Seznam týmů, 6. liga, skupina J

Tým Barvy dresů
Tus Pelotas modro-červená, tmavě modrá
Legion Aliena červeno-černá, černá
SoClose United zelená, bílá
Nádhera růžová, oranžová
Protector 1320 FC červeno-černá, světle modrá
Plameňáci 1.FC B růžová, černá
SG-II Butovice oranžovo-černá
Modrý balet A modrá
Šachťor Praha CF bílá, modrá
Hoptajch team bílo-černá
Homogen 1.FC A červeno-černá, modro-černá
Deportivo bez Coruna B modro-černá, žlutá

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina J

Utkání Datum Čas Hřiště
SG-II ButovicePlameňáci 1.FC B So 24.3. 08:45 ZAK
Šachťor Praha CFNádhera So 24.3. 10:00 KBELY
Hoptajch teamSoClose United So 24.3. 10:00 BECH
Modrý balet AProtector 1320 FC So 24.3. 11:15 P2
Homogen 1.FC ALegion Aliena So 24.3. 11:15 P1
Deportivo bez Coruna BTus Pelotas So 24.3. 11:15 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Legion AlienaHoptajch team So 7.4. 10:00 BECH
SoClose UnitedŠachťor Praha CF So 7.4. 10:00 KBELY
NádheraModrý balet A So 7.4. 10:00 MALES
Deportivo bez Coruna BHomogen 1.FC A So 7.4. 11:15 ZABEH
Protector 1320 FCSG-II Butovice So 7.4. 11:15 P3
Tus PelotasPlameňáci 1.FC B So 7.4. 11:15 KBELY
Utkání Datum Čas Hřiště
Plameňáci 1.FC BProtector 1320 FC So 14.4. 10:00 LITVI
SG-II ButoviceNádhera So 14.4. 10:00 DEKAN
Modrý balet ASoClose United So 14.4. 10:00 P3
Šachťor Praha CFLegion Aliena So 14.4. 10:00 KBELY
Hoptajch teamDeportivo bez Coruna B So 14.4. 10:00 BECH
Homogen 1.FC ATus Pelotas So 14.4. 11:15 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Homogen 1.FC AHoptajch team So 21.4. 10:00 BECH
Deportivo bez Coruna BŠachťor Praha CF So 21.4. 10:00 KBELY
SoClose UnitedSG-II Butovice So 21.4. 10:00 P3
NádheraPlameňáci 1.FC B So 21.4. 10:00 LITVI
Tus PelotasProtector 1320 FC So 21.4. 10:00 P2
Legion AlienaModrý balet A So 21.4. 11:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Protector 1320 FCNádhera So 28.4. 10:00 TEMPO
Plameňáci 1.FC BSoClose United So 28.4. 10:00 LITVI
SG-II ButoviceLegion Aliena So 28.4. 10:00 P2
Šachťor Praha CFHomogen 1.FC A So 28.4. 10:00 KBELY
Hoptajch teamTus Pelotas So 28.4. 10:00 BECH
Modrý balet ADeportivo bez Coruna B So 28.4. 11:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Hoptajch teamŠachťor Praha CF So 5.5. 10:00 KBELY
Deportivo bez Coruna BSG-II Butovice So 5.5. 10:00 ZAK
Legion AlienaPlameňáci 1.FC B So 5.5. 10:00 LITVI
Tus PelotasNádhera So 5.5. 10:00 P3
Homogen 1.FC AModrý balet A So 5.5. 11:15 P2
SoClose UnitedProtector 1320 FC So 5.5. 11:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Modrý balet AHoptajch team So 12.5. 10:00 BECH
Plameňáci 1.FC BDeportivo bez Coruna B So 12.5. 10:00 LITVI
Šachťor Praha CFTus Pelotas So 12.5. 11:15 KBELY
SG-II ButoviceHomogen 1.FC A So 12.5. 11:15 P1
Protector 1320 FCLegion Aliena So 12.5. 11:15 P2
NádheraSoClose United So 12.5. 11:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Šachťor Praha CFModrý balet A So 19.5. 10:00 MALES
Homogen 1.FC APlameňáci 1.FC B So 19.5. 10:00 LITVI
Legion AlienaNádhera So 19.5. 10:00 DEKAN
Tus PelotasSoClose United So 19.5. 10:00 BECH
Deportivo bez Coruna BProtector 1320 FC So 19.5. 11:15 MALES
Hoptajch teamSG-II Butovice So 9.6. 10:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
NádheraDeportivo bez Coruna B So 26.5. 10:00 MALES
Plameňáci 1.FC BHoptajch team So 26.5. 10:00 LITVI
Modrý balet ATus Pelotas So 26.5. 10:00 P3
SoClose UnitedLegion Aliena So 26.5. 11:15 P2
Protector 1320 FCHomogen 1.FC A So 26.5. 11:15 P1
SG-II ButoviceŠachťor Praha CF So 26.5. 11:15 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Šachťor Praha CFPlameňáci 1.FC B So 2.6. 10:00 KBELY
Hoptajch teamProtector 1320 FC So 2.6. 10:00 BECH
Homogen 1.FC ANádhera So 2.6. 10:00 P3
Tus PelotasLegion Aliena So 2.6. 10:00 P2
Modrý balet ASG-II Butovice So 2.6. 11:15 P1
Deportivo bez Coruna BSoClose United So 2.6. 11:15 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Legion AlienaDeportivo bez Coruna B So 16.6. 10:00 ZABEH
SoClose UnitedHomogen 1.FC A So 16.6. 10:00 TEMPO
NádheraHoptajch team So 16.6. 10:00 BECH
Protector 1320 FCŠachťor Praha CF So 16.6. 10:00 ZAK
Plameňáci 1.FC BModrý balet A So 16.6. 10:00 HOSTI
SG-II ButoviceTus Pelotas So 16.6. 10:00 DEKAN