St 21.3.18 18:45, 20:00 BIHOR Na zdraví p.Macháčka
Po 26.3.18 18:00, 19:15, 20:30 ZAK Atlanta Žižkov FC
St 4.4.18 17:45, 19:00, 20:15 ZABEH Social Members FC
Út 10.4.18 18:15, 19:30, 20:45 BECH Alkmar
Ne 15.4.18 18:45, 20:00 P3 Lužinýýý Boys
Ne 15.4.18 18:45, 20:00 P2 Gólostroje FC
Ne 22.4.18 13:45, 15:00 TEMPO Notor Střešovice FC
Ne 22.4.18 17:45, 19:00 METE1 Real Praga C.F.
Ne 22.4.18 18:45, 20:00 P3 Šnek FC B
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

O postupu vedoucího tandemu President - Social Members bylo rozhodnuto už dříve, ale i přesto bylo v závěrečném kole o co hrát. V přímém záchranářském souboji nakonec slavili udržení hráči týmu Na zdraví p.Macháčka, kteří po dvougólovém představení dvojice Balun - Jirousek deklasovali Los Bimbananos a poslali je do sedmé ligy. Ve stejné soutěži bude od podzimní části působit také Šnek, jenž neudržel vedení nad Lužinýýý Boys a kýžený bod nezískal. Alkmar byl naopak odsouzen k pádu do hlubin už před týdnem, takže kontumační výhra nad postupujícími Social Members jejich pozici v tabulce nezměnila. Real Praga přestřílel Atlantu Žižkov, Gólostroje si po hattricku Malého poradily s Notorem Střešovice a suverénní President zakončil sezonu řízenou demolicí Bruchos.

22. 6. 18 20:00 TEMPO Na zdraví p.Macháčka Los Bimbananos 11. 8:1 (4:0)
Utkání, ve kterém herně i střelecky dominovali domácí. Hosté si vytvořili šance, ale víc jak gól jim soupeř nedovolil vstřelit.
Na zdraví p.Macháčka Los Bimbananos
Jan Markalous – David Balun, Jakub Drbohlav, Lukáš Horna, Ondřej Jesenský, Jakub Jirousek, Tomáš Komoň, Pavel Lana, Jáchym Lukeš, Michal Nehasil, Josef Záhlava vs Václav Balous – Jan Cettl, Jiří Hrdlička, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Rostislav Starý, Jan Zavadil
48. Jan Zavadil
22. 6. 18 19:30 PRKOP President FC Bruchos HFC 11. 9:0 (4:0)
Pohledné utkání, v němž President rozhodl o svém vítězství v prvním poločase. Hráno v duchu fair-play. Jan Malypetr, Martin Kraus
President FC Bruchos HFC
Martin Kolankiewicz st. – David Kadleček, Martin Kolankiewicz ml., Daniel Linhart, David Mikolda, Jan Peclinovský, Kirill Prilepskiy, Vladimír Sup, Jan Tománek, Tomáš Zyta vs Martin Macháček – Michal Bendl, Filip Čabrádek, Martin Cibulka, Adam Doležal, Jan Makarský, Martin Medřický
5., 39. Jan Peclinovský
10. Daniel Linhart
17., 34., 60. Vladimír Sup
23. Tomáš Zyta
43. Martin Kolankiewicz ml.
52. David Mikolda
22. 6. 18 19:15 MALES Social Members FC Alkmar 11. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
22. 6. 18 19:15 P3 Notor Střešovice FC Gólostroje FC 11. 2:4 (0:2)
První poločas vyhráli s přehledem hosté. Ve druhém poločase domácí tým dorovnal, ale hosté ještě dva přidali. Svoboda
Notor Střešovice FC Gólostroje FC
Radim Jírovský – Patrik Bernard, Ondřej Jelínek, Daniel Jordák, Václav Kafka, Petr Kantor, Jan Krouský, Ivan Šiškun, Jan Svoboda, Viktor Višňovský, Jakub Vorel vs Jan Mádr – Tomáš Dvořák, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Martin Menšík, Jakub Noha, Vojtěch Noha
42., 44. Jan Svoboda 16., 21., 55. Miroslav Malý
58. Tomáš Dvořák
22. 6. 18 19:15 P2 Lužinýýý Boys Šnek FC B 11. 3:1 (0:1)
Utkání dvou rozdílných poločasů. Po přestávce se dvakrát prosadil nejlepší hráč Lužin Kodálík a pak už se hráči Šneku nedostali k žádné příležitosti skórovat.
Lužinýýý Boys Šnek FC B
Marek Holub – Stanislav Adámek, Petr Dušek, Jan Gerschon, Pavel Hořeňovský, David Kodálík, Oleg Koval, Tomáš Rosenberg, Emin Sulejmanov vs Miroslav Vaněk – Michal Klouček, Tomáš Königsmark, Jakub Lazecký, Lukáš Mádr, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Pavel Potměšil, Pavel Váňa
32., 38. David Kodálík
55. Pavel Hořeňovský
36 Oleg Koval 21. Miroslav Neubauer
22. 6. 18 19:00 ZABEH Real Praga C.F. Atlanta Žižkov FC 11. 5:3 (2:1)
Hrál se pohledný, přehledný fotbal. Obě mužstva byla vyrovnaná. Atlanta Žižkov zkušenější, Real Praga mladší kádr.
Real Praga C.F. Atlanta Žižkov FC
Michal Kača – Miroslav Duchek, Matěj Kolář, Sebastian Pohunek, Jakub Smola, Lukáš Trampota vs Jan Krutský – Ondřej Gabriel, Filip Krutský, Lukáš Kubín, Petr Matoušek, Vladek Šlezingr, Roman Voženílek