Seznam týmů, 6. liga, skupina I

Tým Barvy dresů
Šnek FC B modro-žlutá
Social Members FC modrá, černo-žlutá
Real Praga C.F. bílá
President FC oranžová, černo-červená
Notor Střešovice FC černo-žlutá, žlutá
Na zdraví p.Macháčka modrá, oranžová
Lužinýýý Boys černá
Los Bimbananos modro-bílá
Gólostroje FC modrá, bílo-modrá
Bruchos HFC oranžová, bílá
Atlanta Žižkov FC červená
Alkmar bílá

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina I

Utkání Datum Čas Hřiště
Lužinýýý BoysNa zdraví p.Macháčka Pa 23.3. 19:15 MALES
Gólostroje FCPresident FC Pa 23.3. 19:30 PRKOP
Los BimbananosNotor Střešovice FC Pa 23.3. 20:00 TEMPO
AlkmarŠnek FC B Ne 25.3. 13:45 ZAK
Atlanta Žižkov FCSocial Members FC Ne 25.3. 17:30 MIKU4
Bruchos HFCReal Praga C.F. Ne 25.3. 18:45 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Real Praga C.F.Gólostroje FC Pa 6.4. 19:15 P3
President FCLos Bimbananos Pa 6.4. 19:30 PRKOP
Notor Střešovice FCLužinýýý Boys Pa 6.4. 19:30 HANSP
Šnek FC BNa zdraví p.Macháčka Pa 6.4. 20:00 TEMPO
Social Members FCBruchos HFC Ne 8.4. 12:30 HANSP
AlkmarAtlanta Žižkov FC Ne 8.4. 17:30 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Los BimbananosReal Praga C.F. Pa 13.4. 18:45 TEMPO
Gólostroje FCSocial Members FC Pa 13.4. 19:15 P1
Na zdraví p.MacháčkaNotor Střešovice FC Pa 13.4. 19:30 HANSP
Lužinýýý BoysPresident FC Pa 13.4. 19:30 PRKOP
Bruchos HFCAlkmar Ne 15.4. 12:30 HANSP
Atlanta Žižkov FCŠnek FC B Ne 15.4. 16:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Real Praga C.F.Lužinýýý Boys Pa 20.4. 18:15 PRKOP
Social Members FCLos Bimbananos Pa 20.4. 18:45 TEMPO
President FCNa zdraví p.Macháčka Pa 20.4. 19:30 PRKOP
Šnek FC BNotor Střešovice FC Pa 20.4. 19:30 HANSP
Atlanta Žižkov FCBruchos HFC Ne 22.4. 12:30 HANSP
AlkmarGólostroje FC Ne 22.4. 17:30 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Lužinýýý BoysSocial Members FC Pa 27.4. 19:15 P3
Notor Střešovice FCPresident FC Pa 27.4. 19:30 PRKOP
Los BimbananosAlkmar Pa 27.4. 20:00 TEMPO
Bruchos HFCŠnek FC B Ne 29.4. 12:30 HANSP
Na zdraví p.MacháčkaReal Praga C.F. Ne 29.4. 15:00 TEMPO
Gólostroje FCAtlanta Žižkov FC Ne 29.4. 18:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Šnek FC BPresident FC Pa 4.5. 19:15 ZAK
Real Praga C.F.Notor Střešovice FC Pa 4.5. 19:30 HANSP
Bruchos HFCGólostroje FC Ne 6.5. 12:30 HANSP
AlkmarLužinýýý Boys Ne 6.5. 17:30 CESMI
Social Members FCNa zdraví p.Macháčka Ne 6.5. 20:00 MIKU4
Atlanta Žižkov FCLos Bimbananos Pa 11.5. 20:00 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Notor Střešovice FCSocial Members FC Pa 18.5. 18:00 P3
Los BimbananosBruchos HFC Pa 18.5. 18:45 TEMPO
Gólostroje FCŠnek FC B Pa 18.5. 19:15 P3
President FCReal Praga C.F. Pa 18.5. 19:30 HANSP
Lužinýýý BoysAtlanta Žižkov FC Ne 20.5. 16:15 P3
Na zdraví p.MacháčkaAlkmar Ne 20.5. 17:30 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Šnek FC BReal Praga C.F. Pa 25.5. 19:15 P3
AlkmarNotor Střešovice FC Pa 25.5. 19:30 HANSP
Social Members FCPresident FC Pa 25.5. 19:30 PRKOP
Gólostroje FCLos Bimbananos Pa 25.5. 20:00 TEMPO
Bruchos HFCLužinýýý Boys Ne 27.5. 13:45 HANSP
Atlanta Žižkov FCNa zdraví p.Macháčka Ne 27.5. 20:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Notor Střešovice FCAtlanta Žižkov FC Pa 1.6. 18:15 PRKOP
Los BimbananosŠnek FC B Pa 1.6. 18:45 TEMPO
Lužinýýý BoysGólostroje FC Pa 1.6. 19:15 P1
President FCAlkmar Pa 1.6. 19:30 PRKOP
Na zdraví p.MacháčkaBruchos HFC Ne 3.6. 12:30 HANSP
Real Praga C.F.Social Members FC Ne 3.6. 18:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Los BimbananosLužinýýý Boys Pa 8.6. 18:45 TEMPO
Šnek FC BSocial Members FC Pa 8.6. 19:15 P3
Gólostroje FCNa zdraví p.Macháčka Pa 8.6. 19:30 DEKAN
Atlanta Žižkov FCPresident FC Pa 8.6. 19:30 PRKOP
Bruchos HFCNotor Střešovice FC Ne 10.6. 15:00 HANSP
AlkmarReal Praga C.F. Ne 10.6. 18:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Real Praga C.F.Atlanta Žižkov FC Pa 22.6. 19:00 ZABEH
Social Members FCAlkmar Pa 22.6. 19:15 MALES
Notor Střešovice FCGólostroje FC Pa 22.6. 19:15 P3
Lužinýýý BoysŠnek FC B Pa 22.6. 19:15 P2
President FCBruchos HFC Pa 22.6. 19:30 PRKOP
Na zdraví p.MacháčkaLos Bimbananos Pa 22.6. 20:00 TEMPO