Rozpis pískání, 6. liga, skupina I

Alkmar

Po 10.9. 18:15 Aritma ARIT
Po 10.9. 19:30 Aritma ARIT
Po 10.9. 20:45 Aritma ARIT
Út 2.10. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 2.10. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 2.10. 20:30 Malešice AFK MALES

President FC

Út 18.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 18.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 18.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
Čt 11.10. 18:00 Malešice AFK MALES
Čt 11.10. 19:15 Malešice AFK MALES
Čt 11.10. 20:30 Malešice AFK MALES

Los Bimbananos

Čt 6.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 6.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 6.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
Čt 15.11. 17:45 Mikulova MIKU2
Čt 15.11. 19:00 Mikulova MIKU2
Čt 15.11. 20:15 Mikulova MIKU2

Atlanta Žižkov FC

Út 4.9. 19:00 Pražačka P3
Út 4.9. 20:15 Pražačka P3
Po 24.9. 19:15 Štěrboholy STER1
Po 24.9. 20:30 Štěrboholy STER1

Bruchos HFC

So 6.10. 10:00 Záběhlice ZABEH
So 6.10. 11:15 Záběhlice ZABEH
Ne 18.11. 15:00 Pražačka P2
Ne 18.11. 16:15 Pražačka P2
Ne 18.11. 17:30 Pražačka P2

Social Members FC

Po 1.10. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 1.10. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 1.10. 20:30 Zákostelní ZAK
Út 30.10. 17:45 Mikulova MIKU2
Út 30.10. 19:00 Mikulova MIKU2
Út 30.10. 20:15 Mikulova MIKU2

Šnek FC B

Út 2.10. 17:45 Mikulova MIKU3
Út 2.10. 19:00 Mikulova MIKU3
Út 2.10. 20:15 Mikulova MIKU3
Út 23.10. 17:45 Mikulova MIKU3
Út 23.10. 19:00 Mikulova MIKU3
Út 23.10. 20:15 Mikulova MIKU3

Gólostroje FC

Út 11.9. 18:00 Štěrboholy STER3
Út 11.9. 19:15 Štěrboholy STER3
Út 11.9. 20:30 Štěrboholy STER3
Čt 1.11. 18:15 Aritma ARIT
Čt 1.11. 19:30 Aritma ARIT
Čt 1.11. 20:45 Aritma ARIT

Lužinýýý Boys

Ne 16.9. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 16.9. 20:00 Zákostelní ZAK
Ne 7.10. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 7.10. 20:00 Běchovice SC SCBEC
Út 23.10. 19:15 Motorlet MOTO1
Út 23.10. 20:30 Motorlet MOTO1

Na zdraví p.Macháčka

Ne 16.9. 17:45 Meteor 8 METE1
Ne 16.9. 19:00 Meteor 8 METE1
St 17.10. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 17.10. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
Ne 11.11. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 11.11. 17:30 Záběhlice ZABEH

Notor Střešovice FC

Ne 9.9. 18:45 Pražačka P3
Ne 9.9. 20:00 Pražačka P3
Po 15.10. 18:00 Hrabákova HRAB1
Po 15.10. 19:15 Hrabákova HRAB1
Ne 11.11. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 11.11. 20:00 Běchovice SC SCBEC

Real Praga C.F.

Út 6.11. 19:00 Pražačka P3
Út 6.11. 20:15 Pražačka P3
Pa 30.11. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 30.11. 19:30 Běchovice 2 BECH