Bába FC Bylo nás pět plus jedna 8. 1:2 (0:0)
Hosté celý zápas aktivnějším týmem, ve kterém se domácím do 45. minuty dařilo bránit výsledek 0:0. Poté se hostům podařilo prolomit střeleckou smůlu a zaslouženě dali dva slepené góly. Domácí museli začít hrát a před koncem se jim podařilo symbolicky snížit ze standardní situace díky laxnímu přístupu hostů, kteří ale zápas dovedli do zaslouženého vítězného konce. Kohout
Bába FC Bylo nás pět plus jedna
Daniel Janauer – Radek Chaloupka, Ondřej Husák, David Mally, Tomáš Mertha, Jan Pavelka, Vojtěch Říha vs Adam Verner – Štěpán Čuda, Vojtěch Krpata, Ondřej Pípal, Václav Šámal, Dominik Turbák, Richard Vereb
59. Vojtěch Říha 33 Jan Pavelka 45. Vojtěch Krpata
49. Václav Šámal
10. 5. 18 17:30 KBELY Bylo nás pět plus jedna Palmeiras Prosek 7. 5:3 (2:0)
Vyrovnané utkání od začátku až do konce. Větší produktivita u domácích. Janků
Bylo nás pět plus jedna Palmeiras Prosek
Adam Verner – Štěpán Čuda, Vojtěch Krpata, Ondřej Pípal, Václav Šámal, Dominik Turbák, Richard Vereb, Daniel Vodička vs Jakub Žilinský – Martin Daniš, Filip Dlabola, Matěj Dlabola, Tomáš Gaper, Jaroslav Lhota, Marcel Macháček, Jakub Mejzlík, Peter Mikulec
10. Dominik Turbák
20., 53., 55. Ondřej Pípal
40. Vojtěch Krpata
45. Matěj Dlabola
50. OG
59. Filip Dlabola
3. 5. 18 19:00 MOTO3 Tuscarora 03 Bylo nás pět plus jedna 6. 1:3 (0:2)
Pěkné utkání, kde byli hosté lepším týmem a nakonec spravedlivě vyhráli. Boubín
Tuscarora 03 Bylo nás pět plus jedna
Tomáš Rummel – Václav Herold, Martin Kočárek, Tomáš Már, Andrej Pilipenko, Jan Plic, Martin Reček, Slávek Rummel, Miroslav Špaček vs Adam Verner – Štěpán Čuda, Vojtěch Krpata, Ondřej Pípal, Václav Šámal, Dominik Turbák, Richard Vereb, Daniel Vodička
60. Martin Kočárek 13., 35. Ondřej Pípal
19. Daniel Vodička
26. 4. 18 17:45 MIKU3 Bylo nás pět plus jedna K.K.K. 5. 4:2 (1:2)
Vyrovnané utkání, ještě pět minut před koncem vedl tým K.K.K. Závěrečná pětiminutovka byla v režii vítězů, kdy dokázali třikrát skórovat a strhnout vítězství na svoji stranu. Josef Dufek, Daniel Venhoda
Bylo nás pět plus jedna K.K.K.
Adam Verner – Štěpán Čuda, Vojtěch Krpata, Ondřej Pípal, Václav Šámal, Richard Vereb, Daniel Vodička vs Adrián Šalacha – Petr Brabec, Stanislav Červený, Jan Macháček, Lukáš Michetschläger, Dejan Milinkovič, Miroslav Slanina, Michal Šmíd
2. Ondřej Pípal
55. Adam Verner
56. Vojtěch Krpata
59. Štěpán Čuda
8. Jan Macháček
21. Lukáš Michetschläger
19. 4. 18 17:45 MIKU3 Švárni šuhaji Bylo nás pět plus jedna 4. 2:6 (1:3)
Slušné a férové utkání, ve kterém byli hosté fotbalovější a měli více štěstí.
Švárni šuhaji Bylo nás pět plus jedna
Milan Mikuš – Norbert Bartovič, Martin Kováč, Milan Kurilla, Peter Lipták, Marián Revay vs Adam Verner – Vojtěch Krpata, Ondřej Pípal, Václav Šámal, Dominik Turbák, Richard Vereb, Daniel Vodička
60. Richard Vereb
12. 4. 18 19:00 MOTO3 Bylo nás pět plus jedna Dromedarians Praha 3. 4:3 (0:2)
Slušně hrané utkání. Domácí více drželi míč, ale hosté byli velmi produktivní. Poločasové, dvougólové vedení hostů však domácí nezlomilo a brzy po startu druhé půle vynikajícího gólmana hostů opětovali. Hosté si ještě jednou vzali vedení nazpět, ale výhru nakonec slavilo dravé mládí. Milan Válek, Tomáš Nový
Bylo nás pět plus jedna Dromedarians Praha
Adam Verner – Vojtěch Krpata, Ondřej Pípal, Václav Šámal, Dominik Turbák, Richard Vereb, Daniel Vodička vs Jiří Červený – Radim Furjel, Miroslav Jančok, Josef Jasenský, Michal Koval, Martin Kožár, Róbert Šišaj