Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 21.6.18 | 20:15 | MIKU4 | Bylo nás pět plus jedna Atletico Dělo SFC B | 11. | 6:0 k. |
Po 4.6.18 | 18:00 | KORAB | Atlético Cerveza Bylo nás pět plus jedna | 10. | 2:1 |
Čt 31.5.18 | 19:30 | ARIT | Bylo nás pět plus jedna Reage boys | 9. | 0:3 |
Čt 17.5.18 | 18:00 | KORAB | Bába FC Bylo nás pět plus jedna | 8. | 1:2 |
Čt 10.5.18 | 17:30 | KBELY | Bylo nás pět plus jedna Palmeiras Prosek | 7. | 5:3 |
Čt 3.5.18 | 19:00 | MOTO3 | Tuscarora 03 Bylo nás pět plus jedna | 6. | 1:3 |
Čt 26.4.18 | 17:45 | MIKU3 | Bylo nás pět plus jedna K.K.K. | 5. | 4:2 |
Čt 19.4.18 | 17:45 | MIKU3 | Švárni šuhaji Bylo nás pět plus jedna | 4. | 2:6 |
Čt 12.4.18 | 19:00 | MOTO3 | Bylo nás pět plus jedna Dromedarians Praha | 3. | 4:3 |
Čt 5.4.18 | 20:30 | KORAB | Bílá pohroma Bylo nás pět plus jedna | 2. | 1:0 |
Čt 22.3.18 | 19:00 | MOTO2 | Tutto bene B Bylo nás pět plus jedna | 1. | 2:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Palmeiras Prosek | 11 | 7 | 1 | 3 | 44:24 | 15 |
2. | Reage boys | 11 | 7 | 0 | 4 | 41:28 | 14 |
3. | Tutto bene B | 11 | 6 | 1 | 4 | 53:32 | 13 |
4. | Bylo nás pět plus jedna | 11 | 8 | 0 | 3 | 34:20 | 12 |
5. | Atlético Cerveza | 11 | 6 | 0 | 5 | 29:32 | 12 |
6. | Tuscarora 03 | 11 | 5 | 2 | 4 | 24:30 | 12 |
7. | Bílá pohroma | 11 | 5 | 1 | 5 | 44:38 | 11 |
8. | Švárni šuhaji | 11 | 5 | 1 | 5 | 40:35 | 11 |
9. | K.K.K. | 11 | 5 | 0 | 6 | 27:31 | 10 |
10. | Bába FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 33:33 | 9 |
11. | Dromedarians Praha | 11 | 4 | 1 | 6 | 28:28 | 9 |
12. | Atletico Dělo SFC B | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 9.4.18 | 19:00 | METE2 | Pavana AK VET Pirelli VET (VL4A) |
Po 9.4.18 | 20:15 | METE2 | Dejnámbůra FC Pirelli (HL6A) |
Po 14.5.18 | 19:00 | P3 | Barclays Speciál Bráník A (HL4B) |
Po 14.5.18 | 20:15 | P3 | Santovi Sobi Texas N.Strašecí FC (HL5A) |
Čt 28.6.18 | 18:15 | MIKU4 | Super Naděje B Sedm zbabělých SUP (SVL3C) |
Čt 28.6.18 | 19:30 | MIKU4 | Rum Zahořany HT Atomový veverky A (HL5F) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Čuda Štěpán | 6 | 1 |
Dvořák Petr | 1 | 0 |
Krpata Vojtěch | 10 | 5 |
Pípal Ondřej | 10 | 11 |
Šámal Václav | 9 | 3 |
Staňo Pavel | 1 | 0 |
Turbák Dominik | 9 | 3 |
Vereb Richard | 9 | 1 |
Verner Adam | 9 | 1 |
Vodička Daniel | 9 | 3 |