Ne 25.3.18 17:45 METE1 KTB B Zimbru Olymp A   (HL3D)
Ne 25.3.18 19:00 METE1 Hattrick Prosek FC Taggart   (HL6L)
Ne 15.4.18 17:45 METE1 Botič FC Zimbru Olymp A   (HL3D)
Ne 15.4.18 19:00 METE1 Hattrick Prosek FC Angmar A   (HL6L)
Ne 6.5.18 18:45 P1 Deportivo Praga Bamboocha City   (HL4F)
Ne 6.5.18 20:00 P1 Lord Mayor Idiot Steaua FC   (HL3D)

16. 6. 18 10:00 HOSTI Plameňáci 1.FC B Modrý balet A 11. 0:2 (0:1)
Hosté překvapivě uspěli, i když hráli celý zápas v oslabení. Skvěle ale bránili a vycházely jim brejky, takže herní převaha nebyla Plameňákům k ničemu.
Plameňáci 1.FC B Modrý balet A
Pavel Havlina – Petr Halo, Filip Hostinský, Michal Jun, David Kadleček, Jonáš Kryštof, Roman Laštovka, Jiří Sejpka, Václav Štefan vs Petr Převrátil – Martin Digoň, Peter Kunca, Pavel Malý, Marcel Marcin, Radim Zeisberg
17. Martin Digoň
58. Peter Kunca
2. 6. 18 10:00 KBELY Šachťor Praha CF Plameňáci 1.FC B 10. 2:6 (1:3)
Vyhrál lépe připravený tým. Od počátku byl více soustředěný a podal týmový výkon. Šachťor hrál spíše individuálně nežli týmově.
Šachťor Praha CF Plameňáci 1.FC B
Václav Mottl – Vasyl Benca, Denys Danylych, Vasyl Danylych, Roman Kreisinger, Dušan Maga, Ivo Polák, Oleksandr Popok, Serhij Sojma vs Pavel Havlina – Petr Halo, Filip Hostinský, Vratislav Jelínek, Michal Jun, David Kadleček, Roman Laštovka, Karel Pavlišín, Václav Štefan
23., 58. Denys Danylych 1. Karel Pavlišín
11. OG
30., 52. Roman Laštovka
38., 45. Petr Halo
26. 5. 18 10:00 LITVI Plameňáci 1.FC B Hoptajch team 9. 1:1 (1:0)
Spravedlivá remíza. Dufek
Plameňáci 1.FC B Hoptajch team
Michal Jun – Petr Halo, Pavel Havlina, Filip Hostinský, Vratislav Jelínek, David Kadleček, Jonáš Kryštof, Roman Laštovka, Karel Pavlišín, Tomáš Pokorný vs Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Jan Janeček, Robert Nykl, Robert Nykl, Marek Růžička
16. Petr Halo 33. Robert Nykl
19. 5. 18 10:00 LITVI Homogen 1.FC A Plameňáci 1.FC B 8. 1:1 (0:1)
Vyrovnaný zápas, šance byly na obou stranách. Oba gólmani výborně chytali. Zasloužená remíza. Jan Babinec, Roman Pilík
Homogen 1.FC A Plameňáci 1.FC B
Ondřej Šinágl – Michael Bárta, Yordan Ganchev, David Hron, Lukáš Hron, Jan Plachý, Martin Prochaska, Petr Schimon, Vladimír Zeman vs Pavel Havlina – Petr Halo, Filip Hostinský, Michal Jun, David Kadleček, Štefan Kotlár, Karel Pavlišín, Tomáš Pokorný, Jiří Sejpka, Václav Štefan
43. Vladimír Zeman 3. Karel Pavlišín
12. 5. 18 10:00 LITVI Plameňáci 1.FC B Deportivo bez Coruna B 7. 2:7 (1:1)
Typické utkání hrané na malém hřišti, plné osobních soubojů. Hosté působili ze začátku nervózněji, ale po otočení skóre dovedli zápas k jasnému vítězství. Pavel Mašek, Václav Horník
Plameňáci 1.FC B Deportivo bez Coruna B
Pavel Havlina – Petr Halo, Filip Hostinský, Vratislav Jelínek, Michal Jun, David Kadleček, Štefan Kotlár, Jonáš Kryštof, Roman Laštovka, Karel Pavlišín, Tomáš Pokorný vs Zdeněk Ševčík st. – Daniel Biderman, Lukáš Bürgel, Daniel Fábry, Václav Krampera, Marek Myška, Ondřej Pöschl, Zdeněk Ševčík ml., Jiří Uchytil
13. David Kadleček
57. Filip Hostinský
15., 39. Ondřej Pöschl
32., 55., 59. Zdeněk Ševčík ml.
