Po 14.5.18 19:30 DEKAN Milenium Praha FC Pražská legie 2000   (HL6A)
Po 14.5.18 20:45 DEKAN Litrpůl FC A.Č.A.B. FC   (HL6A)

21. 6. 18 20:45 BECH Dromedarians Praha Atlético Cerveza 11. 2:3 (0:0)
O něco lepší Atlético zaslouženě vyhrálo.
Jiří Červený – Radim Furjel, Michal Hanousek, Miroslav Jančok, Josef Jasenský, Michal Koval, Martin Kožár vs Petr Vančura – Petr Engliš, Daniel Kropík, Michal Kuběja, Martin Lukáč, Petr Lukáč, Jan Šimek, Roman Štefek, Haris Zulić
39. Michal Kuběja
40. Roman Štefek
54. Jan Šimek
7. 6. 18 20:15 MOTO2 Reage boys Dromedarians Praha 10. 3:0 (2:0)
Zápas probíhal za mírné převahy hráčů Reage, kteří ji dokázali vyjádřit i gólově. Tomáš Růžička
Reage boys Dromedarians Praha
Ondřej Pavlíček – Michal Bošanský, Adam Freisler, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Dalibor Mička, Pavel Pech vs Jiří Červený – Radim Furjel, Miroslav Jančok, Josef Jasenský, Michal Koval, Róbert Šišaj
2. Adam Freisler
24. Jaromír Hladůvka
50. Dalibor Mička
31. 5. 18 18:00 KORAB Dromedarians Praha Bába FC 9. 6:1 (4:1)
V celku jednostranné utkání, které ovládl vítězný tým.
Dromedarians Praha Bába FC
Jiří Červený – Jozef Chudý, Radim Furjel, Michal Hanousek, Miroslav Jančok, Josef Jasenský, Michal Koval vs Daniel Janauer – Martin Brož, Radek Chaloupka, Václav First, Ondřej Husák, Tomáš Mertha, Vojtěch Říha, Jan Valenta
7., 15. Michal Koval
20., 49. Michal Hanousek
25. Jozef Chudý
37. Miroslav Jančok
6. Tomáš Mertha
17. 5. 18 18:15 KBELY Palmeiras Prosek Dromedarians Praha 8. 1:5 (0:2)
V prvním poločase překvapivě hosté přehráli domácí a po brejcích vedli 2:0. Po přestávce opět z brejků zvýšili až na 4:0, protože domácí špatně bránili. Ti v 53. minutě konečně vstřelili gól a nevzdávali se. Hosté však dobrým výkonem ve všech řadách vítězství zaslouženě uhájili. Hošek
Palmeiras Prosek Dromedarians Praha
Jakub Žilinský – Martin Daniš, Filip Dlabola, Matěj Dlabola, Tomáš Gaper, Marcel Macháček vs Jiří Červený – Jozef Chudý, Michal Hanousek, Miroslav Jančok, Josef Jasenský, Michal Koval, Martin Kožár, Róbert Šišaj
53. Filip Dlabola 6., 60. Michal Hanousek
26. Róbert Šišaj
35. Martin Kožár
48. Michal Koval
10. 5. 18 19:00 MOTO3 Dromedarians Praha Tuscarora 03 7. 1:1 (0:1)
Vyrovnaný zápas plný šancí na obou stranách. Zasloužená remíza.
Dromedarians Praha Tuscarora 03
Jiří Červený – Jozef Chudý, Radim Furjel, Miroslav Jančok, Josef Jasenský, Michal Koval, Martin Kožár, Róbert Šišaj vs Marek Farda – Václav Herold, Lukáš Perský, Andrej Pilipenko, Jan Plic, Martin Reček, Slávek Rummel, Tomáš Rummel, Miroslav Špaček
39. Martin Kožár 22. Jan Plic
3. 5. 18 19:30 ZAK K.K.K. Dromedarians Praha 6. 2:1 (1:1)
Vyrovnaný zápas s krutým vlastním gólem v poslední minutě. Petr Hradecký, Roman Šedrla
K.K.K. Dromedarians Praha
Adrián Šalacha – Libor Jelen, Jan Koška, Jan Macháček, Milan Melišík, Lukáš Michetschläger, Dejan Milinkovič, Jan Podestát, Michal Šmíd vs Jiří Červený – Radim Furjel, Michal Hanousek, Miroslav Jančok, Josef Jasenský, Michal Koval, Martin Kožár, Róbert Šišaj
7. Jan Macháček
60. OG
26. Martin Kožár
26. 4. 18 20:45 HOSTI Dromedarians Praha Švárni šuhaji 5. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
19. 4. 18 20:30 KORAB Bílá pohroma Dromedarians Praha 4. 1:4 (1:0)
V prvním poločase hráči Bílé pohromy svého soupeře dostali pod tlak a šli do vedení 1:0. Ve druhé půli se průběh hry radikálně změnil a Dromedarians, ač celý zápas bez střídání, zcela ovládli hřiště a po zásluze zvítězili. Novotný
Bílá pohroma Dromedarians Praha
Josef Viktora – Ondřej Černý, Lukáš Císař, David Janovský, Marek Ondruš, Petr Paleček, Michal Tichý, Petr Tichý, Jakub Tinta, Václav Zubal vs Jiří Červený – Jozef Chudý, Radim Furjel, Michal Hanousek, Josef Jasenský, Vojtěch Zbranek
8. David Janovský 33., 58. Michal Hanousek
34. Radim Furjel
45. Jozef Chudý
12. 4. 18 19:00 MOTO3 Bylo nás pět plus jedna Dromedarians Praha 3. 4:3 (0:2)
Slušně hrané utkání. Domácí více drželi míč, ale hosté byli velmi produktivní. Poločasové, dvougólové vedení hostů však domácí nezlomilo a brzy po startu druhé půle vynikajícího gólmana hostů opětovali. Hosté si ještě jednou vzali vedení nazpět, ale výhru nakonec slavilo dravé mládí. Milan Válek, Tomáš Nový
Bylo nás pět plus jedna Dromedarians Praha
Adam Verner – Vojtěch Krpata, Ondřej Pípal, Václav Šámal, Dominik Turbák, Richard Vereb, Daniel Vodička vs Jiří Červený – Radim Furjel, Miroslav Jančok, Josef Jasenský, Michal Koval, Martin Kožár, Róbert Šišaj