Rozpis pískání, 6. liga, skupina J

Homogen 1.FC A

Ne 23.9. 15:00 Záběhlice ZABEH
Ne 23.9. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 23.9. 17:30 Záběhlice ZABEH
Ne 21.10. 10:00 Tempo FC TEMPO
Ne 21.10. 11:15 Tempo FC TEMPO
Ne 21.10. 12:30 Tempo FC TEMPO

Modrý balet A

St 12.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 12.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 12.9. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Po 1.10. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Po 1.10. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Po 1.10. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Šachťor Praha CF

Ne 9.9. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 9.9. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 9.9. 20:00 Mikulova MIKU3
Ne 21.10. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 21.10. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 21.10. 12:30 Stodůlky Sokol STOD

Protector 1320 FC

Ne 7.10. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 7.10. 13:45 Hanspaulka HANSP
Ne 7.10. 15:00 Hanspaulka HANSP
Ne 11.11. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 11.11. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 11.11. 12:30 Stodůlky Sokol STOD

Hoptajch team

Ne 30.9. 17:30 Pražačka P2
Ne 30.9. 18:45 Pražačka P2
Ne 30.9. 20:00 Pražačka P2
Ne 21.10. 17:30 Mikulova MIKU1
Ne 21.10. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 21.10. 20:00 Mikulova MIKU1

Tus Pelotas

Ne 16.9. 08:45 Hanspaulka HANSP
Ne 16.9. 10:00 Hanspaulka HANSP
Ne 28.10. 15:00 Zákostelní ZAK
Ne 28.10. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 2.12. 18:45 Pražačka P2
Ne 2.12. 20:00 Pražačka P2

SG-II Butovice

Ne 7.10. 08:45 Hanspaulka HANSP
Ne 7.10. 10:00 Hanspaulka HANSP
Ne 14.10. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 14.10. 19:45 Hostivař SK HOSTI
Ne 2.12. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 2.12. 20:00 Zákostelní ZAK

Plameňáci 1.FC B

Ne 23.9. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 23.9. 20:00 Zákostelní ZAK
Ne 14.10. 08:45 Hanspaulka HANSP
Ne 14.10. 10:00 Hanspaulka HANSP
So 3.11. 10:00 Zákostelní ZAK
So 3.11. 11:15 Zákostelní ZAK

Deportivo bez Coruna B

Ne 21.10. 16:15 Běchovice 2 BECH
Ne 21.10. 17:30 Běchovice 2 BECH
Ne 11.11. 18:45 Pražačka P1
Ne 11.11. 20:00 Pražačka P1
Ne 2.12. 18:45 Pražačka P3
Ne 2.12. 20:00 Pražačka P3

SoClose United

St 3.10. 18:45 Bílá Hora BIHOR
St 3.10. 20:00 Bílá Hora BIHOR
Po 19.11. 18:00 Hrabákova HRAB3
Po 19.11. 19:15 Hrabákova HRAB3

Legion Aliena

Ne 23.9. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 23.9. 20:00 Tempo FC TEMPO
Ne 14.10. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 14.10. 20:00 Tempo FC TEMPO
Ne 4.11. 16:15 Děkanka DEKAN
Ne 4.11. 17:30 Děkanka DEKAN