48., 54. Jiří Uchytil
5. 5. 18 10:00 LITVI Legion Aliena A Plameňáci 1.FC B 6. 5:6 (3:1)
Toto utkání byl opravdu boj o každý míč a když už se zdálo, že domácí pohodlně vyhrají, nastal zvrat. Janča
Legion Aliena A Plameňáci 1.FC B
Rostyslav Kushney – Rostyslav Chernyshov, Andrei Cucenic, Dmytro Donchuk, Ilshat Irkin, Vasyl Karaslai, Maxim Kaydashov, Nazariy Shukatka vs Filip Hostinský – Petr Halo, Vratislav Jelínek, Michal Jun, David Kadleček, Roman Laštovka, Karel Pavlišín, Václav Štefan
9. Petr Halo
28. 4. 18 10:00 LITVI Plameňáci 1.FC B SoClose United 5. 1:5 (1:2)
Velmi průměrné utkání plné nepřesností na obou stranách. Hosté dokázali alespoň některé šance zužitkovat, proto zaslouženě vyhráli. Duben
Plameňáci 1.FC B SoClose United
Pavel Havlina – Petr Halo, Michal Jun, David Kadleček, Štefan Kotlár, Karel Pavlišín, Tomáš Pokorný, Václav Štefan vs Lukáš Klíma – Ondřej Anýž, David Čapek, Igor Grytsyk, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf, Jan Rudolf
20. Karel Pavlišín 9. Jan Rudolf
11., 44. Šimon Kuzica
56., 60. Ondřej Anýž
21. 4. 18 10:00 LITVI Nádhera Plameňáci 1.FC B 4. 4:3 (3:1)
Nádhera měla famózní první půli a vedla již 3:0. Až v závěru se chytli Plameňáci a snížili na 3:1. V druhé půli si za snahu zasloužili Plameňáci vyrovnat. Nádhera šla však opět do vedení a to v dramatickém závěru udržela.
Nádhera Plameňáci 1.FC B
Radek Dupal – Stanislav Buňata, Michal Dalibába, Tomáš Dalibába, Tomáš Makrlík, Karel Semerád, Karel Slepička, Jakub Votruba vs Pavel Havlina – Petr Halo, Filip Hostinský, Michal Jun, David Kadleček, Štefan Kotlár, Roman Laštovka, Karel Pavlišín, Tomáš Pokorný, Václav Štefan
11., 21., 46. Karel Slepička
27. Stanislav Buňata
29., 35. Karel Pavlišín
37. OG
14. 4. 18 10:00 LITVI Plameňáci 1.FC B Protector 1320 FC 3. 2:1 (0:0)
Vyrovnaná hra, nejlepší Plameňáků pochopil až v závěru, že je třeba střílet, a tak jeho zásluhou Plameňáci vyhráli. Janča
Plameňáci 1.FC B Protector 1320 FC
Pavel Havlina – Petr Halo, Michal Jun, David Kadleček, Štefan Kotlár, Roman Laštovka, Karel Pavlišín, Tomáš Pokorný, Jiří Sejpka, Václav Štefan vs Petr Kvasňovský – Michal Hekl, Jan May, Pavel May, Vít Pleskot, Miroslav Šalša, Radim Šalša, Václav Trneček, Pavel Vávra, Jan Vladyka
46., 55. Karel Pavlišín 2 Roman Laštovka 56. Jan Vladyka 9. Radim Šalša
7. 4. 18 11:15 KBELY Tus Pelotas Plameňáci 1.FC B 2. 4:6 (0:0)
Utkání hrané ve velmi nervózní atmosféře. Po bezbrankovém poločase se otevřely obrany a nakonec zaslouženě zvítězili Plameňáci.
Tus Pelotas Plameňáci 1.FC B
Ryszard J. Macidlowski – Javier F. Avila Selva, Matias Burgueno, Alexander Cameron, Roman Doboš, Peter Kürthy, Carlos A. Molina Tello, Vladimir Suarez Maldonado vs Pavel Havlina – Petr Halo, Filip Hostinský, Michal Jun, David Kadleček, Roman Laštovka, Karel Pavlišín, Tomáš Pokorný, Jiří Sejpka, Václav Štefan
58. Michal Jun
24. 3. 18 08:45 ZAK SG-II Butovice Plameňáci 1.FC B 1. 1:2 (1:2)
Vyrovnaná hra po celou dobu utkání. Akorát posledních pět minut první půle zvládli Plameňáci excelentně. Janča
SG-II Butovice Plameňáci 1.FC B
Lukáš Krist – Vítězslav Černý, Martin Hajdl, Přemysl Horký, Tomáš Slavík, Petr Staněk, Martin Stupka, Jan Surovec vs Pavel Havlina – Petr Halo, Michal Jun, David Kadleček, Štefan Kotlár, Jonáš Kryštof, Roman Laštovka, Karel Pavlišín, Tomáš Pokorný, Jiří Sejpka, Václav Štefan